Oprava: Chybová zpráva při pokusu určit účet SQL Server 2008 Reporting Services jako pověření pro server sestav v Centrální správě SharePoint: "nelze se připojit k serveru WMI hlásit zprostředkovatele"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968599 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Nakonfigurujte instanci Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services spustit v integrovaném režimu SharePoint. Na stránce Přidělit DB přístup v Centrální správě SharePoint pokusíte zadat účet Reporting Services jako pověření pro server sestav. Po provedení této akce se zobrazí následující chybová zpráva:
Nelze se připojit k zprostředkovatele WMI server sestav

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2008. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
968382Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro SQL Server 2008

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2008 Service Pack 1.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Postup reprodukce problému

  1. Nainstalovat Microsoft Office SharePoint Server nebo službou SharePoint v počítači A.
  2. Nainstalovat SQL Server 2008 Reporting Services v počítači B.
  3. Přihlaste se k počítači A pomocí účtu domény. Uživatel v počítači A je účet domény a účet je členem skupiny Farm Administrators v službou SharePoint nebo SharePoint Server.
  4. Spuštění služby Reporting Services domény účtu v počítači B. Účet domény je členem místní skupiny BUILTIN\Administrators v počítači B.
  5. Na stránce Přidělit DB přístup v Centrální správě SharePoint určit účet Reporting Services jako pověření pro server sestav.

Vlastnosti

ID článku: 968599 - Poslední aktualizace: 8. dubna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbqfe kbfix KB968599 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968599

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com