Як генерувати ядра або файлу дампа пам'яті повна у Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 969028 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Важливою Ця стаття містить відомості про внесення змін до реєстру. Переконайтеся, що перед внесенням змін створено архівувати реєстру. Переконайтеся, що ви знаєте, як відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівувати, відновлення та редагування реєстру, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

У цій статті описується генерувати, зібрати, перевірити і аналізувати ядро і повний пам'яті файлів дампа від системи під керуванням Windows Server 2008.

Примітка. В ідеалі, тільки це слід робити коли явно зробити це шляхом клієнтів підтримки служб Майкрософт. Ядра або повний пам'яті дамп файл налагодження повинна бути останній курорту, після всіх стандартних методи виправлення неполадок були вичерпані.

Якщо ви повинні зверніться до представник служби підтримки клієнтів клієнтів Microsoft і послуг (CSS), ця стаття допоможе вам отримати конкретну інформацію, потрібний для CSS для ідентифікації в проблема.

Ви повинні увійти як адміністратор або учасник групи адміністраторів для виконання цієї процедури. Якщо комп’ютер-зразок підключено до мережі, настройки мережної політики можуть завадити виконати це процедура. Ручний ядра або файлу дампа пам'яті повна можна використовувати усунення несправностей ряд питань, тому що процес захоплює запис А а системної пам'яті на момент аварії.

Попередження. Залежно від швидкості жорсткого диска, на якому інстальовано Windows демпінг більше 2 гігабайт (ГБ) пам'яті може тривати довго. Коли ви ініціювати процедуру створення файлу дампа, вміст фізичної RAM пишуться для файлу довантаження, що міститься на розділ, на якому інстальовано операційну систему.

Коли ви перезавантажте комп’ютер-зразок, вміст цього файлу довантаження записуються до файлу дампа. Навіть у кращому випадку сценарій, де файлу дампа настроєно на проживання на інший жорсткий дублювання диска, там буде значна кількість даних, будучи читати і записувати, щоб в жорсткі диски. Це може призвести до відключення тривалої сервера.

Додаткові відомості

файл довантаження

Зазвичай, для регулярного функціональності системи на основі Windows Server 2008, ви б встановити розмір файлу довантаження на вашому сервері. Щоб отримати додаткові відомості про те, як визначити відповідний розмір файлу довантаження, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
889654 Як визначити розмір відповідної сторінки для 64-розрядних версій Windows Server 2003 або Windows XP

Залежно від того, який тип файлу дампа пам'яті, який ви маєте намір збирати мінімальний розмір файлу довантаження може різнитися. Windows Server 2008 має три варіанти для файли дампу пам'яті:
 • Дамп SmallMemory<b00> </b00> (64 Кб для 32-розрядної операційної системи, 128 КБ для 64-розрядний операційна)
 • Дамп пам'яті ядра
 • Повний дамп пам'яті
Щоб увімкнути повний дамп пам'яті файли на ваш сервер, виконайте такі дії:

Крок 1: створення файлу довантаження
 1. Натисніть кнопку почати,клацніть правою кнопкоюта виберіть пунктВластивості.
 2. Натисніть кнопку додаткові настройки системи навСистема сторінка а потім Відкрити вкладку Додатково.
 3. Натисніть кнопку Параметри відповіднодоПродуктивність площа.
 4. Відкрити вкладку Додатково і натисніть кнопкузмінити відповідно до віртуальної пам'ятіобласті.
 5. Виберіть системний розділ, де isinstalled операційної системи.

  Примітка. Щоб увімкнути системний розділ, вам доведеться зніміть наавтоматично керувати розмір файлу довантаження для всіх дисків<b00> </b00> прапорець.
 6. Установити значення вихідний розмір імаксимальний розмір сумі фізичної встановленої оперативної пам'яті плюс 100 мегабайт (МБ) відповідно до Особливий розмір кнопка.
 7. Натисніть кнопку установитиа потім тричі натисніть кнопкуOK .
 8. Для того, щоб зміни набрали, перезавантажте Windows.

