Chcete-li otevřít XLSX, DOCX a PPTX soubor v systému Office for Mac 2004: "Tento soubor není podporovaný formát"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968200 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Otevřete Office 2008 pro Mac dokumenty (formát XLSX, DOCX, PPTX) v systému Office for Mac 2004, je nutné stáhnout a nainstalovat Otevřít XML File Format Converter. Tento článek popisuje, jak získat a nainstalovat Open XML File Format Converter for Mac. Při otevření souboru můžete obdržet následující chybovou zprávu:

Tento soubor není podporovaný formát. Pokud víte, že soubor pochází z jiného programu, který není kompatibilní s Microsoft <application name="">, klepněte na tlačítko Storno a potom tento soubor otevřete v původní aplikaci. Pokud chcete soubor otevřít v aplikaci Microsoft <application>později, uložte jej do formuláře, který je kompatibilní, například v textovém formátu. Pokud přesto chcete zobrazit text obsažený v souboru, klepněte na tlačítko OK. Klepněte na tlačítko Dokončit v Průvodci importem textu. </application></application>

Pokud klepnutím na tlačítko Dokončit dokument není čitelný.

Další informace

Otevřít XML File Format Converter umožňuje převést soubory Open XML, které byly vytvořeny v Microsoft Office 2008 for Mac nebo v 2007 Microsoft Office pro systém Windows, takže můžete otevřít, upravit a uložit soubory v dřívějších verzích systému Office for Mac. Open XML Converter můžete převést dokumenty aplikace Word, sešitů aplikace Excel a prezentací aplikace PowerPoint, které jsou ve formátu Open XML. Po převedení soubory lze otevírat a upravovat soubory v sadě Office 2004 for Mac. Můžete převést jeden soubor nebo můžete převést mnoho souborů.

Jak získat Open XML File Format Converter

Chcete-li stáhnout nejnovější převaděč, postupujte takto:

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
1. Ukončete všechny aplikace.
2. Navštivte následující Web společnosti Microsoft: http://www.microsoft.com/downloads
3. Do pole Hledat zadejte Open XML File Format Converter for Mac
4. Klepněte na šipku dolů v Zpřesnit výsledky a Datum vydání Zvolte posledních 30 dní a potom klepněte na tlačítko Přejít .
5. Klepněte nejnovější "Open XML File Format Converter for Mac <Version number="">".  </Version>
6. Klepněte na tlačítko Stáhnout. Uložte soubor na plochu nebo upřednostňované umístění.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2439547

Jak nainstalovat Open XML File Format Converter

Chcete-li nainstalovat Open XML File Format Converter, postupujte takto:

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
1. Vytiskněte tuto stránku, pokud chcete použít jako odkaz v režimu offline.
2. Ukončete všechny aplikace. To zahrnuje všechny aplikace sady Office, Office oznámení a Microsoft Messenger. Poznámka: Tyto programy mohou ovlivňovat instalaci.
3. Ujistěte se, zda váš počítač splňuje minimální požadavky na systém. Chcete-li ověřit, zda váš počítač splňuje minimální systémové požadavky, klepněte na tlačítko O této Mac na Apple nabídka. Poznámka: Minimální, kterou jste nainstalovali operační systém je Mac OSX 10.4.9 (Tiger) nebo novější verzi operačního systému Mac.
4. Klepnutím na odkaz Stáhnout dříve poskytnutých v tomto oddíle.
5. Klepněte na tlačítko Ke stažení , nebo klepněte na odkaz na požadovanou jazykovou verzi.
6. Postupujte podle pokynů a uložte soubor na pevný disk. Poznámka: Pokud používáte prohlížeč Safari, stažený soubor je uložen na plochu Pokud neurčíte jiné místo v Předvolby Dialogové okno prohlížeče Safari. Chcete-li zkontrolovat vaše předvolby, klepněte na tlačítko Předvolby na Safari nabídka a potom klepněte na tlačítko Obecné .
7. Chcete-li zkopírovat Open XML File Format Converter for Mac 1.0.2 balíček na pracovní ploše, poklepejte na soubor, který jste stáhli v kroku 5 a 6.
8. Dvakrát klikněte Otevřít XML File Format Converter for Mac 1.0.2 balíček jej otevřete. Poznámka: Tento krok může provést automaticky za vás.
9. Pro spuštění instalačního procesu, poklepejte Open XML File Format Converter for Mac 1.0.2 aplikaci aktualizace Open XML File Format Converter pro Mac 1.0.2 balíček okno. Potom postupujte podle pokynů.
10. Je-li instalace úspěšně dokončena, můžete odebrat instalační program aplikace z pevného disku. Odebrat instalační program aplikace, nejdříve tažením odpadkový koš aktualizace Open XML File Format Converter for Mac 1.0.2 balíček a potom přetáhněte soubor, který jste právě stáhli na odpadkový koš.


Odkazy

Další informace o Open XML File Format Converter klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
953823Informace o práci se soubory formátu Open XML v aplikaci Microsoft Office 2004 for Mac

Vlastnosti

ID článku: 968200 - Poslední aktualizace: 21. dubna 2013 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office 2004 for Mac Standard Edition
  • Microsoft Office 2004 for Mac Professional Edition
  • Microsoft Office 2004 for Mac Student and Teacher Edition
  • Microsoft Excel 2004 for Mac
  • Microsoft PowerPoint 2004 for Mac
  • Microsoft Word 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbconversion kbexpertisebeginner kbsurveynew kbhowto dftsdahomeportal kbmt KB968200 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 968200

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com