Forefront Security for SharePoint Service Pack 3 için performansı en iyi duruma getirir, Gelişmiş Kaynak Kullanımı'nin açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968164 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft Forefront Security for SharePoint ile Service Pack 2 veya önceki sürümleri, tüm dosyalar için karşıya yüklemek veya bir SharePoint sitesinden ayrıştırır. Forefront Security SharePoint parses anahtar sözcük listeleri var olup olmadığını ve anahtar sözcük listeleri devre dışı olup olmadığını dikkate almadan bakmaksızın her dosyayı bir anahtar sözcük için hazırlık tarama için. Bu işlevsellik, Forefront Security for SharePoint güvenlik Pack 3 (SP3) değiştirildi.

Daha fazla bilgi

Microsoft Forefront Security for SharePoint SP3 işlemindeki bir değişiklik içerir. Anahtar sözcük filtre listesi yok veya anahtar sözcük listeleri devre dışı bırakılırsa, Forefront Security for SharePoint SP3 dosya anahtar tarama için hazırlık ayrıştırmaz yoksa. Bu davranış, daha az bellek kullanır, tarama sürelerini azaltır ve genel performansını artırır.

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
967995Forefront Security for SharePoint Service Pack 3 açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 968164 - Last Review: 1 Temmuz 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbbug kbqfe kbsurveynew kbprb KB968164 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968164

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com