Розмір розділу

У Windows Server 2003 або раніших версіях Windows розділ, на якому інстальовано операційну систему має бути принаймні розмір обсяг фізичної оперативної плюс 100 мегабайт (МБ).
Для Windows Server 2008 ви, можливо, доведеться скоротити фізичної пам'яті на комп'ютер-зразок створення файлу дампа пам'яті дійсним повним. Якщо комп'ютер-зразок має більш ніж 4 ГБ фізичної пам'яті, або якщо немає достатньо місця на диску для файлу довантаження на розділ, на якому інстальовано операційну систему, можливо, доведеться зменшити фізичної пам'яті комп'ютера. Тим не менш, ви можете уникнути цього за допомогою іншого розділу, як описано в в "нової поведінки в Windows Vista і Windows Server 2008" розділу. Скоротити фізичної пам'яті на комп'ютері, за допомогою truncatememory або removememory комутаторів у файлі BCDEdit.exe, як описано в наступних статтях TechNet/MSDN-based:
Редактор даних конфігурації завантаження запитання й відповіді
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc721886.aspx
Довідник із параметрів BCD завантаження
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/aa906217.aspx
Примітка. На 32-розрядної версії Windows Server 2008, який має фізичного розширення адрес (PAE) включена файл довантаження може розширена за межі 4 ГБ (4,096 МБ) у розмірі. Щоб перевірити, чи ввімкнено PAE, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип Regeditі натисніть кнопку ОК.
 2. Знайдіть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management
 3. Клацніть правою кнопкою миші PhysicalAddressExtension, andthen натисніть кнопку змінити.
 4. У в Редагування значення "4 байти" діалоговому вікні checkthe значення елемента PhysicalAddressExtension . Якщо valueof запис А PhysicalAddressExtension дорівнює нулю (0), PAE isdisabled. Якщо значення елемента PhysicalAddressExtension — 1, ввімкнено PAE.
 5. Для того, щоб зміни набрали, перезавантажте Windows.


Нової поведінки в Windows Vista і Windows Server 2008

У Windows Vista і Windows Server 2008 отримати пам'яті звалища, файл довантаження має бути на тому ж розділ, як розділ, на якому встановлено операційну систему як це було до вимог попередніх версій.

Поставити файл довантаження в іншому розділі, необхідно створити новий запис А а реєстру, названий
DedicatedDumpFile

Ви також можете визначити розмір файлу довантаження для створення пам'яті звалищ, використовуючи новий запис А а реєстру, названий
DumpFileSize

Примітка. DedicatedDumpFile не може використовуватися для створення файлу дампа, щоб складений том. Це включає в себе смугастий або RAID 5 томах.

Щоб створити на
DedicatedDumpFile
і
DumpFileSize
запис А бізнес-партнера реєстру, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип Regeditі натисніть кнопку ОК.
 2. Знайдіть і клацніть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\CrashControl
 3. У меню редагування виберіть пунктстворитита клацніть Рядкове значення.
 4. В області відомостей введітьDedicatedDumpFile, а потім натисніть клавішу ENTER.
 5. Клацніть правою кнопкою миші DedicatedDumpFileі thenclick змінити.
 6. У полі значення введіть<drive>:\<dedicateddumpfile.sys></dedicateddumpfile.sys></drive>і натисніть кнопку ОК.
  Примітка.<drive></drive> є рамкою для диска, який має достатньо місця на диску для файлу дампа, і <dedicateddumpfile.sys>є рамкою для виділених файлів і повним шляхом<b00> </b00> </dedicateddumpfile.sys>
 7. У меню редагування виберіть командустворитиі виберіть пункт <b00> </b00>типу DWORD.
 8. Тип DumpFileSize а потім pressENTER.
 9. Клацніть правою кнопкою миші DumpFileSizeа потім виберіть командузмінити.
 10. У діалоговому вікні Редагування значення "4 байти" клацнітьдесяткове розділі база.
 11. У полі значення введіть значення theappropriate та натисніть кнопку ОК.

  Примітка. Розмір файлу дампа є в мегабайтах.
 12. Клацніть правою кнопкою миші DumpFileа потім виберіть команду змінити.
 13. У полі значення введіть <drive>: \<path>\Memory.dmp</path></drive>і натисніть кнопку ОК.

