Gdy program Outlook 2007 lub Outlook 2010 jest uruchomiony w trybie buforowana, użytkownicy nie widzą niektórych nowych wiadomości e-mail

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 968773 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Gdy program Outlook 2007 lub Outlook 2010 jest uruchomiony w trybie buforowana, użytkownicy nie widzą niektórych nowych wiadomości e-mail.

Przyczyna

Problem występuje, ponieważ folder wyszukiwania ItemProcSearch nie odbiera powiadomień, które wskazują nowych wiadomości e-mail zostały dostarczone i wiadomości e-mail są oznaczane jako ukryte. W związku z tym wiadomości e-mail, nigdy nie są przetwarzane.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem w programie Outlook 2007, wykonaj następujące kroki:
  1. Zamknij program Outlook 2007.
  2. Zainstaluj pakiet Microsoft Office 2007 z dodatkiem Service Pack 2.
  3. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, typ Program Outlook/cleanips, a następnie kliknij przycisk OK.
Aby rozwiązać ten problem w programie Outlook 2010, kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz outlook/cleanips, a następnie kliknij przycisk OK.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 968773 - Ostatnia weryfikacja: 21 grudnia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Outlook 2007
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB968773 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 968773

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com