Forefront Security for Exchange Server, gerçek zamanlı tarama işi başlangıçta başlatamazsınız ve hata kodları "0x80030020" ve "0x80030021" kaydediliyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968253 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Forefront Security for Exchange Server Microsoft, gerçek zamanlı tarama işi beklendiği gibi yüklenmemiş. Ayrıca, aşağıdaki hatalar programlog.txt dosyasında veya HRLog.txt dosyasına kaydedilir:
0X80030020 (stg_e_shareviolation)
0X80030021 (stg_e_lockviolation)

Neden

Üçüncü taraf performans yazılım izleme, Forefront Security for Exchange Server performans sayaçları için erişim FSCPerfMonitor.dll dosyayı yükler. Belirli koşullarda, FSCPerfMonitor.dll işleminde bir özel durumu oluşabilir. Bu durum, üçüncü taraf performans Scanjobs.fdb dosya için bir tanıtıcı açık bırakmak için yazılımı'nı izleme neden olur. Forefront Security for Exchange Server daha sonra Scanjobs.fdb dosyasından okumaya çalıştığında, Scanjobs.fdb dosyanın kendisi üzerinde kilit vardır. Gerçek zamanlı tarama işi başlatmak, bu nedenle, Forefront Security for Exchange Server başarısız.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Forefront Security for Exchange Server Service Pack 2 (SP2) yükleyin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
960465Forefront Security for Exchange Server Service Pack 2 açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 968253 - Last Review: 1 Temmuz 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Security for Exchange Service Pack 1
  • Microsoft Forefront Security for Exchange Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB968253 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968253

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com