  Примітка. Коли система аварій, це місце, де файлу дампа пам'яті створюється за допомогою виділених файлів, а не за допомогою файлу pagefile. sys. Можна використовувати щось інше, ніж "sys дає" розширення на "DedicatedDump.sys", наприклад: "DedicatedDump.dmp". Так як це не буде використовуватися як є.DMP файл безпосередньо при bugchecks системи, назвавши її з є.DMP розширення може стати заплутаним для хтось намагається скопіювати файл дампа після перезавантаження. За допомогою "sys дає" дає змогу визначити, що це не кінцевого розташування для смітник, але він може працювати з будь-яке ім'я вибрати (наприклад: "DedicatedDump.Ddmp").
 14. Закрийте редактор реєстру.
 15. Для того, щоб зміни набрали, перезавантажте Windows.

Примітка.При використанні у Windows Vista і Windows Server 2008 DedicatedDumpFile, має бути принаймні один файл довантаження на будь-який з розділів. Розмір файлу довантаження не має значення в даному випадку. У пакет оновлень 1 для Windows 7 і Windows Server 2008 R2 пакетом оновлень 1 можна буде видалити це обмеження шляхом установки виправлення 2716542. Щоб отримати додаткові відомості про це виправлення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2716542 Виправлення доступне, що дозволяє комп'ютера під керуванням Windows 7 або Windows Server 2008 R2 на базі створити дамп пам'яті файл без файлу підкачки
Це обмеження не існує у Windows 8, Windows Server 2012 і пізнішими версіями.

Щоб отримати додаткові відомості про Windows Server 2008 і Windows Vista клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
950858 Присвячений 4 Гб дамп несподівано скорочуються файли на комп'ютері під керуванням Windows Server 2008 або Windows Vista, і що має більш ніж 4 ГБ фізичної пам'яті

Якщо фізична пам'ять операційної системи перевищує розмір файлу довантаження на Windows Server 2008 основі або на Windows Vista SP1 на комп'ютері, файли дампу пам'яті ядра сгенерирована. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
949052 Файли дампу пам'яті ядра сгенерирована на комп'ютерах під керуванням Windows Server 2008 і пакета оновлень 1 для Windows Vista на основі коли системної пам'яті, більше, ніж розмір файлу підкачки

Нової поведінки в Windows 7 і Windows Server 2008 R2

У Windows 7 і Windows Server 2008 R2 отримати пам'яті звалища, файл довантаження має бути на тому ж розділ, як розділ, на якому інстальовано операційну систему. Поставити файл довантаження в іншому розділі, це не є обов'язковим Використовуйте запис А а реєстру DedicatedDumpFile.

файл довантаження на динамічний дублювання диска

Динамічний дублювання диска не розпізнається як завантаження або система Том, як інші обсягів дисків. Таким чином, якщо ви створюєте файл довантаження тільки в Том Крім завантаження або системним томом, операційна система (ОС) не в змозі визнати ці томи під Вільний час створення дампу пам'яті. Це призводить до провалу створення пам'яті звалищ.

Примітка. Поведінка вище, також відноситься до DedicatedDumpFile.

За допомогою команди зберегти Diskpart командний інтерпретатор, ви можете підготувати існуючих динамічний том для сценарій виконання в якості завантаження або системним томом. Щоб за допомогою команди зберегти, виконайте такі дії:
 1. Відкрити підвищеної командний рядок
 2. У командному рядку введіть Diskpart і натисніть Enter.
 3. У рядку Diskpart введіть список Томі натисніть клавішу Enter.
 4. Зверніть увагу, обсяг числа, для яких ви створили файл довантаження.
 5. Тип Виберіть Том #, а потім натисніть клавішу Enter. (На # позначає тому числі записали в кроці 4.)
 6. Введіть зберегтиі натисніть клавішу Enter.
 7. Введіть докладно Томі натисніть клавішу Enter (перевірити для параметр, що називається Installable і його потрібно встановити значення так.)

