Ako generovať jadro alebo súbor s výpisom úplné pamäte v systéme Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 969028 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Dôležité Tento článok obsahuje informácie o úprave databázy registry. Uistite sa, že ste zálohovať databázu registry pred úpravou je. Uistite sa, že viete, ako obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o tom, ako zálohovať, obnovení a úprave databázy registry nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnovenie databázy registry v systéme Windows
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento podrobný článok popisuje vytvárať, zbierať, kontrolovať, a analyzovať jadra a úplné pamäte dump súbory zo systému Windows Server 2008-založený systém.

Poznámka V ideálnom prípade by ste mali len to keď sú výslovne požiadaný, aby tak urobili tým, pracovník technickej podpory služby Microsoft zákazníka. Jadro alebo úplné memory dump súbor ladenie mali byť až poslednou možnosťou po všetky štandardné metódy riešenia problémov boli vyčerpané.

Ak musíte kontaktovať podpory zákazníkov spoločnosti Microsoft a služby (CSS), tento článok vám pomôže získať špecifické informácie, ktoré požaduje pre CSS identifikovať problém.

Musíte byť prihlásený ako správca alebo člen skupiny Administrators na dokončenie tohto postupu. Ak je počítač pripojený na sieť, nastavenie sieťovej politiky môže zabrániť dokončeniu tejto procedúry. Ručné jadra alebo súboru s výpisom úplné pamäte je užitočné, keď riešenie problémov niekoľko otázok, pretože proces zachytáva záznam systémovej pamäte v čase havárie.

Upozornenie V závislosti na rýchlosti pevný disk na ktorom je systém Windows nainštalovaný, dumpingu viac ako 2 gigabajty (GB) pamäte môže trvať dlho. Pri začatí dump súbor vytvorenie postupu, obsah fyzickej pamäte RAM zapisujú do stránkovacieho súboru, ktorý sa nachádza v oblasti, na ktorej je nainštalovaný operačný systém.

Keď reštartujete počítač, obsah stránkovacieho súboru zapisujú do súboru výpisu. Aj v najlepšom prípade scenár, kde je nakonfigurovaný súbor s výpisom zdržiavať sa na iný miestny pevný riadiť, bude existovať značné množstvo údajov čítať a písomné pevné disky. To môže spôsobiť výpadok predĺženým servera.

Ďalšie informácie

Stránkovací súbor

Zvyčajne pre pravidelné funkčnosť systému Windows Server 2008-založené, by nastavíte veľkosť stránkovacieho súboru na serveri. Ďalšie informácie o tom, ako určiť vhodné veľkosť stránkovacieho súboru, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
889654 Ako zistiť veľkosť súboru vhodné stránky pre 64-bitové verzie systému Windows Server 2003 alebo Windows XP

Podľa toho, aký typ súboru s výpisom pamäte že sa snaží zhromažďovať, minimálnu veľkosť stránkovacieho súboru sa bude líšiť. Windows Server 2008 má tri možnosti pre súbory s výpisom pamäte:
 • Výpis SmallMemory<b00> </b00> (32-Bitový operačný systém, 128 KB pre 64-bitový operačný systém 64 KB)
 • Výpis pamäte jadra
 • Úplný výpis pamäte
Ak chcete zapnúť úplného výpisu pamäte súborov na váš server, postupujte nasledovne:

Krok 1: vytvorenie stránkového súboru
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite pravým tlačidlom myšipočítač, a potom kliknite na položkuVlastnosti.
 2. Kliknite na položku Rozšírené systémové nastavenianaSystém stránky, a potom kliknite na kartu Spresnenie.
 3. Kliknite na nastavenia oblastivýkonu .
 4. Kliknite na kartu Spresnenie a potom kliknite na tlačidlozmeniť pod virtuálnej pamäteoblasti.
 5. Vyberte systémovú oblasť, kde isinstalled operačný systém.

