Outlook 2007 düzeltme paketi (Outlook.msp): 30 Nisan 2009

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968858 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft Office Outlook 2007 30 Nisan 2009 tarihli düzeltme paketinde giderilen sorunlar anlatılmaktadır.

Giriş

Bu düzeltme paketinin giderdiği sorunlar

 • Outlook 2007'de bir profili oluşturduğunuzda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
  Outlook oturum açamıyor. Ağa bağlı olduğunuzdan ve doğru sunucu ve posta kutusu adı kullanıyor doğrulayın. Microsoft Exchange'e bağlantısı kullanılamıyor. Bu eylemi tamamlamak için Outlook çevrimiçi ya da bağlı olmalıdır.

  Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  969519961752 Microsoft Knowledge Base makalesinde açıklanan toplu güncelleştirme yüklendikten sonra Outlook 2007'de bir profil oluştururken bir hata iletisi: "Outlook oturum açamıyor"
 • Şu senaryoyu inceleyin. Tek bir Outlook 2007 profil için bir <a0>ileti uygulama programlama arabirimi (MAPI)</a0> e-posta hesabı ve bir ınternet ileti erişim Protokolü (IMAP) e-posta hesabı ekleyin.
  • Gelen Kutusu klasörü <a0>IMAP</a0> e-posta hesabı için Outlook 2007'de etkindir ve telefon sildiğiniz bir sesli posta, Outlook 2007'de aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
   Üstbilgileri güncelleştirme başarısız oldu
  • Gelen Kutusu klasörü <a0>MAPI</a0> e-posta hesabı için Outlook 2007'de etkindir ve telefon bir sesli posta silmek, herhangi bir hata iletisi Outlook 2007'de almazsınız.
 • Outlook 2007'de, bir <a0>Basit Dizin Erişim Protokolü (LDAP)</a0> adres defteri, sunucu adını değiştirin. Bundan sonra LDAP adres defterini kullanarak posta adları adres listelerini aşağıdaki sırada denetle <a0>Adres belirle</a0> iletişim kutusunda altında beklendiği gibi listelenmiyor.
 • Outlook 2007'de, ek bir posta kutusu Kişiler klasöründen ikiden fazla kişisel dağıtım listelerine ileti göndermeye çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  Beklenmeyen bir hata oluştu.
  Ayrıca, iletinin bu kişisel dağıtım listelerindeki kişilere hiçbir zaman gönderilmez.
 • Bir SharePoint Web sitesindeki bir belge kitaplığınız, Windows Gezgini'nde açın. Ancak, dragan e-posta iletisine Outlook 2007'deki bu kitaplığa yükleyemeyebilirsiniz. Bu sorun, SharePoint Web sitesine bağlantı noktası 80'den farklı bir bağlantı üzerinde barındırılan oluşur.
 • Outlook 2007, bir ortak klasör aramak çalıştığınızda Bul işlemi süresince yanıt vermiyor.
 • Özel bir form için 65 bir denetimin <a1>LayoutFlags</a1> özelliğini ayarlamak, var. Bu durumda, denetimin yatay ve dikey boyutunu değiştirebilirsiniz. Bu form, Outlook 2003'te doğru görüntülenir. Ancak, bu form, Outlook 2007'de düzgün görüntülenmiyor.