  Примітка. Встановлюється параметр доступний лише у Windows Server 2008 R2 і нової операційної системи.
 8. Перезавантажте комп’ютер-зразок.
Примітка. За допомогою команди зберегти на 4 різних томах максимум. Якщо вам потрібно запустити команду для інших томів після досягнення межі 4, необхідно видалити томів, на якому команди зберегти використовувався раніше.

Більш детальну інформацію про команду Зберегти клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

300415 Опис утиліти командний рядок Diskpart

Крім того, перевірте наступні статті TechNet:

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc755127.aspx


файл довантаження відфільтрованою порядку

Під Вільний час спроби створення файлу дампа за допомогою файлу довантаження, що існує на томі Крім завантажувальний том (за замовчуванням c: диск), не можна створити файл дампа, як і очікувалося, незважаючи на те, що залишаємо достатнього розміру файлу довантаження. Там не може бути належного довантаження файл даних порядку. Щоб перевірити, якщо очікуваний обсяг є переважну силу по інших обсяги файл довантаження посилального обмеження того, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку виконати, введіть Regeditі натисніть кнопку ОК.
 2. Знайдіть і клацніть такий підрозділ реєстру:

  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\SessionManager\MemoryManagement
 3. Двічі клацніть PagingFiles.
 4. Перевірте значення даних , щоб побачити, якщо шлях до очікуваний обсяг в першому рядку.

Якщо вам потрібно змінити порядок, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку виконати, введіть Regeditі натисніть кнопку ОК.
 2. Знайдіть і клацніть такий підрозділ реєстру:

  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\SessionManager\MemoryManagement
 3. Клацніть правою кнопкою миші PagingFilesа потім виберіть команду змінити.
 4. Перемістити відповідну гучність прохід коробки.
 5. Закрийте редактор реєстру.
 6. Перезавантажити Windows, щоб зміни набувати чинності.

Крок 2: створення файлу дампа пам'яті повний
 1. Натисніть кнопку почати,клацніть правою кнопкоюта виберіть пунктВластивості.
 2. Натисніть кнопку додаткові настройки системи навСистема сторінка а потім Відкрити вкладку Додатково.
 3. Натисніть кнопку Параметри відповідно до розділу інформації про Writingdebugging а потім переконайтеся, що повний memorydump .
Примітка. За промовчанням повний дамп пам'яті вимкнуто. Ви можете ввімкнути цей параметр, якщо ваш комп’ютер-зразок має більш ніж 2 ГБ фізичної пам'яті.

Примітка. Якщо ви хочете включити в повний дамп пам'яті варіант, вручну встановити на CrashDumpEnabledзапис а реєстру для 0x1 під підрозділ реєстру та перезавантажте Windows:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\CrashControl
Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
885117 "Дамп пам'яті ядра" відображається в завантаження й відновлення, але це повний дамп пам'яті буде виконано у Windows 2000 або Windows Server 2003

Дисковий простір

У вибраному розташуванні писати файлу дампа пам'яті має бути достатньо вільного місця. За промовчанням файл дампа пам'яті записується до файлу %SystemRoot%\Memory.dmp. Якщо там не бракує вільного місця на на % SystemRoot % диска, переспрямовувати можна дамп файл в іншому розташуванні, що має бракує вільного місця. Якщо вільного дискового простору на файл дампа том призначення не є достатньо, щоб вмістити новий файл дампа, дамп-файлу не копіюються та сталася подія ID 12 записується в журналі системних подій. Дамп шлях конфігурується в реєстрі значення "DumpFile" у розділі "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Crash контроль" розташування. Нижче наводиться 12 подія ID, що записується в журналі системних подій:

