Düzeltme: SQL Server 2008 Reporting Services'i hesabı SharePoint Central Administration içindeki bir raporlama sunucusu için kimlik bilgileri belirtmek çalıştığınızda hata iletisi: "<a1>Server</a1> WMI rapor vermek için bağlanılamadı sağlayıcısı"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968599 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft SQL Server 2008 Reporting SharePoint tümleşik modda çalıştırmak için Services örneği yapılandırın. SharePoint Yönetim Merkezi VERITABANı erişim izni ver sayfasında, raporlama sunucusu için kimlik bilgileri olarak Reporting Services hesabı belirtmek deneyin. Bunu yaptığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Report Server WMI sağlayıcısına bağlanılamıyor.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server 2008'in en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
968382SQL Server 2008'in en son hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak SQL Server 2008 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Sorunu Yeniden Oluşturma Adımları

  1. Windows SharePoint Services veya Microsoft Office SharePoint Server A bilgisayara yükleyin...
  2. B bilgisayarı üzerinde SQL Server 2008 Reporting Services'i yükleme
  3. A bilgisayarı bir etki alanı hesabını kullanarak oturum açın. A bilgisayarındaki bir kullanıcı etki alanı hesabıdır ve bu hesabın, Windows SharePoint Services veya SharePoint Server grubu Yöneticiler grubunun bir üyesidir.
  4. B bilgisayarı Reporting Services'i hizmetin başka bir etki alanı hesabı altında çalıştırın Etki alanı hesabının bir b bilgisayarı yerel buıltın\administrators grubunun üyesidir.
  5. SharePoint Yönetim Merkezi VERITABANı erişim izni ver sayfasında, raporlama sunucusu için kimlik bilgileri olarak Reporting Services hesabı belirtin.

Özellikler

Makale numarası: 968599 - Last Review: 8 Nisan 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbqfe kbfix KB968599 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968599

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com