Windows SharePoint Services 3. 0'daki STSADM MergeContentDBs komut veritabanı bozulmasına neden olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 969242 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Belirli koşullarda STSADM MergeContentDBs komutu, Windows SharePoint Services 3. 0'daki başarısız olabilir. Bu durumda kullanıcı trafiği, önemli bir site tahsilat boyutu birleşimlerini içerir ve SQL Server'ı yükleyin. STSADM MergeContentDBs komutu başarısız olduğunda, kaynak ve hedef veritabanı bozulmuş.

Neden

STSADM MergeContentDBs kullandığınızda bu sorun ortaya çıkabilir komutunu, 10 gigabayttan (GB) büyük olan bir site koleksiyonu.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, STSADM MergeContentDBs komutunu kullandığınızda aşağıdaki eylemleri gerçekleştirin:
  • STSADM MergeContentDBs komutu kullanmadan önce kaynak ve hedef veritabanlarının her zaman yedekleyin.
  • Ön uç Web sunucusu veya SQL Server çalıştıran bir sunucu işlemi iptal ediliyor gelen refrain.
  • STSADM MergeContentDBs</a0> komutu SQL Server çalıştırılan sunucuda önemli ek yük getireceği için yoğun olmayan saatlerde STSADM MergeContentDBs komutunu çalıştırın.
Ya da toplu Site Manager'ı ve Microsoft TechNet'ten "site koleksiyonu taşı" konusunda anlatılan yöntemi kullanmayı düşünün. Bunu yapmak için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc508854.aspx
STSADM kullanarak site koleksiyonlarını toplu Site Manager yarar yedekleme ve geri yükleme işlemleri –url parametresi için site yöneticisi toplu 15 GB'DAN daha büyük olan bir site koleksiyonları için kullanmamanız önerilir.

SharePoint içinde bulunan toplu Site Yöneticisi Yönetimsel Araç Seti:
Geçici çözüm, bu BB makalesi öncesi Nisan toplu güncelleştirme veya düzeltme paketlerinin çalışan SharePoint dağıtımlar için ' dir.
Bu BB makalesi, sorunları patched with Nisan toplu bir güncelleştirme veya düzeltme paketinin ve daha yeni olan sunucular için geçerli değildir.
Düzeltmeyi edinmek için <a0></a0>:
(Sts.msp) Windows SharePoint Services 3.0 düzeltme paketi: 28 Nisan 2009:http://support.microsoft.com/kb/968857
Windows SharePoint Services 3.0 toplu güncelleştirme paketinin açıklaması: 30 Nisan 2009:http://support.microsoft.com/kb/968850
Microsoft Office SharePoint Server 2007 düzeltme paketi (Coreserver.msp): 28 Nisan, 2009: http://support.microsoft.com/kb/968859

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 969242 - Last Review: 3 Haziran 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB969242 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:969242

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com