  Poznámka Povoliť systémovú oblasť, musíte kliknúť na jasnéautomaticky riadiť veľkosť stránkovacieho súboru pre všetky jednotky<b00> </b00> políčko.
 6. Nastavte hodnotu počiatočná veľkosť aMaximálna veľkosť na výšku fyzická pamäť RAM nainštalovaná plus 100 megabajtov (MB) pod Vlastná veľkosť tlačidlo.
 7. Kliknite na tlačidlo nastaviť, a potom trikrát kliknite na tlačidloOK .
 8. Reštartujte systém Windows, aby sa zmeny prejavili.

Veľkosť oblasti

Windows Server 2003 alebo staršími verziami systému Windows, oblasť na ktorej je nainštalovaný operačný systém musí byť aspoň veľkosť výšky fyzická pamäť RAM nainštalovaná plus 100 megabajtov (MB).
Windows Server 2008, možno budete musieť znížiť veľkosť fyzickej pamäte počítač vytvárať platné úplné memory dump súbor. Ak má počítač viac ako 4 GB fyzickej pamäte, alebo ak nie je dostatok voľného miesta pre stránkovací súbor na oblasť, na ktorej je nainštalovaný operačný systém, budete musieť znížiť fyzická pamäť RAM počítača. Však môžete zabrániť pomocou iného oblasť, ako je popísané v "nové správanie v systéme Windows Vista a Windows Server 2008" oddielu. Ak chcete zmenšiť fyzickú pamäť v počítači, použite truncatememory alebo removememory prepínače v súbore BCDEdit.exe, ako je opísané v nasledujúcich TechNet/MSDN-založené články:
Zavádzacia konfigurácia dátového editora často kladené otázky
http://technet.Microsoft.com/en-us/library/cc721886.aspx
BCD zavádzacieho možnosti odkaz
http://MSDN.Microsoft.com/en-us/library/aa906217.aspx
Poznámka 32-Bitová verzia systému Windows Server 2008, ktoré má fyzický Rozšírenie adresy (PAE) zapnutá, stránkovací súbor môžete rozšírené nad 4 GB (4 096 MB) veľkosť. Ak chcete overiť, či je zapnuté PAE, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo spustiť, typu Regedit, a potom kliknite na tlačidlo OK.
 2. Vyhľadajte nasledovný podkľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management
 3. Kliknite pravým tlačidlom myši PhysicalAddressExtension, andthen kliknite na tlačidlo Upraviť.
 4. V dialógovom okne Úprava hodnoty DWORD skontrolovať hodnota PhysicalAddressExtension položka. Ak nepomerný PhysicalAddressExtension položka je nula (0), PAE isdisabled. Ak hodnota PhysicalAddressExtension položka je 1, PAE je zapnutá.
 5. Reštartujte systém Windows, aby sa zmeny prejavili.


Nové správanie v systéme Windows Vista a Windows Server 2008

V systéme Windows Vista a Windows Server 2008, získať výpis pamäte, stránkovací súbor nemá byť v rovnakej oblasti ako oblasť, na ktorej je nainštalovaný operačný systém, ako bol požiadavky predchádzajúce verzie.

Dať stránkovací súbor na inú oblasť, musíte vytvoriť novú položku databázy registry s názvom
DedicatedDumpFile

Môžete tiež definovať veľkosť stránkovacieho súboru pre vytvorenie výpisov pamäte pomocou novej položky databázy registry, ktorý je pomenovaný
DumpFileSize

Poznámka DedicatedDumpFile sa nemôže použi na generovanie súboru výpisu na rozložený zväzok. To zahŕňa prekladané alebo RAID 5 objemy.

