Tlačítko Změnit Kalendář časové pásmo je odebrán v dialogovém okně časové pásmo v aplikaci Outlook 2007 po instalaci aktualizace Office suite 2007 Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968918 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci sady Microsoft Office 2007 Service Pack 2 tlačítko změnit časové pásmo kalendáře odebrány v dialogovém okně časové pásmo v aplikace Microsoft Office Outlook 2007.

Další informace

Změny definice časové pásmo a definice letní čas (DST) jsou stala globálně častější. Odpověď na tento zvyšující nutné zákazníka jsme změnily Jak jsme dodávat aktualizace časových pásem a letního ukládání nástroj. SP2 sady Office 2007 jsou odebrány možnosti rebasing časové pásmo kalendáře z aplikace Outlook 2007. Jsou k dispozici výhradně prostřednictvím nástroj aktualizace dat časové pásmo následující web:
Time Zone Data Update Tool for Microsoft Office Outlook
Poznámka: Tento nástroj je podporována v aplikaci Outlook 2000, Outlook 2002, Outlook 2003 a Outlook 2007.

Vlastnosti

ID článku: 968918 - Poslední aktualizace: 13. dubna 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Outlook 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb KB968918 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968918

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com