Код події: 12
Опис/контроль: Файлу аварійний дамп не вдалося створити через брак вільного місця на диску призначення. Збільшення обсягу вільного місця на диску призначення може допомогти запобігти цю помилку.Щоб змінити шлях файлу дампу у в завантаження й відновлення параметри на комп'ютері під керуванням Windows Server 2008, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку почати,клацніть правою кнопкоюта виберіть пунктВластивості.
 2. Натисніть кнопку додаткові настройки системи навСистема сторінка а потім натисніть на Додатково вкладки.
 3. Натисніть кнопку Параметри відповідно до розділу інформації про Writingdebugging а потім замінити шлях з anappropriate значення в файл дампа пам'яті поле. Іншими словами, ви можете змінити шлях від %SystemRoot%\Memory.dmp вказує на локальний дублювання диска, який має достатньо місця на диску, таких як E:\Memory.dmp.
 4. Для того, щоб зміни набрали, перезавантажте Windows.
Примітка. Мережний дублювання диска, загальних дисків або дисків для онлайнове пул носіїв додається мережі (NAS) не можна використовувати як пункт призначення для файлу дампа пам'яті тому, що вона може виявитися недоступною до файлу копія починається.

Виправлень для Windows Server 2008 SP1

Такі виправлення може вирішити проблеми, що виникають при вас спробуйте створити дамп пам'яті файл у Windows Server 2008 з пакетом оновлень 1:
  960658 Інтегратор Windows Server 2008 можуть генерувати усічена дамп-файлу, якщо система підтримує динамічний перегородки устаткування (ДГП) і якщо пам'яті є гарячі додав

  Примітки
  • Це виправлення оновлює на Crashdmp. sys файл, який замінює виправлення, описане в статті бази знань 950858 і 958933.
  • Це виправлення оновить файл Ntkrnlpa.exe або Ntkrnlmp.exe файл, який замінює виправлення, описане в знань базовий статті 950917.

 • 950904 Система перестає відповідати на запити, і немає файлу дампа генерується, коли на комп'ютері під керуванням Windows Vista або Windows Server 2008 отримує nonmaskable переривань

  Примітка. Це виправлення оновлення файлу Ipmidrv.sys.
 • 953533 На комп'ютері під керуванням x 86 версії операційної системи Windows Vista або Windows Server 2008 на IDE/ATA-диску не генерувати дійсні дамп-файлу, якщо увімкнуто режим PAE

  Примітка. Це виправлення оновлює файли, Dumpata.sys, Aliide.sys, Amdide.sys,Atapi.sys, Ataport.sys, Cmdide.sys, Intelide.sys, Msahci.sysm, Mshdc.inf,Pciide.sys, Pciidex.sys і Viaide.sys.
 • 955635 розмір сторінки може стати поперемінно занадто мало або занадто велике, під Вільний час запуску Windows Server 2008 або Windows Vista, якщо немає вільного місця, і файлу довантаження керований системою

  Примітка. Це виправлення оновлення файлу Smss.exe, який замінює на hotfixthat згадується у статті бази знань 953341.
 • 957517 Файлу дампа пам'яті присвячений повний може не успішно створено якщо Том, який зберігає присвячений дамп файл має недостатньо вільного місця

  Примітка. Це виправлення оновить Faultrep.dll, Werfault.exe, andWerfaultsecure.exe файли.

Методи для створення файлу дампа пам'яті вручну

Є кілька методів, щоб генерувати ручного ядра або файлу дампа пам'яті повна. Ці методи включають в себе за допомогою NMI, клавіатури (PS2 або USB), віддалений ядра або NotMyFault.exe інструменти.

Як генерувати дампа пам'яті вручну за допомогою засобу NotMyFault

Якщо ви можете увійти хоча сталася проблема, можна використовувати засіб Microsoft SysInternals NotMyFault. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Завантажте засіб NotMyFault від веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://Download.SysInternals.com/Files/NotMyFault.zip
 2. Натисніть кнопку почати, знайдіть клацніть правою кнопкою мишікомандний рядок у режимі адміністратораі виберіть пункт запустити asadministrator.
 3. У командному рядку введіть NotMyFault.exe /crash, а потім натисніть клавішу ENTER.
Примітка. Це призведе до створення файлу дампа пам'яті і помилка "Зупинити D1".