Ak chcete vytvoriť
DedicatedDumpFile
a
DumpFileSize
položky databázy Registry, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo spustiť, typu Regedit, a potom kliknite na tlačidlo OK.
 2. Vyhľadajte a kliknite na nasledujúci podkľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\CrashControl
 3. V ponuke Upraviť ukážte na položkunovéa potom kliknite na tlačidlo Hodnota reťazca.
 4. V table s podrobnosťami zadajteDedicatedDumpFile, a potom stlačte kláves ENTER.
 5. Kliknite pravým tlačidlom myši DedicatedDumpFile, a thenclick Upraviť.
 6. Do poľa údaj hodnoty zadajte<drive>:\<dedicateddumpfile.sys></dedicateddumpfile.sys></drive>, a potom kliknite na tlačidlo OK.
  Poznámka<drive></drive> je zástupný symbol pre jednotku, ktorá má dostatok miesta na disku na súbor s výpisom, a <dedicateddumpfile.sys>je zástupný symbol pre špecializovaných file a plné cestou<b00> </b00> </dedicateddumpfile.sys>
 7. V ponuke Upraviť ukážte na položkunovéa potom kliknite na tlačidlo <b00> </b00>hodnota DWORD.
 8. Typ DumpFileSize , a potom pressENTER.
 9. Kliknite pravým tlačidlom myši DumpFileSize, a potom kliknite na tlačidloUpraviť.
 10. V dialógovom okne Úprava hodnoty DWORD kliknitedesatinné časti základne.
 11. Do poľa údaj hodnoty zadajte hodnotu theappropriate a potom kliknite na tlačidlo OK.

  Poznámka Veľkosť súboru výpisu je v megabajtoch.
 12. Kliknite pravým tlačidlom myši DumpFile, a potom kliknite na tlačidlo Upraviť.
 13. Do poľa údaj hodnoty zadajte <drive>: \<path>\Memory.dmp</path></drive>, a potom kliknite na tlačidlo OK.

  Poznámka Keď systém zlyhá, je to miesto kde je súbor s výpisom pamäte vytvorené pomocou vyhradený súbor namiesto pomocou súboru Pagefile.sys. Je možné použiť niečo iné ako rozšírenie ".sys" na "DedicatedDump.sys", napr: "DedicatedDump.dmp". Keďže to bude nepoužívajú ako.DMP súboru priamo pri zisťovanie chýb systému, pomenovanie s.DMP rozšírenie sa môže stať mätúce pre niekoho snažia kopírovať súbor s výpisom po reštarte. Pomocou ".sys" uľahčuje zistiť, že to nie je konečné miesto pre vyčítat, ale môžete pracovať s ľubovoľné meno (napríklad: "DedicatedDump.Ddmp").
 14. Ukončite Editor databázy Registry.
 15. Reštartujte systém Windows, aby sa zmeny prejavili.

PoznámkaKeď použijete DedicatedDumpFile vo Windows Vista a Windows Server 2008, musí byť aspoň jeden stránkovací súbor na niektorý z oblastí. Veľkosť stránkovacieho súboru v tomto prípade nie je dôležité. Windows 7 Service Pack 1 a Windows Server 2008 R2 Service Pack 1, môžete odstrániť toto obmedzenie do inštalácii rýchlej opravy 2716542. Ďalšie informácie o tejto rýchlej oprave nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2716542 Rýchla oprava je k dispozícii, že umožňuje so systémom Windows 7 alebo Windows Server 2008 R2-založené počítači vytvoriť výpisu pamäte súbor bez stránkovacieho súboru
Toto obmedzenie neexistuje v systéme Windows 8, Windows Server 2012 a novších verziách.

Ďalšie informácie o systéme Windows Server 2008 a Windows Vista, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
950858 Dump súbory sa neočakávane skrátia venovaný 4 GB na počítači so systémom Windows Server 2008 alebo Windows Vista a ktorá má viac ako 4 GB fyzickej pamäte

Ak fyzickej pamäte operačného systému je väčšia ako veľkosť stránkovacieho súboru na Windows Server 2008-založené alebo počítač Windows Vista SP1 systémom, súbory výpisu pamäte jadra nesmie byť generované. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
949052 Súbory výpisu pamäte jadra nesmú generované počítačoch založených Windows Server 2008 a Windows Vista Service Pack 1 Ak systémová pamäť je väčšia ako veľkosť stránkovacieho súboru

Nové správanie v systéme Windows 7 a Windows Server 2008 R2

V systéme Windows 7 a Windows Server 2008 R2, získať výpis pamäte, stránkovací súbor nemá byť v rovnakej oblasti ako oblasť, na ktorej je nainštalovaný operačný systém. Dať stránkovací súbor na inú oblasť, nie je povinné použiť položka databázy registry DedicatedDumpFile.

