Опис оновлення клієнта віддаленого підключення до робочого стола 7.0 для служби віддаленого робочого столу (RDS) для Windows XP SP3, Windows Vista SP1 і Windows Vista SP2

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 969084 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

У цій статті розглядається оновлення клієнта підключення до віддаленого робочого стола (RDC) 7.0, яке дозволяє використовувати нові можливості служб віддаленого робочого стола. Ці функції представлені в Windows 7 і Windows Server 2008 R2. Вони доступні для комп'ютерів під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3), Windows Vista з пакетом оновлень 1 (SP1) та Windows Vista з пакетом оновлень 2 (SP2).

Клієнт RDC 7.0 може використовуватися для підключення до попередніх версій сервера терміналів або до віддалених робочих столів, як і раніше. Проте нові функції, зазначені в цій статті, доступні лише при підключенні до віддаленого комп'ютера, що працює під керуванням Windows 7 або Windows Server 2008 R2.

Додаткові відомості

Нові функції в оновленні клієнта RDC 7.0

Оновлений клієнт RDC 7.0 містить такі нові функції.

Одноразова реєстрація (SSO) і автентифікація на основі веб-форм

Тепер для веб-доступу до віддаленого робочого стола використовується автентифікація на основі форм для поліпшення роботи користувачів. SSO гарантує, що після входу користувачу не потрібно вводити додаткові паролі, необхідні для шлюзу віддаленого робочого стола, хостів сеансів віддаленого робочого стола та програм RemoteApp.

Для забезпечення безпеки SSO потребує підписання віддалених програм за допомогою сертифіката від надійного постачальника.

Доступ до особистих віртуальних робочих столів за допомогою посередника підключення віддаленого робочого стола

Для доступу до особистих віртуальних робочих столів у Windows Server 2008 R2 користувачі використовують новий хост віртуалізації віддалених робочих столів. Особисті робочі столи призначаються користувачам індивідуально, і їхній стан певний Вільний час зберігається.

Доступ до пулів віртуальних робочих столів за допомогою посередника підключення до віддаленого робочого стола

Для доступу до пулів віртуальних робочих столів у Windows Server 2008 R2 користувачі можуть використовувати новий хост віртуализації віддалених робочих столів. Об’єднані в пули робочі столи спільно використовуються кількома користувачами, і всі зміни, які робить користувач, зазвичай відкочуються, коли користувач виходить із системи.

Статус & відключити іконку в системний лоток

За допомогою однієї піктограми в системному треї користувачі можуть переглядати всі свої віддалені підключення. Користувач може відключити всі або окремі підключення, зв’язані з цією піктограмою. динамічна піктограма відображається тільки після відкриття підключень RDP, зв'язаних з програмою RemoteApp і каналом підключення до робочого стола.

Примусове переспрямування пристрою, який використовує шлюз віддалених робочих столів

У Windows Server 2008 для клієнтів віддаленого робочого стола (створених не Майкрософт) можна було перевизначити елементи керування переспрямуванням шлюзового пристрою. У Windows Server 2008 R2 параметри переспрямування пристроїв визначено в шлюзі віддалених робочих стллів. Їх можна настроїти, але не можна перевизначити.

Системні протокол IMAP та протокол IMAP служби входу шлюзу віддалених робочих столів

До шлюзу віддалених робочих столів можна додати системні протокол IMAP та протокол IMAP служби входу, щоб відобразити їх для користувача віддаленого робочого стола. За допомогою системних повідомлень можна сповіщати користувачів про операції технічного обслуговування сервера, наприклад про вимкнення та перезавантаження. протокол IMAP служби входу використовуються для сповіщення користувачів під Вільний час входу, перш ніж вони отримали доступ до віддалених ресурсів.

RD Gateway фон авторизації & аутентифікації

Запити фонової автентифікації та авторизації виконуються після завершення настроєного часу очікування сеансу. Сеанси користувачів, інформацію про властивості яких не було змінено, не опрацьовуються, а запити автентифікації та авторизації надсилаються у фоновий процес.

RD Gateway простою & сесія тайм-аутів

Настроювання часу очікування простоювання і сеансів за допомогою шлюзу віддалених робочих столів забезпечує кращий контроль над користувачами, які підключаються за допомогою шлюзу. Вільний час очікування простою дозволяє користувачу звільнити ресурси, використовувані неактивними сеансами користувачів, без впливу на їхні дані або сеанси. Це допомагає звільняти ресурси шлюзового сервера віддалених робочих столів.

