Outlook 2007 alebo Outlook 2010 je spustený v režime vyrovnávacej pamäti, používatelia nevidia niektoré nové e-mailové správy

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 968773 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Outlook 2007 alebo Outlook 2010 je spustený v režime vyrovnávacej pamäti, používatelia nevidia niektoré nové e-mailové správy.

Príčina

Tento problém vyskytuje, pretože ItemProcSearch vyhľadávací priečinok nedostane prišli oznámeniach, ktoré naznačujú nových e-mailových správ a e-mailové správy sú označené ako skryté. Preto, e-mailové správy sa nikdy spracovávajú.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém v programe Outlook 2007, postupujte nasledovne:
  1. Ukončite program Outlook 2007.
  2. Nainštalujte 2007 Microsoft Office suite Service Pack 2.
  3. Kliknite na položku ŠtartOK spustiť, zadajte Outlook/cleanipsTlačidlo Microsoft Office a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
Ak chcete vyriešiť tento problém v programe Outlook 2010, kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo spustiť, typu program outlook/cleanipsa kliknite na tlačidlo OK.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti "Vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 968773 - Posledná kontrola: 21. decembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Outlook 2007
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB968773 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 968773

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com