Nelze odstranit určité kolekce webů ve službě SharePoint Services 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968787 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Máte databázi obsahu, který obsahuje kolekci webů na určité cestu URL. Chcete-li připojit databázi obsahu webové aplikace. Pokud webová aplikace již obsahuje jiné kolekce webů na stejné cestu URL, databázi obsahu úspěšně připojen. Kolekce webů v databázi obsahu však budou nepřístupné. Nelze jej uvolňují místo v databázi obsahu proto odstranit.

Příčina

Více kolekcí webů ve webové aplikaci nelze sdílet stejnou cestu URL. Proto SharePoint si je vědoma pouze první kolekci webů, které je registrované na mapě webu SharePoint. Všechny ostatní kolekce webů, které používají stejnou cestu URL nemůže být registrován v mapě webu a jsou považovány za odděleno.

Jak potíže obejít

Data v kolekci webů osamocené stále existuje, přestože není přístupný. Odpojte databázi obsahu z aktuální webové aplikace a potom jej přiložit k jiné webové aplikace, která nemá registrován cestě URL kolekce webů. Kolekce webů pak bude k dispozici.

Řešení

Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2 (SP2) poskytuje nové příkazy a parametry vyhledejte kolekcí osamocené webů a webů a odstranit z databáze obsahu bez nutnosti použít řešení.

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
953338Popis Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2 a jazyková Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2

Další informace

Příkaz stsadm -o enumallwebs zobrazí seznam všech kolekcí webů v databázi obsahu a zda jsou registrovány v mapě serveru SharePoint. Příkazy stsadm -o deletesite a stsadm -o deleteweb nyní podporují - Vynutit parametr, který umožňuje odstranit kolekcí webů a webů na základě jejich ID, které nejsou registrovány v mapě webu SharePoint.

Další informace o těchto příkazech naleznete v následujících článcích TechNet:

deletesite
deleteweb
enumallwebs

Vlastnosti

ID článku: 968787 - Poslední aktualizace: 21. dubna 2009 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb KB968787 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968787

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com