  Denetimi yatay ve dikey olarak formla yeniden boyutlandırma hakkında bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
  http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa204695(office.11).aspx
 • Outlook 2007, Outlook aracılığıyla bir ınternet Protokolü (IMAP, POP veya SMTP gibi sertifikayı kullanan bir Microsoft Exchange Server'a bağlanmaya çalışırken bir sertifikanın konu diğer adı'nı (SAN) girişleri denetlemez. Bu nedenle, Outlook'un Exchange sunucusuna bağlanmaya çalışırken, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  Bağlı olduğunuz sunucu, doğrulanamayan bir güvenlik sertifikası kullanıyor. <seçeneği sertifikayı görüntülemek için> bu sunucuyu kullanmaya devam etmek istiyor musunuz?
 • Takvimden, Grup Zaman Çizelgesi açtığınızda, Outlook 2007'de, geçerli gün için serbest/meşgul bilgileri grup planlamasını görüntülenmeyebilir.
 • Outlook 2007 önbelleklenen modunda çalıştırıyorsunuz demektir. Tüm görevler için Tamamlanan görevler görünümü için Görünüm değiştirin ve sonra belirli bir görev için arama, hiçbir sonuç almıyorsunuz.
 • Bir gönderenin e-posta iletisine Outlook 2007, önbellekli modda çalıştığı bir alıcı için bir okundu alındısı istekleri gönderir. Alıcı, iletinin okuduğunda, beklendiği gibi gönderenin okundu bilgisi almaz.
 • Bir istemci bilgisayara Outlook 2007 ve Office Communicator 2007 çalıştırıyorsunuz Communicator beklenmedik biçimde Exchange Server Outlook sürekli bağlantıları oluşturur.
 • Bu yerel ayara Türkçe için ayarlandığı bir istemci bilgisayarda, durum bilgilerini kullanıcı Outlook 2007'de yanlış görüntülenir.
 • Outlook 2007 için bir etki alanı denetleyicisi sunucusu veya Windows Server 2003 çalıştıran bir genel katalog sunucusuna bağlandığınızda, bir özel adres listesi, adres defteri</a1> iletişim kutusunda ilk gösterilmek üzere ayarlayın. Ancak, Outlook 2007, daha sonra bir etki alanı denetleyicisine veya Windows Server 2008 çalıştıran bir genel katalog sunucusu ile bağlanıyorsa, adres defteri</a1> iletişim kutusunda ilk gösterilen adres listesi geri genel adres listesine (GAL) beklenmedik biçimde değiştirilir.

  Not Outlook 2007 önce Windows Server 2008 etki alanı denetleyicisi veya genel kataloğa bağlanır ve sonra daha sonra Windows Server 2003 etki alanı denetleyicisi sunucusu veya genel katalog sunucusu ile bağlanıyorsa bu sorun ayrıca oluşur.
 • Oluşturduğunuz iletileri .eml dosya dönüştürme IConverterSession::MAPIToMIMEStm yöntemini kullanan bir uygulama. Bir okundu alındısı veya eklenmiş bir okundu alındısı bulunan bir ileti dönüştürmeye çalıştığınızda, uygulama çöker.
 • Outlook 2007'de, işleme sonra alındıları Silinmi? Ö?eler taşıma onay kutusunu seçin ve sonra da katılanlar yanıtları ister bir toplantı isteği gönderebilirsiniz. Gelen Kutusu klasöründe katılımcı yanıtlarını aldıktan sonra beklendiği gibi yanıtları için Silinmi? Ö?eler klasörüne taşınmaz.
 • Oluşturduğunuz bir MAPI uygulamasını ConfigureMsgService ve PR_PST_PW_SZ_OLD kullanarak, bir .pst dosyasında bir parola ayarlar. Sonra çok kısa ya da BOş bir parola ayarlamak için uygulamayı çalıştırın. Bir 4 bayt sınırında başlangıç bellek adresini hizalı, uygulama çöker.

  Bu sorun, aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesinde anlatılan KB 961752 düzeltme paketini uyguladıktan sonra oluşur:
  961752Outlook 2007 düzeltme paketi (Outlook.msp): 24 Şubat 2009
 • Işletim sistemi biçimini, Ibranice ayarlayın. Outlook 2007'de bir randevu oluşturmaya çalıştığınızda, serbest/meşgul Kılavuz üzerindeki bazı tarihlerini hatalı zamanlama Yardımcısı içinde görüntülenir. Örneğin, her ayın ikinci ayı 20th ilgili olarak yanlış görüntüleniyor. Her ayın 12th ay 21th ilgili olarak yanlış görüntüleniyor.

  Bu sorun, yalnızca KB 961752 ' açıklanan düzeltme paketini yükledikten sonra oluşur.
 • Outlook 2007 için en yakın genel katalog sunucusuna bağlanmak için yapılandırılmış olsa bile, Outlook 2007'de Yavaş performans karşılaşabilirsiniz.

