Internet Explorer 9 a Internet Explorer 8 trvat déle, než je očekáváno

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 969938 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Pokud jste firemní zákazník, vyhledat další řešení potíží a studijní materiály na Podpora pro malé podniky.
 
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznak

Při spuštění aplikace Windows Internet Explorer zjistíte, že program trvá déle, než je očekáváno.

Příčina

Toto chování může dojít, pokud je nainstalována aplikace Internet Explorer doplněk je poškozen, nebo v případě nainstalovaného doplňku je nekompatibilní s aplikací Internet Explorer. Toto chování může být více viditelné v aplikaci Internet Explorer 8 a Internet Explorer 9 z důvodu změny ve způsobu, že Internet Explorer 9 a Internet Explorer 8 zpracování seznamu zóny Internet.

Toto chování může dojít také pokud používáte Spybot a je povolena funkce Imunizujte aplikaci Spybot.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, Poradce při potížích s doplňky, chcete-li zjistit, který doplněk může být příčinou chování a pak zakázat nebo odinstalovat doplněk. Požádejte výrobce doplněk pro podporu tohoto doplňku.

Postupujte následujícím způsobem

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2683283
Poznámka: Pokud již máte nainstalovanou aplikaci Spybot a mají funkci Immunize (Imunizovat) povolena, musí tuto funkci zakázat, dokud nebude vyřešen chování. Pokud si nejste jisti, jak zakázat funkci Immunize (Imunizovat), požádejte o pomoc dodavatele.

Krok 1: Spuštění aplikace Internet Explorer v režimu "Bez doplňků"

Internet Explorer 9 a Internet Explorer 8 doplňků, jako jsou například ovládací prvky ActiveX a panelů nástrojů prohlížeče, využívají některé weby poskytují více možností procházení. Pokud je poškozen doplněk nebo -v konfliktu s aplikací Internet Explorer může dojít k chybě.

Chcete-li zjistit, zda chyba je způsobena doplněk, spusťte aplikaci Internet Explorer v režimu "Bez doplňků".

Postupujte následujícím způsobem

Krok 2: Použití nástroje spravovat doplňky

Chcete-li zakázat každý doplněk samostatně, chcete-li zjistit, který doplněk je příčinou chyby použijte nástroj spravovat doplňky v aplikaci Internet Explorer 9 a Internet Explorer 8.

Postupujte následujícím způsobem

Krok 3: Obnovit Internet Explorer 8 nebo Internet Explorer 9 nastavení

Chcete-li zjistit, zda problém s výkonem nebo chybová zpráva je způsobena nastavení konfigurace, obnovte výchozí konfigurace aplikace Internet Explorer 8 nebo Internet Explorer 9. Tento krok bude také zakázat všechny doplňky, moduly plug-in nebo panely nástrojů, které jsou nainstalovány. Ačkoli toto řešení je rychlý, znamená to také, těchto doplňků je nutné přeinstalovat, pokud chcete v budoucnu používat.

Chcete-li obnovit nastavení programu, postupujte takto:

Další informace

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

ZŘEKNUTÍ SE PRÁV

SPOLEČNOST MICROSOFT A JEJÍ DODAVATELÉ SE NEVYJADŘUJÍ NEBO ZÁRUK O VHODNOSTI, SPOLEHLIVOSTI A PŘESNOSTI INFORMACÍ OBSAŽENÝCH V DOKUMENTECH A SOUVISEJÍCÍ GRAFIKY PUBLIKOVANÉ NA TOMTO WEBU (DÁLE JEN "MATERIÁLY") PRO JAKÝKOLI ÚČEL. MATERIÁLY MOHOU OBSAHOVAT TECHNICKÉ NEPŘESNOSTI NEBO TYPOGRAFICKÉ CHYBY A MOHOU BÝT UPRAVENY KDYKOLI BEZ PŘEDCHOZÍHO UPOZORNĚNÍ.

V MAXIMÁLNÍM ROZSAHU POVOLENÉM PLATNÝCH PRÁVNÍCH PŘEDPISŮ, SPOLEČNOST MICROSOFT NEBO JEJÍ DODAVATELÉ SE ZŘÍKAJÍ A VYLOUČIT PROHLÁŠENÍ, ZÁRUKY A PODMÍNKY, ZDA VÝSLOVNÉ, PŘEDPOKLÁDANÉ NEBO ZÁKONEM STANOVENÉ, VČETNĚ, ALE NENÍ OMEZENA NA VYJÁDŘENÍ, ZÁRUKY NEBO PODMÍNKY HLAVY, BEZ PROTIPRÁVNÍHO JEDNÁNÍ, VYHOVUJÍCÍM STAVU NEBO KVALITY, PRODEJNOSTI A VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL, S OHLEDEM NA MATERIÁLY.

Vlastnosti

ID článku: 969938 - Poslední aktualizace: 21. března 2013 - Revize: 11.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise N
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Home Premium N
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Professional N
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Starter N
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Ultimate N
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 9
Klíčová slova: 
kbrapidpub kbnomt kbmt KB969938 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 969938

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com