SQL Server 2008 Yöneticisi'ni Groove Server 2007 Service Pack 1 ve önceki sürümleri için bir veritabanı olarak kullanamazsınız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968770 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Groove Manager Server 2007 Service Pack 1 (SP1) ve önceki sürümlerinde, bir veritabanı olarak Microsoft SQL Server 2008'in kullanamazsınız. SQL sunucu adı ve kimlik doğrulama bilgilerini girebilirsiniz. Ancak, görünür hatasız son aşaması olarak yükleme başarısız olur. Yükleme günlüğü, hata iletileri ile ilgili bir dizi içerir. Seriyi, aşağıdakine benzer bir hata iletisiyle başlar:
9 Bir özel durum türü System.Data.SqlClient.SqlException oluşturuldu ERR. Ek özel durum bilgileri: ınvalid object name 'master.dbo.SysXlogins'. System.Data.SqlClient.SqlException: Geçersiz nesne adı 'master.dbo.SysXlogins'.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Yöneticisi'ni Groove Server 2007 Kur klasörü, bir sabit disk veya ağ konumuna ancak değil, optik medya kopyalayın.
  2. 2007 Microsoft Office Sunucuları Service Pack 2 nasıl elde yürütülebilir dosya (SP2). Bu dosyayı edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
    953334Açıklama, 2007 Microsoft Office Sunucuları Service Pack 2 ve 2007 Microsoft Office Sunucuları Dil Paketi Service Pack 2
  3. 2007 Microsoft Office Sunucuları Service Pack 2 Yöneticisi'ni Groove Server 2007 Kur klasörü, Updates klasörünün içeriğini ayıklayın. Bunu yapmak için, komut istemine aşağıdaki komutu yazın ve sonra ENTER tuşuna basın:
    officeserver2007sp2-kb953334-x64-fullfile-en-us.exe/extract: path of Groove Manager Server 2007 Updates folder
  4. Setup.exe dosyasını, içeriğini ayıklayın sonra Yöneticisi'ni Groove Server 2007 Kur klasöründen çalıştırın.

Özellikler

Makale numarası: 968770 - Last Review: 8 Nisan 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Groove Server 2007 Manager
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb KB968770 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968770

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com