Microsoft Dynamics CRM 4.0 950886 düzeltmeyi uyguladıktan sonra varolan özel güvenlik rollerini gizli ayrıcalıkları verilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968515 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 4.0 düzeltme 950886 uyguladığınız. Ancak, varolan özel güvenlik rollerini gizli ayrıcalıklarını beklendiği gibi verilir değil. Bu nedenle, Microsoft Dynamics CRM rapor erişmeye çalıştığınızda, Platform izleme işlevselliğini etkinleştirdiyseniz, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
SecLib::CrmCheckPrivilege başarısız oldu. Hr döndürdü-2147220960 =
<a1>Düzeltme</a1> 950886 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
950886Microsoft Dynamics CRM 4. 0'BULK ımport etkinliğini gerçekleştirmek <a0>Rapor Sihirbazı veya</a0>'ı başlattığınızda hata iletisi: ", bu kayıtları görüntülemek veya belirli bir eylemi gerçekleştirmek için uygun güvenlik izinlerini oturum açan kullanıcının yok"

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri
Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra Microsoft.Crm.SE.GrantHiddenPrivileges.exe aracı el ile Microsoft Dynamics CRM sunucusundan Microsoft Dynamics CRM yönetici ayrıcalıkları olan bir kullanıcı hesabı altında çalıştırmalısınız.

Bu aracı edinmek için <a0></a0>, UR3 paketini el ile ayıklayın. Örneğin, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Güncelleştirme toplaması paketini C:\V4UR ayıklayın.
  2. Bir komut istemi açın.
  3. Dizinler, aşağıdaki komutu yazarak C sürücüsü olarak değiştirin:
    <a1>CD</a1> C:\V4UR\tools\granthiddenprivileges\
  4. Microsoft.Crm.SE.GrantHiddenPrivileges.exe yazın ve ENTER tuşuna basın.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 968515 - Last Review: 20 Nisan 2009 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbautohotfix kberrmsg kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB968515 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968515

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com