Existující role vlastní zabezpečení nejsou udělena oprávnění skryté po instalaci opravy hotfix 950886 v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968515 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Opravu hotfix 950886 v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Existující role vlastní zabezpečení však nejsou udělena oprávnění skryté, očekávaným způsobem. Proto se při pokusu o přístup k sestavě Microsoft Dynamics CRM může zobrazit chybová zpráva podobná následující, pokud je povolena funkce trasování platformy:
SecLib::CrmCheckPrivilege se nezdařilo. Vrátilo hr =-2147220960
Další informace o opravě hotfix 950886 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
950886Při spuštění Průvodce sestavou nebo provést hromadný import aktivity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 chybová zpráva: "přihlášený uživatel nemá příslušná bezpečnostní oprávnění k zobrazení těchto záznamů nebo k provedení konkrétní akce"

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix
Po použití této opravy hotfix musíte Microsoft.Crm.SE.GrantHiddenPrivileges.exe nástroj spustit ručně ze serveru Microsoft Dynamics CRM uživatelského účtu, který má oprávnění správce Microsoft Dynamics CRM.

Tento nástroj získat, ručně Extrahujte balíček UR3. Například postupujte takto:
  1. Extrahujte balíček kumulativní aktualizace C:\V4UR.
  2. Spusťte příkazový řádek.
  3. Změňte adresáře na jednotce C: zadáním následujícího příkazu:
    CD C:\V4UR\tools\granthiddenprivileges\
  4. Zadejte Microsoft.Crm.SE.GrantHiddenPrivileges.exe a stiskněte klávesu ENTER.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o Microsoft Business Solutions CRM software opravy hotfix a aktualizace balíček terminologii klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 968515 - Poslední aktualizace: 20. dubna 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbautohotfix kberrmsg kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB968515 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968515

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com