Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2 için ana bilgisayar üstbilgisi tabanlı site koleksiyonu gezinme desteği sağlar

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968786 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack (SP2), başlığa göre site koleksiyonu gezinmeyi ana bilgisayar için destek sağlar.

Daha fazla bilgi

Windows SharePoint Services 3. 0'daki arama işlevi ana bilgisayar üstbilgisi tabanlı site koleksiyonu gezinme için etkili bir şekilde çalışmaz. Windows SharePoint Services 3.0 SP2'yi yükledikten sonra arama işlevi, site koleksiyonu içeren grupta hakkında sorduğunda Windows SharePoint Services ana bilgisayar bilgilerini başlığa göre site koleksiyonunu döndürür.

Özellikler

Makale numarası: 968786 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbsurveynew kbhowto kbexpertisebeginner KB968786 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968786

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com