Ustawienia osi wykresu mogą być nieprawidłowe, jeśli osie są wyłączone, a ustawienia osi są automatyczne w programie Excel 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 968767 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Na komputerze, na którym zainstalowano pakiet Microsoft Office 2007 Service W programie Microsoft Office Excel 2007 Service Pack 2 zainstalowany oś wykresu, który może ustawienia być nieprawidłowe, jeśli obie osie są wyłączone i są ustawienia osi automatyczne.

Właściwości

Numer ID artykułu: 968767 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Office Word 2007
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbsurveynew kbprb kbmt KB968767 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:968767

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com