Microsoft Dynamics CRM kullanıcı başka bir Microsoft Dynamics CRM kullanıcısı bir <a0>Microsoft Dynamics CRM</a0> izlenen bir e-posta iletisi gönderdiğinde, Microsoft Dynamics CRM izlenen bir e-posta simgesini alıcı görmez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968672 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM kullanıcı başka bir Microsoft Dynamics CRM kullanıcısı bir <a0>Microsoft Dynamics CRM</a0> izlenen bir e-posta iletisi gönderdiğinde, Microsoft Dynamics CRM izlenen bir e-posta simgesini alıcı görmez. Simge için ikinci bir Microsoft Dynamics CRM simgesini değiştirir ve sonra da bir Microsoft Office Outlook simgesi değişir.

Yalnızca kullanıcı yönlendirici olarak ve iki Microsoft Dynamics CRM aktivite, e-posta oluşturmak için bu seçenek belirlendiğinde Outlook'u kullanacak biçimde yapılandırıldığında, bu sorun oluşur.

Neden

Outlook istemcisi, e-posta iletisi aldı, ancak Microsoft Dynamics CRM'de e-posta iletisini ilişkilendirmek için kullanılan izleme seçeneklerini denetler. Ancak, mantığı doğru iki Microsoft Dynamics CRM kullanıcıları e-posta iletisinde gönderilen tanımlamıyor. Bu nedenle, mantığı yanlış e-posta iletisinin etiketler.

Çözüm

Güncelleştirme Toplaması bilgileri

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Kayıt defteri Bilgileri

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl söyleyin adımları içerir. Ancak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ek koruma için, kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun oluşursa kayıt defterini daha sonra geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme
Toplu bir güncelleştirme toplaması'nı etkinleştirmek için <a0></a0>, Microsoft Dynamics CRM sunucusunda DWORD değerleri olarak aşağıdaki kayıt defteri girdilerini ekleyin ve sonra bu değerleri 1 olarak ayarlayın:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSCRM\DoNotIgnoreEmailsFromUsers
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSCRM\DoNotIgnoreEmailsFromQueues

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Microsoft Dynamics CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 968672 - Last Review: 12 Mart 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM for Microsoft Office Outlook, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe KB968672 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968672

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com