Stránkovací súbor na dynamický Disk

Dynamický Disk nie je rozpoznaný ako topánka alebo systém zväzku ako iné diskové zväzky. Preto, ak si vytvoriť stránkový súbor iba na objem ako zavádzací alebo systémový zväzok, operačný systém je schopný rozpoznať tieto objemy pri vytváraní výpis pamäte. To má za následok zlyhanie generovanie výpisov pamäte.

Poznámka Vyššie uvedené správanie sa vzťahuje aj na DedicatedDumpFile.

Príkazom ponechať v Diskpart interpreter príkazov, môžete si pripraviť existujúci dynamický zväzok na použitie ako zavádzací alebo systémový zväzok. Ak chcete použiť príkaz zachovať, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte námer kontrolovať vrtký
 2. Do príkazového riadka, program Diskpart zadajte a stlačte Enter.
 3. Do riadka príkazu Diskpart zadajte Zoznam vol, a potom stlačte kláves Enter.
 4. Všimnite si číslo zväzku, pre ktorý ste vytvorili stránkovací súbor.
 5. Typ Vyberte vol #, a potom stlačte kláves Enter. (# Predstavuje číslo zväzku si poznačili v kroku 4.)
 6. Zadajte ponechať, a potom stlačte kláves Enter.
 7. Zadajte detaily vol, a potom stlačte kláves Enter (kontrola pre parameter s názvom Installable a to mala byť nastavená na Áno.)

  Poznámka Parameter inštalovateľný dostupná len v systéme Windows Server 2008 R2 a novší operačný systém.
 8. Reštartujte počítač.
Poznámka Môžete použiť príkaz ponechať na 4 rôzne objemy na maximum. Ak chcete spustiť príkaz pre iné zväzky po dosiahnutí limitu 4, budete musieť odstrániť zväzky, na ktorých bol použitý príkaz zachovať predtým.

Ďalšie informácie o príkaz zachovať, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:

300415 Popis pomôcky príkazového riadka Diskpart

Tiež skontrolujte TechNet článok:

http://technet.Microsoft.com/en-us/library/cc755127.aspx


Stránkovací súbor referenčnú objednávky

Pri pokuse vytvoriť súbor výpisu pomocou stránkovací súbor, ktorý existuje na zväzku ako zavádzací zväzok (štandardne C: disk), nie je možné vytvoriť súbor s výpisom očakávaným hoci si vyhradiť dostatok veľkosť stránkovacieho súboru. Tam nemusí byť správne stránkovací súbor referenčnú objednávku. Skontrolovať ak očakávaný objem je prednosť ostatných zväzkoch v poradí referenčnú stránkovacieho súboru, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na položku spustiť, zadajte príkaz Regedita potom kliknite na tlačidlo OK.
 2. Vyhľadajte a kliknite na nasledujúci podkľúč databázy registry:

  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\SessionManager\MemoryManagement
 3. Dvakrát kliknite na položku PagingFiles.
 4. Overujú údaje o hodnote či očakávan˝ cesta je v prvom riadku.

Ak chcete zmeniť poradie, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na položku spustiť, zadajte príkaz Regedita potom kliknite na tlačidlo OK.
 2. Vyhľadajte a kliknite na nasledujúci podkľúč databázy registry:

  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\SessionManager\MemoryManagement
 3. Kliknite pravým tlačidlom myši PagingFilesa potom kliknite na tlačidlo Upraviť.
 4. Presunúť príslušný objem prejsť na začiatok poľa.
 5. Ukončite Editor databázy Registry.
 6. Reštartujte systém Windows, aby sa zmena prejaví.