Виправлення NAP за допомогою шлюзу віддалених робочих столів

Виправлення NAP дозволяє керувати віддаленими клієнтами, застосовуючи до них останні оновлення програмного забезпечення та параметри. Це допомагає підтримувати відповідність віддалених клієнтів політиці безпеки мережі.

Переспрямування вмісту програвача Windows Media

Ця функція дозволяє переспрямовувати вміст, розміщений в програвачі Windows Media, до клієнта для декодування на комп'ютерах користувачів. Це покращує якість відео і гарантує синхронізацію відео- й аудіофайлів. Функція працює для повної версії програвача Windows Media і елементів керування програвача Windows Media, розміщених на веб-сторінках.

Двонаправлені аудіофайли

Можна переспрямувати звукозаписувальні пристрої, наприклад мікрофони, на клієнтський комп’ютер-зразок. Це ідеально підходить для таких застосунків, як розпізнавання голосу в Windows 7 і програм, які записують звук.

Підтримка кількох моніторів

У Windows Vista і Windows Server 2008 службами терміналів підтримується тільки режим Відтворюється на кількох моніторах. Служби віддалених робочих столів тепер включає в себе кілька монітор підтримка до 16 монітори і працює для програми віддаленого робочого стола та програми RemoteApp.

Примітка. Для підключень, які використовують декілька моніторів, функція AeroGlass наразі не підтримується, і її буде вимкнуто.

Розширені можливості Відтворюється відео

Растрове прискорення покращує віддалене відображення таких застосунків, які інтенсивно застосовують зображення, як PowerPoint, Flash і Silverlight.

Відомі проблеми пакета Windows Vista

 1. Рядки настроювання для таких мов локалізовані не повністю. Проблема впливає на діалогове вікно, що надає користувачам посвідчення пакета (номер KB) і запитує підтвердження користувача (натисніть кнопку ОК) для продовження.
  • китайська (САР Гонконґ)
  • українська
  • іврит
  • болгарська
  • румунська
  • тайська
  • естонська
  • хорватська
  • латиська
  • словенська
  • словацька
  • сербська
 2. Якщо раніше інстальовано виправлення, яке описано у статті бази знань Майкрософт 968358, інсталяція RDC 7.0 скасує це виправлення. Це означає, що у програмі RemoteApp не можна буде використовувати мишку для вибору елементів поля зі списком через RDC 7.0. Для вирішення цієї проблеми виділіть елементи поля зі списком за допомогою клавіатури замість миші.

Відомих питань, що стосуються пакет Windows XP

 1. за промовчанням перевірка автентичності рівні мережі (NLA) є disabledin Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Щоб увімкнути Національної визвольної АРМІЇ, ви повинні увімкнути постачальник послуг оренди застосунків послуг CredentialSecurity (CredSSP). Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
  951608 Опис постачальника безпеки фінансові дані (CredSSP) у Windows XP із пакетом оновлень 3
 2. На комп'ютері з Windows XP SP3 під Вільний час спроби підключення до віддаленого комп'ютера через шлюзовий сервер віддалених робочих столів на основі Windows Server 2008 або Windows Server 2008 R2 за допомогою RDC 7.0 відображається одне з таких повідомлень про помилку.

  Помилка 1:
  Сталася помилка під Вільний час надсилання даних до шлюзового сервера віддалених робочих столів. Сервер тимчасово недоступний, або підключення до мережі не працює.Повторіть спробу пізніше або зверніться за допомогою до адміністратора мережі.
  Помилка 2:
  комп’ютер-зразок не може підключитися до віддаленого комп'ютера, тому що на віддаленому комп'ютері, до якого потрібно підключитися, сталася помилка. Зверніться до адміністратора мережі за допомогою.
  Якщо ігнорувати протокол IMAP про помилку і натиснути кнопку Підключити знову, можна буде підключитися до віддаленого сервера.

