Artikli ID: 969227 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

HP Smart Web trükkimine ei ühildu Microsoft Internet Explorer 9-s ja Internet Explorer 10. Probleemi lahendamiseks installida uus HP Smart Print programmi või blokeerida lisandmoodul Smart Web trükkimine.

Lahendus

Download HP Smart Prindi viimane versioon

HP Smart Web trükkimine on asendatud HP Smart Print. Probleemi lahendamiseks installige uus HP Smart Print programmi HP veebisaidi:
Download HP Smart printimine

Microsoft pakub tootjate kontaktteabe tehnilist tuge otsida. Kontaktteabe võivad muutuda ilma ette teatamata. Microsoft ei taga tootjate kontaktteabe täpsust.

Blokeeri HP Smart Web printimine

Kui te ei kasuta, HP Smart Web printimist, saate keelata selle lisandmooduli klõpsates avaneb alati ilma selle lisandmoodulita Internet Exploreri kui kuvatakse teade, mis teatab, et on "HP Smart Web trükkimine lisandmoodul võib põhjustada Internet Exploreri krahhi või reageerimast."

Või ei ole kooskõlas lisandmoodulite keelamine järgmiste tõrkeotsingu käivitamiseks.

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets mats1
Parandada Internet Exploreri lisandmoodulite probleemide hangumist või külmub tõrkeotsingu võib automaatselt selles artiklis kirjeldatud probleemi.
See tõrkeotsija lahendab paljud probleemid.LisateaveKäivita kohe
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets mats2


Märkus HP Smart Web trükkimine on lisandmooduli Internet Exploreri abil saate printida ainult veebisaidi sisu, mida soovite. See tarkvara installitakse tavaliselt HP Printeri installimiseks kasutada HP tarkvara CD.

Lisateave

Kuidas mõjutavad brauseri lisandmoodulid minu arvutit?

Internet Exploreri lisandmoodulid: korduma kippuvad küsimused

See artikkel käsitleb kolmandate isikute tooteid valmistatakse äriühingud, kes pole Microsoftiga seotud. Microsoft ei garanteeri, kaudset ega jõudlusele ega töökindlusele nende toodete kohta.

Atribuudid

Artikli ID: 969227 - Viimati läbi vaadatud: 19. november 2013 - Redaktsioon: 13.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Windows Internet Explorer 9
  • Windows Internet Explorer 10
Märksõnad: 
kbsurveytest kbaddin kb3rdparty kbexpertisebeginner kbfaq kbhowto kbsurveynew kbprb kbcip kbsmbportal kbmsifixme kbfixme kbmt KB969227 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 969227

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com