Düzeltme: İzleme verileri BizTalk Server 2006 R2 BizTalkDTADb veritabanında BizTalkMsgBoxDb veritabanından beklendiği gibi taşınır.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 969870 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft BizTalk Server 2006 R2 izleme verilerini BizTalkMsgBoxDb veritabanından BizTalkDTADb veritabanına beklendiği gibi taşınmadı olması. Bu olduğunda , bunu erroriletisi değil s veya <a1>Uyarı</a1> s sorunun ne olduğunu gösteren olay günlüğüne ileti. Ancak, increas için izleme tabloları devam BizTalkMsgBoxDb veritabanı ve <a1>e</a1> s , çok büyük bir boyuta büyüt.
NotIzleme verilerini depolanan tablonuz x ve y tamsayılar olduğu s TrackingData_x_y , örneğin o aralığı <a1>0</a1> through3 adı.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için BizTalk Server 2006 R2 olması gerekir.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Microsoft.BizTalk.BAM.eventbus.dll3.6.1541.2108,41619 Haz 200913: 32X86
Not Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu dosyaları içeren en son düzeltme ek dosyalar da içerebilir.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Korumak ve BizTalk Server veritabanlarının ilgili sorunların nasıl giderileceği hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
952555Korumak ve BizTalk Server veritabanlarının ilgili sorunların nasıl giderileceği
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 969870 - Last Review: 15 Eylül 2009 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Standard Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Enterprise Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Developer Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Branch Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbtsbam kbautohotfix kbbiztalk2006r2sp1fix kbexpertiseinter kbfix kbhotfixserver kbqfe KB969870 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:969870

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com