Krok 2: vytvoriť súbor s výpisom úplné pamäte
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite pravým tlačidlom myšipočítač, a potom kliknite na položkuVlastnosti.
 2. Kliknite na položku Rozšírené systémové nastavenianaSystém stránky, a potom kliknite na kartu Spresnenie.
 3. Kliknite na nastavenia oblasti Writingdebugging informácie , a potom uistite sa, že kompletný memorydump je vybratá.
Poznámka V predvolenom nastavení úplného výpisu pamäte je zakázané. Ak má počítač viac ako 2 GB fyzickej RAM môžete zapnúť možnosť.

Poznámka Ak chcete povoliť úplného výpisu pamäte možnosť, manuálne nastaviť CrashDumpEnabledpoložky databázy registry na 0x1 pod nasledovný podkľúč databázy registry a reštartujte systém Windows:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\CrashControl
Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
885117 "Výpis pamäte jadra" je zobrazená v spúšťanie a obnovovanie, ale úplného výpisu pamäte je vykonať v systéme Windows 2000 alebo Windows Server 2003

Miesta na disku

Musí existovať dostatok voľného miesta na vybratom mieste písať súbor s výpisom pamäte. V predvolenom nastavení súbor s výpisom pamäte je napísané na %SystemRoot%\Memory.dmp súboru. Ak nie je dostatok voľného miesta na % SystemRoot % jednotka, súbor s výpisom môžete presmerovať do iného umiestnenia, ktoré má dostatok voľného miesta. Ak voľného miesta na disku na súbor s výpisom cieľový zväzok nie je dostatok prispôsobiť novým dump súbor, súbor s výpisom sa neskopíruje a Event ID 12 je prihlásený v denníku udalostí systému. Výpisem cesta je nakonfigurovaný v hodnotu databázy registry "DumpFile" podľa "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Crash kontrola" umiestnenie. Takto je 12 ID udalosti zapísané do denníka udalostí systému:

Udalosť ID: 12
Popis: Crash dump súbor sa nevytvoril kvôli nedostatku voľného miesta na cieľovej jednotke. Zvyšuje množstvo voľného miesta na jednotke určenia môže pomôcť zabrániť túto chybu.Ak chcete zmeniť cestu k súboru výpisu v spúšťanie a obnovovanie možnosti na Windows Server 2008-založené počítač, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite pravým tlačidlom myšipočítač, a potom kliknite na položkuVlastnosti.
 2. Kliknite na položku Rozšírené systémové nastavenianaSystém stránky, a potom kliknite na tlačidlo Advanced kartu.
 3. Oblasti Writingdebugging informácie kliknite na nastavenia , a potom nahradiť cestu s anappropriate hodnoty v súbor s výpisom pole. Inými slovami, môžete zmeniť cestu z %SystemRoot%\Memory.dmp ukážte na miestnej jednotke, ktorá má dostatok miesta na disku, ako napríklad E:\Memory.dmp.
 4. Reštartujte systém Windows, aby sa zmena prejavila.
Poznámka Sieťovú jednotku, zdieľanú jednotku alebo disk Network Attached Storage (NAS) nemožno použiť ako miesto určenia, pre súbor s výpisom pamäte pretože to nemusí byť k dispozícii pred začatím kopírovanie súborov.

Rýchlych opráv pre systém Windows Server 2008 SP1

Nasledujúce rýchlych môže vyriešiť problémy, ktoré sa vyskytujú pri pokuse vytvoriť súbor s výpisom pamäte v systéme Windows Server 2008 s balíkom SP1:
  960658 Systémy Windows Server 2008 môže generovať skrátené dump súbor, ak systém podporuje dynamické delenie hardvéru (DHP) a ak pamäť je horúca pridanej

  Poznámky
  • Táto rýchla oprava aktualizuje Crashdmp.sys súbor, ktorý nahradí rýchlu opravu, ktorá je uvedená v článkoch znalostnej bázy 950858 a 958933.
  • Táto rýchla oprava aktualizuje súbor Ntkrnlpa.exe alebo súbor Ntkrnlmp.exe, ktoré nahradí rýchlu opravu, ktorá je uvedená v Knowledge Base v článku 950917.

