Jsou-li v počítači Exchange Server 2007 generovány mnoho položky protokolu a povolit Exchange protokolu auditování přihlášení uživatelů nepoužívejte primární účet pro jejich poštovní schránky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968310 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V Microsoft Exchange Server 2007 jsou generovány položky protokolu při povolení protokolu Exchange auditování přihlášení uživatelů nepoužívejte primární účet pro jejich poštovní schránky. Například vypadat následující události, které jsou generovány v tomto scénáři:
Event ID      1016
Event Source   MSExchangeIS Mailbox Store
Event Type    Success Audit
Event Category Logons
Description    Windows 2000 User <domain\user> logged on to <mailbox address> mailbox, and is not the primary Windows 2000 account on this mailbox.
Mnoho položek protokolu jsou generovány v tomto scénáři, protože všechny variantách přihlášení jsou auditovány. Aktuálně neexistuje žádný způsob auditu přihlášení pouze z skutečných uživatelů a nikoli z události přístupu k systému.

Poznámka: Příkaz set eventloglevel můžete spustit v prostředí Exchange Management povolení protokolování proti přihlášení uživatelů. Tento příkaz se podobá následující:
set-eventloglevel -identity "MSExchange IS\9000 Private\Logons" -level low/medium/high/expert

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte 8 kumulativní aktualizace pro Exchange 2007 Service Pack 1. Další informace o 8 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 Service Pack 1 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 8 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Další informace o tom, jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Další informace

Po instalaci této kumulativní opravy hotfix serveru Exchange 2007 auditovat pouze úspěšné instancí přístup do složky v poštovní schránce uživatele. Auditování událostí podrobností bude podobat následující:
Event ID	10100
Event Source	MSExchangeIS Auditing
Description	The folder <folder name> in Mailbox '<mailbox name>' was opened by user <domain\user>
Display Name: <folder name>
Accessing User: <legacyExchangeDN of the mailbox user>
Mailbox: <legacyExchangeDN of the mailbox user>
Administrative Rights: xx
Client Information (if Available):
Machine Name: <machine>
Process Name: xx
Process Id: xx
Application Id: xx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 968310 - Poslední aktualizace: 19. května 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 na těchto platformách
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixrollup kbexpertiseinter kbexpertiseadvanced kbqfe KB968310 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968310

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com