Ruční prohledá a rychlé prohledávání Neoznačovat soubory EML jako soubory "ExceedinglyNested" v Forefront Security for SharePoint

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968989 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Microsoft Forefront Security for SharePoint nezjistí soubory EML jako prohledá ExceedinglyNested během ručně a rychlé prohledávání. To platí i v případě, že číslo vnořené přílohy překračuje hodnotu nastavení Maximální vnořenou přílohy v Forefront Security for SharePoint Obecné možnosti nastavení.

Poznámka: Obvykle při soubor překračuje limit pro maximální vnořené dokumenty, které lze zobrazit v MSG, TNEF, MIME a dokumenty UUENCODE, soubor je označen jako ExceedinglyNested a je blokován nebo odstraněny podle Forefront Security for SharePoint. Tento limit je určena nastavením Přílohy vnořený Max. Limit zahrnuje součet nestings všech typů dokumentů (MSG, TNEF, MIME a UUENCODE). Výchozí hodnota je 30.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte Forefront Security SharePoint Service Pack 3 (SP3). Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
967995Popis Forefront Security for SharePoint s aktualizací Service Pack 3

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 968989 - Poslední aktualizace: 1. července 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint Service Pack 1
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbbug kbqfe kbsurveynew kbprb KB968989 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968989

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com