Як генерувати файлу дампа пам'яті вручну за допомогою клавіатури

 • Якщо ви використовуєте PS/2 клавіатуру, ви повинні створити на
  CrashOnCtrlScroll
  запис А а реєстру. Щоб отримати додаткові відомості про те, як генерувати файлу дампа пам'яті за допомогою клавіатури клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  244139 Функція Windows дозволяє генерувати файл дампа пам'яті за допомогою клавіатури
 • Якщо використовується USB клавіатури, ця функція не підтримується у Windows Server 2008 з пакетом оновлень 1 поки інсталяції виправлення 971284 КБ. Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання виправлення клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  971284 Виправлення доступне для ввімкнення аварії на підтримку CTRL-прокрутки на Vista S про сценарій виконання виправлень і Windows Server 2008 на клавіатурі USB
  Тим не менше, підтримується у Windows Server 2008 з пакетом оновлень 2 або пізнішої версії. Ви повинні створити на CrashOnCtrlScroll запис А а реєстру на комп'ютері під керуванням Windows Server 2008 для цієї функції для роботи. Щоб увімкнути функцію на комп'ютері, який використовує USB-клавіатуру, виконайте такі дії:
  1. Запустіть редактор реєстру.
  2. Знайдіть і клацніть такий підрозділ реєстру:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\kbdhid\Parameters
  3. На в редагувати меню натисніть Додати Значенняаа потім додайте такий запис А а реєстру.
   Name : CrashOnCtrlScroll 
   Data Type : REG_DWORD 
   Value : 1 
  4. Закрийте редактор реєстру.
  5. Перезавантажте комп’ютер-зразок. (На комп'ютері, який використовує USB клавіатури, ви не повинні перезавантажити комп’ютер-зразок. Від'єднати її та підключити його назад знову є достатнім. Після цього файл дампа пам'яті може генеруватися.)
  Примітка. Клавіатура операція призведе до створення файлу дампа пам'яті і помилка "Зупинити E2".
  Це виправлення включено пакет оновлень 2 для Windows Vista і Windows Server 2008.

Як генерувати повний крах дамп файл або файл аварійний дамп ядра за допомогою до NMI системи на основі Windows

Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
927069 Як генерувати повний крах дамп файл або файл аварійний дамп ядра за допомогою до NMI системи на основі Windows

Примітка. Це призведе до створення файлу дампа пам'яті і помилка "Stop 80".

Як генерувати дампа пам'яті вручну за допомогою Віддалена діагностика

Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
303021 Як генерувати файлу дампа пам'яті, коли сервер припиняє відповідати на запити (зависає)

Примітка. У WinDbg ви можете скористатися перевагою перевагою командою. Ця команда створює файл дампа пам'яті на цільовий комп’ютер-зразок. Або, якщо ви хочете скопіювати файл дампа пам'яті за допомогою нуль-модемного, USB або стандарт стандарт IEEE 1394, за допомогою команди .dump .

BIOS рівень сервер апаратні відновлення механізм

Деякі комп'ютери мають функцію на рівні BIOS, щоб зробити апаратні відновлення. Наприклад, комп'ютер-зразок є одним з таких функцій:
 • Функцію автоматичного Відновлення системи (ASR) є доступні onsome серверів Hewlett Packard (HP). Якщо існує ASR, вимкніть його. ASR можна перервати процес thedump. На сервері HP вимкніть ASR шляхом зміни настройки theBIOS. Якщо цю функцію ввімкнено і якщо theBIOS не вдалося виявити серцебиття від операційної системи, її зазвичай перезапуску комп'ютера протягом 10 хвилин.
 • Комп'ютери Dell мають ті ж функції, і вона називається Dell SpecialAdministration консоль (SAC) або!SAC.
 • IBM комп'ютери мають ті ж функції, і вона називається RSA II (OS) сторожових собак.
 • Fujitsu, NEC, Samsung, Unisys та інші сервера hardwaremanufacturers можуть мати аналогічні функції у своїх серверів.
Примітка. Якщо ви не впевнені, чи устаткування має функцію відновлення устаткування, зверніться до виробника устаткування.

Приймальні випробування, чи можна отримати дамп пам'яті вручну

Попередження. Дуже важливо, що ви перевірити, чи можна отримати файлу дампа пам'яті вручну. Якщо файл дампа пошкоджені або скорочено, проблема знову вводити отримати файлу дампа пам'яті добре.

