Příkaz STSADM MergeContentDBs může způsobit poškození databáze ve službě SharePoint Services 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 969242 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Za určitých okolností STSADM MergeContentDBs příkaz může selhat ve službě SharePoint Services 3.0. Těchto okolností zahrnují kombinace významné webu kolekce velikost uživatele provozu a zatížení serveru SQL. Při příkaz STSADM MergeContentDBs nezdaří, můžete zdrojovou a cílovou databází poškozen.

Příčina

K tomuto problému může dojít při použití STSADM MergeContentDBs příkazu v kolekci webů, která je větší než 10 gigabajtů (GB).

Jak potíže obejít

Chcete-li vyřešit tento problém, při použití příkazu STSADM MergeContentDBs provést následující akce:
  • Před použitím příkazu STSADM MergeContentDBs zdrojové a cílové databáze vždy zálohovat.
  • Refrain z zrušení operace na webovém serveru front-end nebo na serveru je spuštěn SQL Server.
  • Spusťte příkaz STSADM MergeContentDBs špičku, protože příkaz STSADM MergeContentDBs významné další zatížení serveru je spuštěn SQL Server.
Nebo zvažte použití dávkové správce webu a metody popsané v tématu "Přesunout kolekcí webů" na webu Microsoft TechNet. Chcete-li to provést, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc508854.aspx
Protože správce webu list pracuje s kolekcí webů pomocí STSADM zálohování a obnovení operací s parametr –url, doporučujeme není použít správce webu list pro kolekce webů, které jsou větší než 15 GB.

Správce webu list je součástí služby SharePoint Toolkit správy:
Řešení v tomto článku KB je pro nasazení SharePoint systémem pre duben kumulativní aktualizace nebo opravy hotfix balíčky.
Problémy v tomto článku KB se nevztahují k serverům, které byly opravenou s duben kumulativní aktualizace nebo balíčku opravy Hotfix a novější.
Získání Oprava:
Popis balíčku opravy hotfix pro službu SharePoint Services 3.0 (sts.msp): 28. dubna 2009:http://support.microsoft.com/kb/968857
Popis balíčku kumulativní aktualizaci služby SharePoint Services 3.0: 30. dubna 2009:http://support.microsoft.com/kb/968850
Popis balíčku opravy hotfix Microsoft Office SharePoint Server 2007 (Coreserver.msp): 28. Dubna 2009: http://support.microsoft.com/kb/968859

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 969242 - Poslední aktualizace: 3. června 2009 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB969242 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:969242

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com