  Щоб повністю усунути цю проблему, увімкніть CredSSP. Щоб отримати додаткові відомості про те, як увімкнути CredSSP, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
  951608 Опис постачальника безпеки фінансові дані (CredSSP) у Windows XP (S951608)
 3. З єдиного входу (SSO) між шлюзу віддаленого робочого Стола та hostwill сеанс віддаленого робочого Стола не працювати. Якщо потрібно використовувати єдиний вхід для ролей служб терміналів, використовуйте робочі області з єдиним входом. Thisrequires Windows server 2008 R2 RD Web Access працює. Крім того, ви canuse фінансові дані за промовчанням для єдиного входу. Щоб дізнатися більше про те, як використовувати за промовчанням credentialson терміналів служби, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc772108 (WS.10).aspx
 4. динамічна піктограма відключити не відображає параметри для користувачів в Windows XP SP3. Користувачі побачать пусте місце замість параметрів меню.Тимчасові виправлення цієї проблеми відсутні.
 5. Разі запуску деяких вбудованих mediaplayer додатків, які використовують Windows Media Player OCX (наприклад, YahooJukebox) під Вільний час сеансу віддаленого, користувачі можуть бути не в змозі вимкнути звук або змінити гучність. Toworkaround це питання, вимкнути мультимедійні перенаправлення на клієнтський RDP.

  Ви можете змінити настройку RDP від videoplaybackmode:i:1 tovideoplaybackmode:i:0.
 6. Якщо раніше інстальовано виправлення, яке описано у статті бази знань Майкрософт 968358, інсталяція RDC 7.0 скасує це виправлення. Це означає, що у програмі RemoteApp не можна буде використовувати мишку для вибору елементів поля зі списком через RDC 7.0. Для вирішення цієї проблеми виділіть елементи поля зі списком за допомогою клавіатури замість миші.

Функція доступна лише при підключенні з Windows 7 до Windows 2008 R2

Стикування мовної панелі

RemoteApp дозволяє користувачам використовувати закріплену мовну панель у застосунках RemoteApp так само, як і в локальних застосунках.

Ця ефективна функціональність була раніше недоступна. Замість цього користувачі повинні були використовувати переміщувану мовну панель.

Планувальник завдань віддалених програм

Планувальник завдань віддаленого застосунку автоматично запускає на клієнті віддаленого робочого стола віддалені програми, необхідні користувачу. Для сценарій виконання цієї функції на клієнтському комп'ютері має бути інстальовано Windows 7.

Підтримка режим Aero Glass

служба терміналів у Windows Server 2008 не підтримують режим Aero Glass в сеансах віддаленої взаємодії. Тепер ця функція підтримується у службах віддалених робочих столів Windows Server 2008 R2, але не підтримує сценарій виконання кількох моніторів.

Запуск програм і робочих столів за допомогою елемента «Підключення до віддалених робочих столів і програм RemoteApp»

Користувачі можуть підписатися на всі свої програми RemoteApp і робочі столи, які після цього відображаються у локальному меню "Пуск". Список автоматично оновлюється при додаванні або видаленні елементів.

Інформація про завантаження

Як отримати це оновлення

У центрі завантаження Microsoft для завантаження доступні такі файли:

Оновлення для версій Windows Vista на базі x86-процесорів
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити пакет оновлення для Windows Vista для системний інтегратор на основі x86-процесорів.

Оновлення для версій Windows Vista на базі x64-процесорів
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити пакет оновлення для Windows Vista для системний інтегратор на базі x64-процесорів.

Оновлення для версій Windows XP на базі x86-процесорів
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити пакет оновлення для Windows XP для системний інтегратор на базі x86-процесорів.

Для отримання додаткових відомостей про завантаження файлів підтримки Microsoft клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
119591 Як отримати файли технічної підтримки Майкрософт від інтерактивних служб
Цей файл перевірено на наявність вірусів. корпорація Майкрософт використала поточне Підтримка програмного забезпечення для виявлення вірусів, доступне на Вільний час публікації файлу. Файл зберігається на захищених серверах, які запобігають будь-яким несанкціонованим змінам файлу.

Необхідні умови

Щоб застосувати це оновлення, на комп’ютері потрібно інсталювати Windows XP SP3, Windows Vista SP1 чи Windows Vista SP2.

Посилання

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 969084 - Востаннє переглянуто: 1 листопада 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
 • Пакет оновлень 2 для ОС Windows Vista
 • Пакет оновлень 1 для ОС Windows Vista
 • Microsoft Windows XP Service Pack 3
Ключові слова: 
kbinfo kbexpertiseinter kbsurveynew kbhowto kbmt KB969084 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 969084

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com