Коли Outlook 2007 або Outlook 2010 працює в режимі кешування даних, користувачі не бачу деякі нові сповіщення електронною поштою

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 968773 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Коли Outlook 2007 або Outlook 2010 працює в режимі кешування даних, користувачі не бачу деякі нові сповіщення електронною поштою.

причина

Ця проблема виникає тому, що ItemProcSearch папка пошуку не отримують прибули сповіщення, які вказують на нові сповіщення електронною поштою, і сповіщення електронною поштою позначені як приховані. Таким чином, сповіщення електронною поштою ніколи не оброблено.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему в Outlook 2007, виконайте такі дії:
  1. Закрийте Outlook 2007.
  2. Інсталювати пакет оновлень 2 для комплекту Microsoft Office 2007.
  3. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип Outlook/cleanipsа потім натисніть кнопку Гаразд.
Для усунення цієї проблеми у програмі Outlook 2010, натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Запуск, введіть outlook/cleanipsі натисніть кнопку ОК.

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Властивості

Номер статті: 968773 - Востаннє переглянуто: 21 грудня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office Outlook 2007
Ключові слова: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB968773 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 968773

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com