Spravované aplikace má vysoký počet popisovačů podprocesů a zpracovává událost v rozhraní Microsoft.NET Framework 2.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968760 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Spravovaných aplikací je vysoký počet popisovačů podprocesů a zpracovává události. K tomuto problému dochází v případě, že aplikace vytváří a uvolní mnoho spravované podprocesů, ale aplikace nevytváří dostatečný tlak paměti ke spuštění sběrače uvolnění paměti rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0, velmi často.

Například tomuto problému může dojít v aplikaci Microsoft System Center Operations Manager 2007 v počítači, který funguje jako server pro správu nebo jako agent. Ovlivněné procesů může být proces Monitoringhost.exe nebo HealthService.exe proces.

Příčina

k tomuto problému dochází, protože popisovač události spojené s spravované podprocesů je pouze uvolněna při spuštění finalizer.

Poznámka:Tuto opravu hotfix změní společný jazykový modul runtime (CLR) tak, aby CLR finalizer po dokončení spravovaný podproces.

Řešení

Informace o nahrazení opravy hotfix

KB981574, která obsahuje všechny opravy, které byly dříve obsaženy v KB968760 hotfix byla nahrazena opravu hotfix, která odpovídá KB968760. Používejte KB981574 oprava hotfix řeší problémy popsané v KB968760.Informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
981574Úvodní obrazovka zůstane otevřený delší dobu, než je obvyklé při spuštění aplikace Excel v počítači, který má být nainstalována aktualizace .NET Framework 3.5 SP1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o zpracování v3.42, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/Sysinternals/bb896655.aspx
Další informace o terminologii aktualizace softwaru, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 968760 - Poslední aktualizace: 4. srpna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbfix kbqfe kbmt KB968760 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968760

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com