 • 950904 Systém nereaguje, a žiadny súbor s výpisom vygenerovaný pri počítači so systémom Windows Vista alebo Windows Server 2008 dostane nonmaskable prerušenie

  Poznámka Táto rýchla oprava aktualizuje súbor Ipmidrv.sys.
 • 953533 Počítač, ktorý je spustená x 86 verzie Windows Vista alebo Windows Server 2008 na disk IDE/ATA nevytvára platné dump súbor, keď je zapnutý režim PAE

  Poznámka Táto rýchla oprava aktualizuje Dumpata.sys, Aliide.sys, Amdide.sys,Atapi.sys, Ataport.sys, Cmdide.sys, Intelide.sys, Msahci.sysm, Mshdc.inf,Pciide.sys, Pciidex.sys a Viaide.sys súbory.
 • 955635 Veľkosť stránkovacieho súboru môže stať striedavo príliš malé alebo príliš veľké pri spustení systému Windows Server 2008 alebo Windows Vista, ak nie je k dispozícii voľné miesto na disku a veľkosť stránkovacieho súboru je riadený systém

  Poznámka Táto rýchla oprava aktualizuje súbor Smss.exe, ktorý nahrádza hotfixthat je uvedená v Knowledge Base 953341.
 • 957517 Súbor s výpisom Vyhradený úplné pamäte môže úspešne negeneruje, ak zväzok, ktorý uchováva Vyhradený dump súbor má dostatok voľného miesta

  Poznámka Táto rýchla oprava aktualizuje Faultrep.dll, Werfault.exe, andWerfaultsecure.exe súbory.

Metódy generovať súbor s výpisom pamäte manuálne

Existuje niekoľko spôsobov na generovanie manuálne jadra alebo súboru s výpisom úplné pamäte. Tieto metódy zahŕňajú použitie NMI, klávesnice (PS2/USB), vzdialený jadra, alebo NotMyFault.exe nástroje.

Ako generovať výpisu pamäte manuálne pomocou nástroja NotMyFault

Ak sa môžete prihlasovať kým problém sa vyskytuje, môžete použiť nástroj Microsoft SysInternals NotMyFault. Robiť to, postupujte nasledovne:
 1. Prevzatie nástroja NotMyFault z nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  http://download.Sysinternals.com/files/NotMyFault.zip
 2. Kliknite na tlačidlo Štart, vyhľadajte a kliknite pravým tlačidlommyšiPríkazovýa potom kliknite na tlačidlo spustiť asadministrator.
 3. Do príkazového riadka zadajte NotMyFault.exe/krach, a potom stlačte kláves ENTER.
Poznámka To bude generovať súbor s výpisom pamäte a "Zastaviť D1" chyba.

