Office Communicator 2007 R2 Phone Edition güncelleştirmesi: Nisan 2009

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 967820 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede Office Communicator 2007 R2 Phone Edition güncelleştirmesi, Nisan 2009 tarihli giderilen Office Communicator 2007 R2 Phone Edition sorunlar açıklanır.

Giriş

Bu güncelleştirme paketinin giderdiği sorunlar

Bu güncelleştirme aşağıdaki sorunları düzeltir.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
SorunDüzeltme
Bu değişiklik, arama, bir kişinin imzalanmış, kullanıcının Outlook kişi listesi, the GAL veya kişi listesi OCS birinden gelen bir arama için oluşturulan bir günlük girdisi varsa geçerlidir. Bu çağrı günlük girişi, hangi aygıtın (çalışma, ev, cep veya Communicator çağrısı), arama yapmak için kullanılan simge gösterir. Uzak taraf aranacak kullanıcının geri arama günlük girdisi "Görüşmesi" işlevi kullanılarak doğrudan bu etkinleştirir.Arama günlüğünü şimdi arama yapmak için kullanılan gerçek sayı da depolar.
Bu paket, görme güçlüğü olan kullanıcılar için erişilebilirlik desteği sağlar. Yüksek Karşıtlık renk düzenleri ekran üzerinde daha yüksek karşıtlık renk birleşimlerini kullanarak okunabilirlik artırabilirsiniz. Bu değişiklik, kullanıcı telefon yüksek karşıtlık modunda çalışabilir.Biz, şimdi yüksek karşıtlık ayarını içeriyordu. Bu ayar <a0>Ayarlar</a0> menüsünden de etkinleştirebilirsiniz.
Bu paket, işitme veya konuşma çeken kullanıcılar için erişilebilirlik desteği sağlar. Yayımlanmasından önce kullanıcı değil kulaklıklı mikrofon seti bağlantı telefon arkasındaki bir <a0>Telefon</a0> Daktilo aygıt bağlanmak ve böylece metin telefonu destekleyen uzak bir taraf iletişim kurabildiği için ayarı etkinleştirin. TTY ayarı Ayarlar menüsündeki TTY aygıt için telefon bağlanma kullanıcı için eklenmiştir.
Bu paketi kullanıcı ait telefon numarasını ana ekranında görüntülenmesini sağlar. Bu değişiklik, kullanıcı için iş numarası şirket dizininde girildiği gibi her zaman ekranın en üstünde görüntülenir.

Daha fazla bilgi

Güncelleştirme Bilgileri

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the UCUpdates.exe package now.

Yayım Tarihi: Nisan 2009

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

ÖNKOŞULLAR

Bu güncelleştirmeyi yüklemek için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Kayıt defteri Bilgileri

Bu paketin bir güncelleştirmelerinden birini kullanmak için kayıt defterinde değişiklik yapmak sahip değilsiniz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu yazılım güncelleştirmesinin Communicator 2007 Phone Edition R2 çalıştıran bir aygıtı için bir görüntü içerir. Bu resim 6907.31 sürümdür.

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 967820 - Last Review: 25 Haziran 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Communicator Phone Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe kbhotfixrollup kbautohotfix kbhotfixserver KB967820 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:967820

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com