  Bu sorun oluştuğunda, Outlook, bir genel katalog sunucusu en yakın sunucu olmayan bazı bağlantılar sağlar.
 • Outlook 2007 çevrimiçi modunda çalışırken, Gelişmiş Bul paylaşılan bir posta kutusunun bir klasörde arama yapmak için kullanın. Paylaşılan posta klasöründe alt klasörler vardır. Bu durumda, alt klasörlerini öğeler beklendiği gibi dönmedi.

  KB 959642 veya KB 961752 anlatılan Outlook 2007 düzeltme paketi yüklediğinizde bu sorun oluşur.

  KB 959642 düzeltme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  959642Outlook 2007 düzeltme paketi (Mso.msp,Outlook.msp): 16 Aralık 2008
 • Outlook 2007'de, takvimden bir toplantı isteğini açın. Toplantı isteğine değişiklikleri yapın ve sonra da <a2>Kaydet</a2>'i tıklatın, bir iletişim kutusu görüntülenir. Değişiklikleri kaydetmek, ancak toplantı açık tutmak, bu iletişim kutusunu tıklattığınızda, yaptığınız değişiklikler toplantı isteğine görünmüyor.

  Outlook 2007'de, takvimden bir toplantı isteğini açın. Toplantıyı iptal et'i tıklatın ve sonra da <a2>Kaydet</a2>'i tıklatın, bir iletişim kutusu görüntülenir. Değişiklikleri kaydetme ancak toplantıyı açık tutmak verme iletişim kutusunda tıklatın ve sonra Tamam ' ı veya iptal ' i tıklatmak yerine iletişim kutusunu kapatın, toplantı isteğini beklenmedik biçimde kapatılıyor. Ayrıca, toplantı isteğinin artık takvimde değil.
 • 968404Belirli bir sonek dizesi, bir kullanıcı adı varsa, Outlook 2007'de bir ilgili kişi olarak kullanıcı eklemeye çalıştığınızda, dize yanlış bir sonek olarak tanınır bir sorunu açıklar.
 • 970144Outlook 2007'de adres defterindeki diğer sütunu gizlemek için
 • 970071Outlook 2007'de bir POP3 e-posta hesabının kimlik bilgileri istenir
 • 970072S/MıME tercih ayarlarını, Outlook 2007'deki beklenmedik biçimde ilke ayarları olarak kabul edilir
 • 970123Outlook 2007'de işyeri dışı Yardımcısı'nı açmaya çalıştığınızda hata iletisi: "sunucu şu anda kullanılamadığından Office ayarları bilgisayarınızı işyeri, görüntülenemiyor Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir. Daha sonra yeniden deneyin"
 • 969791Şubat 2009 Outlook 2007 düzeltme paketi veya 2007 Microsoft Office Paketi Service Pack 2 yükledikten sonra "Outlook ilk kullanım için hazırlanıyor" iletisi özelleştirme

Daha fazla bilgi

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunları gidermesi amaçlanmaktadır. Bu düzeltmenin yalnızca bu makalede açıklanan sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

2007 Microsoft Office Paketi Service Pack 1, bu düzeltme paketini uygulayabilmeniz için) yüklü olmalıdır.Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
9495852007 Office Paketi için en son hizmet paketi nasıl elde edilir

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz.

Kayıt defteri Bilgileri

Bu paketteki düzeltmelerden birini kullanabilmek için kayıt defterinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmez.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltme, bir ürünü en son sürüme tam olarak güncelleştirmek için gerekli olan dosyaları içermeyebilir. Bu düzeltme, yalnızca bu makalede listelenen sorunları düzeltmek için ihtiyacınız olan dosyaları içerir.

Bu düzeltme paketinin genel sürümü, düzeltme paketini yüklemek için bir Microsoft Windows Installer paketi kullanır. Bu dosyalarla ilgili tarihler ve saatler aşağıdaki tabloda UTC (Eşgüdümlü Evrensel Saat) kullanılarak listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde tarih yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.

