2007 Office Paketi Service Pack 2'yi uyguladıktan sonra Outlook 2007'deki <a1>saat dilimi</a1> iletişim kutusunda değişiklik takvim saat dilimi düğmesini kaldırılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968918 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

2007 Microsoft Office Paketi Service Pack 2 yükledikten sonra Microsoft Office Outlook 2007'de <a1>saat dilimi</a1> iletişim kutusunda değişiklik takvim saat dilimi düğmesi kaldırıldı.

Daha fazla bilgi

Saat dilimi tanımları ve gün ışığından yararlanma saati (DST) tanımları için bir değişiklik, genel olarak daha sık gelmektedir. Yanıt olarak artan bu müşteri gereksiniminin nasıl size güncelleştirmelerin belirli bir saat dilimi ve ışığından yararlanma aracı teslim değiştirdiniz. 2007 Office paketi SP2 ile Outlook 2007'deki takvim saat dilimi rebasing yetenekleri kaldırılır. Bunlar, özel saat dilimi veri güncelleştirme Aracı'nı aşağıdaki Microsoft Web sitesini ile kullanılabilir:
Time Zone Data Update Tool for Microsoft Office Outlook
Not Bu araç, Outlook 2000, Outlook 2002, Outlook 2003 ve Outlook 2007'de desteklenir.

Özellikler

Makale numarası: 968918 - Last Review: 13 Nisan 2009 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb KB968918 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968918

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com