Щоб перевірити, чи можна отримати хороші дамп файл на комп'ютері, за допомогою NotMyFault або натисніть клавішу вправо CTRL під Вільний час натискання клавіші на клавіша блокування прокручування в два рази. Після перезавантаження сервера чекати диска діяльності зупинити. Дамп файл повинен бути того ж розміру, як фізичної пам'яті. Якщо у вас проблеми отримання файлу дампа пам'яті вручну, може знадобитися оновити SCSI контролер прошивки і драйвер від постачальника устаткування.

Одержання інформації синій екран після створення файлу дампа пам'яті

Можна настроїти Windows на основі операційної системи писати з протокол IMAP журналу подій з налагодження інформація. За промовчанням Windows Server 2008 встановлено написати протокол IMAP журналу подій. Цю функцію можна вимкнути, створюючи реєстру LogEvent і встановивши його до 0 у розділі реєстру:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\CrashControl
Примітка. Опис і формат запис А а подій відрізняється за формат, що відображається, коли на комп'ютер-зразок написання дамп пам'яті файл. Однак, більшість інформації, так само. Нижче наводиться зразок на журнал подій:

Код події: 1001 джерело: критична помилка Опис: комп'ютер-зразок перезавантажено після критичної помилки. Був на критична помилка: 0xc00000E2 (0xffffffffffffffff, 0x0000000000000001, 0x0000000000000000, 0x0000000000000000). Дамп було збережено у: C:\WINDOWS\MEMORY.DMP. Код звіту: 022309-16598-01

Як використовувати DumpChk.exe для перевірки файлу дампа пам'яті

Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
156280 Як використовувати Dumpchk.exe для перевірки файлу дампа пам'яті

Як отримати утиліту для автоматичного ключі реєстру і файли довантаження

 1. Завантажити DumpConfigurator.hta з веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://www.codeplex.com/WinPlatTools/SourceControl/changeset/View/14600#256939
 2. Натисніть кнопку завантажитиі натисніть кнопку погоджуюся після того, як ви прочитати Умови ліцензії на програмний продукт Microsoft.
 3. Збережіть файл WInPlatTools-14600.zip і розпакуйте утиліта DumpConfigurator.hta.
 4. Виберіть DumpConfigurator.htaі натисніть кнопкуАвтоматичне заповнення Config.

Як читати файли дампу пам'яті Windows створює для налагодження

Щоб завантажити і встановити останню версію на інструменти, налагодження Windows, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/whdc/devtools/debugging/default.mspx
Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
315263 Як читати на малих файлів дампа пам'яті, Windows створює для налагодження

Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
824344 Як для налагодження служби Windows

Щоб отримати додаткові відомості про налагодження в Windows перегляньте наступні книги:
 • Windows нутрощі, П'яте видання на Марк Руссіновіч. Щоб отримати додаткові відомості відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://www.Microsoft.com/Learning/EN/US/Books/12069.aspx
 • Розширений налагодження Windows Маріо Hewardt і Даніель Pravat. Щоб отримати додаткові відомості відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://advancedwindowsdebugging.com

Як перевірити Windows символи відлагодження

Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
311503 Користування сервером Microsoft символ для отримати налагодження символом файлів
138258 Windows NT налагодження настроювання відомостей про символи
148659 Як налаштувати Windows NT символи відлагодження
148660 Як перевірити Windows символи відлагодження
258205 Як використовувати перебазування, щоб витягти символи для DrWtSn32.exe
296110 ІНФОРМАЦІЯ: Як встановити символи відлагодження для сценарій виконання з Приєднуйтесь до нас
319037 Як використовувати символ сервер з Visual Studio .NET налагоджувач
814411 Виправлення не включає налагодження символом файлів

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 969028 - Востаннє переглянуто: 24 січня 2014 р. - Редакція: 6.0
Застосовується до:
 • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
 • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter without Hyper-V
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise without Hyper-V
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Server 2008 R2 Standard without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
 • Windows 7 Service Pack 1
Ключові слова: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhowto kbmt KB969028 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 969028

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com