Ako generovať súbor s výpisom pamäte manuálne pomocou klávesnice

 • Ak používate klávesnicu PS/2, budete musieť vytvoriť
  CrashOnCtrlScroll
  položka databázy Registry. Ďalšie informácie o tom, ako generovať súbor s výpisom pamäte pomocou klávesnice, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  244139 Funkcia systému Windows vám umožňuje vytvárať súbor s výpisom pamäte pomocou klávesnice
 • Ak používate USB klávesnice, táto funkcia nie je podporovaná v systéme Windows Server 2008 Service Pack 1 do inštalácii rýchlej opravy KB 971284. Ďalšie informácie o používaní rýchlu opravu, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  971284 Je rýchla oprava k dispozícii crash na podporu CTRL-prejdite na Vista S o používaní rýchla a Windows Server 2008 na klávesnici USB
  Avšak, je podporovaný v systéme Windows Server 2008 Service Pack 2 alebo novším. Musíte vytvoriť položku databázy registry CrashOnCtrlScroll na počítači so systémom Windows Server 2008 pre túto funkciu do práce. Ak chcete zapnúť funkciu v počítači, ktorý používa USB klávesnice, postupujte nasledovne:
  1. Spustite Editor databázy Registry.
  2. Vyhľadajte a kliknite na nasledujúci podkľúč databázy registry:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\kbdhid\Parameters
  3. V ponuke Upraviť , kliknite na tlačidlo Pridať hodnota, a potom pridajte nasledujúcu položku databázy registry.
   Name : CrashOnCtrlScroll 
   Data Type : REG_DWORD 
   Value : 1 
  4. Ukončite Editor databázy Registry.
  5. Reštartujte počítač. (Na počítači, ktorý používa USB klávesnice, nemáte na reštartovanie počítača. Klávesnicu odpojiť a pripojiť späť opäť je dostatočný. Za to, že súbor s výpisom pamäte môže byť generované.)
  Poznámka Klávesnice prevádzku bude generovať súbor s výpisom pamäte a "Zastaviť E2" chyba.
  Táto rýchla oprava je zahrnuté v balíku Service Pack 2 pre Windows Vista a Windows Server 2008.

Ako generovať úplné crash dump súbor alebo jadra crash dump súbor pomocou NMI systéme Windows-založené

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
927069 Ako generovať úplné crash dump súbor alebo jadra crash dump súbor pomocou NMI systéme Windows-založené

Poznámka To bude generovať súbor s výpisom pamäte a "Stop 80" chyba.

Ako generovať výpisu pamäte manuálne pomocou vzdialeného ladenia

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
303021 Ako generovať súbor s výpisom pamäte, keď Server prestane reagovať (zablokuje sa)

Poznámka V WinDbg, môžete použiť príkaz .crash . Tento príkaz vytvorí súbor s výpisom pamäte na cieľovom počítači. Alebo, ak chcete skopírovať súbor s výpisom pamäte pomocou null modemu, USB alebo IEEE 1394, použite .dump príkaz.

BIOS úrovni mechanizmu vymáhania hardware servera

Niektoré počítače majú funkciu na úrovni systému BIOS urobiť hardvérové obnovenie. Napríklad, počítač môže mať jeden z nasledujúcich funkcií:
 • nástroj Automatické obnovenie systému (ASR) je k dispozícii onsome servery Hewlett Packard (HP). Ak ASR existuje, vypnutie. ASR môže prerušiť proces thedump. Na serveri HP môžete vypnúť ASR úpravou nastavenia theBIOS. Ak je táto funkcia zapnutá a ak theBIOS nerozpozná srdca z operačného systému, je zvyčajne reštartuje počítač do 10 minút.
 • Dell počítače majú rovnakú funkciu a to sa nazýva Dell SpecialAdministration konzoly (SAC) alebo!VAK.
 • IBM počítače majú rovnakú funkciu a to sa nazýva RSA II (OS) strážcovia.
 • Fujitsu, NEC, Samsung, Unisys a iných hardwaremanufacturers server môže mať podobnú funkciu v ich serverov.
Poznámka Ak si nie ste istí, či hardvér má funkcia Obnovenie hardvéru, obráťte sa na výrobcu hardvéru.

Testovanie či môžete získať výpis manuálne pamäte

Upozornenie Je dôležité, že ste test, či môžete získať manuálne memory dump súbor. Ak dump súbor je poškodený alebo skrátené, problém musí znova vyskytnúť môžete získať dobrú pamäť dump súbor.

Na otestovanie, či môžete získať dobré dump súbor v počítači, použiť NotMyFault alebo stla?te tla?idlo doprava CTRL, kým stlačíte prejdite zamknúť kľúčom dva krát. Po reštartovaní servera čakať na disková aktivita zastaviť. Dump súbor by mal byť rovnakej veľkosti ako fyzickej pamäte. Ak máte problémy so získaním súbor s výpisom pamäte manuálne, možno budete musieť aktualizovať SCSI radič firmware a ovládač od výrobcu hardvéru.

