Popis použití zdokonalené prostředků optimalizuje výkon v Forefront Security pro SharePoint Service Pack 3

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968164 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft Forefront Security for SharePoint s aktualizací Service Pack 2 nebo starší verze analyzuje všechny soubory, které odešlete nebo stáhnout z webu SharePoint. Aplikace Forefront Security for SharePoint parses každý soubor přípravu klíčové slovo skenování ohledu, zda existují seznamy klíčové slovo a bez ohledu na to, zda jsou zakázány seznamy klíčové slovo. Tato funkce byla změněna v Forefront Security pro SharePoint zabezpečení Pack 3 (SP3).

Další informace

Microsoft Forefront Security for SharePoint SP3 zavádí změnu v operaci. Pokud neexistují žádné seznamy filtru klíčové slovo nebo pokud jsou zakázány seznamy klíčové slovo Forefront Security for SharePoint SP3 není analyzovat soubor při přípravě skenování klíčové slovo. Toto chování používá méně paměti, sníží dobu skenování a zlepšuje celkový výkon.

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
967995Popis Forefront Security for SharePoint s aktualizací Service Pack 3

Vlastnosti

ID článku: 968164 - Poslední aktualizace: 1. července 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbbug kbqfe kbsurveynew kbprb KB968164 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968164

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com