Forefront Security for SharePoint başlangıçta gerçek zamanlı tarama işi başlatamazsınız ve hata kodları "0x80030020" ve "0x80030021" oluşturulur

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968156 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Forefront Security for SharePoint Microsoft, gerçek zamanlı tarama işi beklendiği gibi yüklenmemiş. Ayrıca, aşağıdaki hatalar programlog.txt dosya veya HRLog.txt dosyasına kaydedilir:
0X80030020 (stg_e_shareviolation)
0X80030021 (stg_e_lockviolation)

Neden

Üçüncü taraf performans yazılım izleme, Forefront Security for SharePoint performans sayaçları için erişim FSCPerfMonitor.dll dosyayı yükler. Belirli koşullarda, FSCPerfMonitor.dll işleminde bir özel durumu oluşabilir. Bu durum, üçüncü taraf performans Scanjobs.fdb dosya için bir tanıtıcı açık bırakmak için yazılımı'nı izleme neden olur. Forefront Security for SharePoint daha sonra Scanjobs.fdb dosyasından okumaya çalıştığında, Scanjobs.fdb dosyanın kendisi üzerinde kilit vardır. Gerçek zamanlı tarama işi başlatmak, bu nedenle, Forefront Security for SharePoint başarısız.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Forefront Security for SharePoint Service Pack 3 (SP3)'ni yükleyin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
967995Forefront Security for SharePoint Service Pack 3 açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 968156 - Last Review: 1 Temmuz 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint Service Pack 1
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB968156 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968156

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com