Získanie modrá obrazovka informácie po vytvára súbor s výpisom pamäte

Môžete nakonfigurovať operačný systém Windows-založené písať správa denníka udalostí s informáciami bugcheck. V predvolenom nastavení systému Windows Server 2008 je nastaviť písať event log messages. Túto funkciu môžete vypnúť vytvorením položky databázy registry LogEvent a nastavenie 0 v nasledujúcom podkľúči databázy registry:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\CrashControl
Poznámka Popis a formát denníka udalostí sa líši od formátu, ktorý sa zobrazí, keď v počítači je písanie súbor s výpisom pamäte. Avšak, väčšina informácií je rovnaký. Toto je vzorka denník udalostí:

Identifikácia: 1001 zdroj: BugCheck Popis: má reštartoval počítač. Bugcheck bola: 0xc00000E2 (0xffffffffffffffff, 0x0000000000000001, 0x0000000000000000, 0x0000000000000000). Výpis bol uložený v:: C:\WINDOWS\MEMORY.DMP. Id správy: 022309-16598-01

Ako používať DumpChk.exe na kontrolu súboru výpisu pamäte

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
156280 Ako používať Dumpchk.exe na kontrolu súboru výpisu pamäte

Ako získať nástroj na automatizáciu kľúče databázy registry a stránkovacích súborov

 1. Stiahnuť DumpConfigurator.hta z nasledujúcich Microsoft Website:
  http://www.codeplex.com/WinPlatTools/SourceControl/Changeset/View/14600#256939
 2. Kliknite na položku prevziaťa potom kliknite na tlačidlo súhlasím po prečítaní licenčné podmienky pre softvér spoločnosti Microsoft.
 3. WInPlatTools-14600.zip súbor uložiť, a potom extrahujte pomôcku DumpConfigurator.hta.
 4. Kliknite na tlačidlo DumpConfigurator.hta, a potom klikniteAuto Config kompletný.

Ako čítať memory dump súbory, ktoré systém Windows vytvorí pre ladenie

Stiahnuť a nainštalovať najnovšiu verziu Windows Ladenie nástroje, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/whdc/devtools/Debugging/default.mspx
Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
315263 Ako čítať malé pamäťové dump súbory, ktoré systém Windows vytvorí pre ladenie

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
824344 Ako ladiť Windows services

Ďalšie informácie o ladení v systém Windows, nájdete v nasledujúcich knihách:
 • Windows Internals, piate vydanie Mark Russinovich. Pre viac informácií, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  http://www.Microsoft.com/Learning/en/US/Books/12069.aspx
 • Rozšírené Windows ladenie Mario Hewardt a Daniel Pravat. Pre viac informácií, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  http://advancedwindowsdebugging.com

Ako overiť Windows ladiace symboly

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
311503 Použitie symbolového servera spoločnosti Microsoft na získanie súborov symbolom ladenia
138258 Windows NT ladiace Symbol inštalačné informácie
148659 Ako nastaviť Windows NT ladiace symboly
148660 Ako overiť Windows ladiace symboly
258205 Ako používať Rebase extrahovať symboly pre DrWtSn32.exe
296110 INFO: Ako nainštalovať ladiace symboly na použitie s Visual Studio produktov
319037 Ako používať symbolový server s ladiaceho nástroja Visual Studio .NET
814411 Balíkoch nezahŕňajú Symbol ladiace súbory

Produkty tretích strán, ktorými sa tento článok zaoberá sú vyrobené spoločnosťami, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft neručí v žiadnom prípade za výkon a spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 969028 - Posledná kontrola: 24. januára 2014 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
 • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter without Hyper-V
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise without Hyper-V
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Server 2008 R2 Standard without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
 • Windows 7 Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhowto kbmt KB969028 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 969028

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com