Poštovní schránky neprovádějte poskytování E-mail (ELC) konfigurace nebo zásady omezení úložiště v Exchange Server 2007 Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 969911 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Exchange Server 2007 Service Pack 1 (SP1) podporuje spravované vlastní složky, které jste E-mail poskytování (ELC) konfigurace nebo úložiště omezení. Nastavení ELC však nefungují po přesunutí poštovních schránek.

Například obvykle, pokud zaškrtnete vlastní složky spravované v aplikaci Outlook nebo Outlook Web Access (OWA), zjistíte na indikátor "<percent>< limitu úložiště >" pro spravované vlastní složky. Však když nastane tento problém "<percent>< limitu úložiště >" zůstane nula procent (0 %).

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací kumulativní aktualizace 9 pro Exchange 2007 Service Pack 1.
Další informace o kumulativní aktualizaci 9 pro Exchange Server 2007 Service Pack 1 naleznete v tématu následující Exchange nápovědy:
Description of Update Rollup 9 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Další informace o tom, jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Poznámka: Před přesunutím žádné spravované složky Po instalaci této opravy hotfix. Při porušení hierarchii má opravit a oprava databáze je nutné opravit problém je způsoben tuto chybu.

Další informace

Další informace o vytvoření složky spravované naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb125163.aspx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 969911 - Poslední aktualizace: 17. července 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbfix kbexpertiseinter kbqfe KB969911 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:969911

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com