ID článku: 969227 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Doplněk HP Smart Web Printing není kompatibilní s aplikací Microsoft Internet Explorer 9 a Internet Explorer 10. Chcete-li vyřešit tyto potíže, nainstalujte nový program HP Smart Print nebo zakažte použití doplňku Smart Web Printing.

Řešení

Stažení nejnovější verze programu HP Smart Print

Doplněk HP Smart Web Printing byl nahrazen programem HP Smart Print. Chcete-li vyřešit tyto potíže, nainstalujte nový program HP Smart Print z následujícího webu společnosti HP:
Stažení programu HP Smart Print

Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Tyto kontaktní informace se mohou bez upozornění změnit. Společnost Microsoft neručí za správnost informací o kontaktech na jiné výrobce.

Zákaz doplňku HP Smart Web Printing

Pokud doplněk HP Smart Web Printing nepoužíváte, můžete jeho použití zakázat kliknutím na položku Vždy otevírat aplikaci Internet Explorer bez tohoto doplňku, jakmile se zobrazí zpráva typu Doplněk HP Smart Web Printing může způsobit, že aplikace Internet Explorer aplikace Internet Explorer přestane reagovat nebo se zhroutí.

Další možností je spustit následujícího poradce při potížích a zakázat nekompatibilní doplňky.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets mats1
Poradce při potížích Oprava potíží s doplňky aplikace Internet Explorer v případě chyb nebo zablokování aplikace Internet Explorer může automaticky vyřešit potíže popsané v tomto článku.
Tento poradce při potížích odstraňuje celou řadu různých potíží.Další informaceSpustit
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets mats2


Poznámka:HP Smart Web Printing je doplněk určený pro aplikaci Internet Explorer, který umožňuje na webech vybrat a vytisknout pouze obsah, který vás zajímá. Tento software je obvykle nainstalován při instalaci tiskárny HP pomocí disku CD se softwarem HP.

Další informace

Jaký doplňky prohlížeče ovlivňují počítač?

Doplňky aplikace Internet Explorer: nejčastější dotazy

Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft implicitně ani jiným způsobem neručí za výkon a spolehlivost těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 969227 - Poslední aktualizace: 8. března 2014 - Revize: 10.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 9
  • Windows Internet Explorer 10
Klíčová slova: 
kbsurveytest kbaddin kb3rdparty kbexpertisebeginner kbfaq kbhowto kbsurveynew kbprb kbcip kbsmbportal kbmsifixme kbfixme KB969227

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com