Karşıdan yükleme bilgileri

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Office-kb968858-fullfile-x 86-glb.exe12.0.6504.500111,495,87204 May 200902: 54X86


Microsoft Windows ınstaller .msp dosyası bilgileri

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Outlook.mspUygulanamaz10,955,77604 May 200907: 43Uygulanamaz


Dosya bilgileri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Cnfnot32.exe12.0.6501.5000140,10411 Mart 200918: 01X86
Contab32.dll12.0.6503.5000127,86410-Nis-200920: 50X86
Dlgsetp.dll12.0.6501.500087,39211 Mart 200918: 01X86
Dumpster.dll12.0.6501.500034,19211 Mart 200918: 01X86
Emablt32.dll12.0.6500.5000115,58426 Şubat 200912: 09X86
Emsmdb32.dll12.0.6504.50011,553,84004 May 200908: 23X86
Envelope.dll12.0.6500.5000154,00026 Şubat 200912: 09X86
Exsec32.dll12.0.6504.5000372,04817 Nis 200903: 29X86
Impmail.dll12.0.6501.5000138,07211 Mart 200918: 01X86
Mimedir.dll12.0.6501.5000340,30411 Mart 200918: 01X86
Mlcfg32.cpl12.0.6501.500082,80811 Mart 200918: 01X86
Mlshext.dll12.0.6500.500020,35226 Şubat 200912: 09X86
Mspst32.dll12.0.6504.50001,039,28017 Nis 200903: 29X86
Oladd.fae12.0.6500.500094,09626 Şubat 200919: 36X86
Olappt.fae12.0.6500.500087,96026 Şubat 200919: 36X86
Oljrnl.fae12.0.6500.500051,08826 Şubat 200919: 36X86
Olkfstub.dll12.0.6501.5000253,80811 Mart 200918: 01X86
Olmail.fae12.0.6500.500046,47226 Şubat 200919: 36X86
Olmapi32.dll12.0.6504.50002,875,77617 Nis 200903: 30X86
Olnote.fae12.0.6500.500038,29626 Şubat 200919: 36X86
Oltask.fae12.0.6500.500081,81626 Şubat 200919: 36X86
Omsmain.dll12.0.6501.5000661,87213 Mart 200902: 09X86
Omsxp32.dll12.0.6501.5000194,44013 Mart 200902: 09X86
Outlctl.dll12.0.6500.5000136,53626 Şubat 200912: 09X86
Outlmime.dll12.0.6504.5000576,40817 Nis 200903: 30X86
Outlook.exe12.0.6504.500012,438,89617 Nis 200903: 30X86
Outlph.dll12.0.6500.5000168,33626 Şubat 200912: 09X86
Outlrpc.dll12.0.6500.500043,35226 Şubat 200912: 09X86
Outlvba.dll12.0.6501.500052,07211 Mart 200918: 01X86
Outlvbs.dll12.0.6500.500057,20026 Şubat 200912: 09X86
Pstprx32.dll12.0.6502.5000421,22428 Mart 200906: 53X86
Recall.dll12.0.6501.500038,24811 Mart 200918: 01X86
Rm.dll12.0.6501.500075,62411 Mart 200918: 01X86
Rtfhtml.dll12.0.6501.5000407,92012 Mart 200922: 22X86
Scanost.exe12.0.6501.500054,08811 Mart 200918: 01X86
Scanpst.exe12.0.6501.500037,26411 Mart 200918: 01X86
Scnpst32.dll12.0.6504.5000273,32017 Nis 200903: 30X86
Scnpst64.dll12.0.6504.5000282,03217 Nis 200903: 30X86

Referanslar

959642Outlook 2007 düzeltme paketi (Mso.msp,Outlook.msp): 16 Aralık 2008
961752Outlook 2007 düzeltme paketi (Outlook.msp): 24 Şubat 2009
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 968858 - Last Review: 31 Mayıs 2009 Pazar - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe kbhotfixrollup kbautohotfix kbhotfixserver KB968858 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968858

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com