Makale numarası: 969227 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

HP Web'den Akıllı Yazdırma Microsoft Internet Explorer 9 ve Internet Explorer 10 ile uyumlu değil. Bu sorunu gidermek için yeni HP Akıllı Yazdırma programını yükleyin veya Web'den Akıllı Yazdırma eklentisini devre dışı bırakın.

Çözüm

HP Akıllı Yazdırma'nın en son sürümünü indirme

HP Akıllı Yazdırma, HP Web'den Akıllı Yazdırma'nın yerini almıştır. Bu sorunu gidermek için, aşağıdaki HP web sitesine giderek yeni HP Akıllı Yazdırma programını yükleyin:
HP Akıllı Yazdırma'yı İndirme

Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu iletişim bilgileri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

HP Web'den Akıllı Yazdırma'yı Devre Dışı Bırakma

HP Web'den Akıllı Yazdırma'yı kullanmıyorsanız, "HP Web'den Akıllı Yazdırma eklentisi Internet Explorer'ın yanıt vermeyi sonlandırmasına veya kilitlenmesine neden olabilir" yazan iletiyi gördüğünüzde Internet Explorer'ı her zaman bu eklenti olmadan aç seçeneğini tıklatarak bu eklentiyi devre dışı bırakabilirsiniz.

Ya da, uyumsuz eklentileri devre dışı bırakmak için aşağıdaki sorun gidericiyi çalıştırabilirsiniz.

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets mats1
IE kilitlendiğinde veya donduğunda Internet Explorer eklenti sorunlarını düzeltme sorun gidericisi bu makalede açıklanan sorunu otomatik olarak düzeltebilir.
Bu sorun giderici birçok sorunu düzeltir.daha fazla bilgi edininşimdi çalıştır
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets mats2


Not HP Web'den Akıllı Yazdırma, yalnızca istediğiniz web sitesi içeriğini seçip yazdırmanızı sağlayan bir Internet Explorer eklentisidir. Bu yazılım genelde HP yazıcısını yüklemek için HP Yazılım CD'sini kullandığınızda yüklenir.

Daha fazla bilgi

Tarayıcı eklentileri bilgisayarımı nasıl etkiliyor?

Internet Explorer eklentileri: sık sorulan sorular

Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği ile ilgili örtük veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 969227 - Last Review: 8 Mart 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 8.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Internet Explorer 9
  • Windows Internet Explorer 10
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveytest kbaddin kb3rdparty kbexpertisebeginner kbfaq kbhowto kbsurveynew kbprb kbcip kbsmbportal kbmsifixme kbfixme KB969227

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com