Popis použití zdokonalené prostředku, který optimalizuje výkon v Forefront Security pro Exchange Server s Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968260 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft Forefront Security for Exchange Server s Service Pack 1 a dřívější verze Forefront Security Exchange Server analyzuje každý soubor přípravu klíčové slovo skenování bez ohledu na to, zda existují seznamy klíčové slovo a bez ohledu na to, zda jsou zakázány seznamy klíčové slovo. Tato funkce je změněno v Forefront Security pro Exchange Server s Service Pack 2.

Další informace

Microsoft Forefront Security for Exchange Server s Service Pack 2 (SP2) zavádí změnu v operaci. Pokud neexistují žádné seznamy filtru klíčové slovo nebo pokud jsou zakázány seznamy filtrů klíčové slovo Forefront Security for Exchange Server s Service Pack 2 není analyzovat soubor při přípravě skenování klíčové slovo. Toto chování používá méně paměti, sníží dobu skenování a zlepšuje celkový výkon.

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
960465Popis Forefront Security Exchange Server s aktualizací Service Pack 2

Vlastnosti

ID článku: 968260 - Poslední aktualizace: 1. července 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Security for Exchange Server Service Pack 2 na těchto platformách
    • Microsoft Forefront Security for Exchange Server
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB968260 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968260

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com