Internet Explorer 9 i programu Internet Explorer 8 dłużej niż oczekiwano

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 969938 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
W przypadku klienta Small Business, znaleźć dodatkowe rozwiązywania problemów i szkoleniowych w Wsparcie dla małych firmwitryny.
 
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptom

Po uruchomieniu programu Windows Internet Explorer, można zauważyć, że program trwa dłużej, niż oczekiwano.

Przyczyna

Takie zachowanie może występować, jeśli jest zainstalowany program Internet Explorer dodatek jest uszkodzony lub jeśli jest zainstalowany dodatek jest niezgodna z programem Internet Explorer. To zachowanie może być bardziej widoczne w programie Internet Explorer 9 i programu Internet Explorer 8 z powodu zmian w sposobie obsługi listy stref internetowych Internet Explorer 9 i programu Internet Explorer 8.

To zachowanie może również wystąpić, jeśli używasz Spybot i włączona jest funkcja uodpornieniu Spybot.

Rozdzielczość

Aby rozwiązać ten problem, rozwiązywanie problemów z dodatków, aby określić, który dodatek może być powodują zachowanie i następnie wyłączyć lub odinstalować dodatek. Następnie skontaktuj się z producentem dodatku wsparcia dla tego dodatku.

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2683283
Uwaga Jeśli masz zainstalowany Spybot mają włączoną funkcją Immunize, należy wyłączyć tę funkcję do czasu zachowanie. Jeśli nie wiesz, jak wyłączyć funkcję Immunize, skontaktuj się z dostawcą, aby uzyskać pomoc.

Krok 1: Run Internet Explorer w trybie "Bez dodatków"

Internet Explorer 9 i programu Internet Explorer 8 dodatki, takie jak formanty ActiveX i paski narzędzi przeglądarki, są używane przez niektóre witryny sieci Web Ulepszone działanie przeglądania. Jeśli dodatek jest uszkodzony lub Dodaj w konflikcie z programem Internet Explorer może wystąpić błąd.

Aby ustalić, czy błąd jest spowodowany przez dodatek, uruchom program Internet Explorer w trybie "Bez dodatków".

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2708990
Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

Krok 2: Użyj narzędzia Zarządzanie dodatkami

Wyłączenie każdego dodatku oddzielnie, aby określić, który dodatek jest przyczyną błędów za pomocą narzędzia Zarządzanie dodatkami w programie Internet Explorer 9 i programu Internet Explorer 8.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2708990
Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

Krok 3: Reset Internet Explorer 8 lub ustawień programu Internet Explorer 9

Aby ustalić, czy przyczyną problemu z wydajnością lub komunikatu o błędzie są ustawienia konfiguracji, Zresetuj program Internet Explorer 8 lub Internet Explorer 9 do konfiguracji domyślnej. Ten krok spowoduje również wyłączenie wszelkich dodatków, dodatki lub paski narzędzi, które są zainstalowane. To rozwiązanie jest szybkie, również oznacza że należy ponownie zainstalować te dodatki, jeśli chcesz ich użyć w przyszłości.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2708990
Aby zresetować ustawienia programu, wykonaj następujące kroki:

Więcej informacji

Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, dotyczących wydajności lub niezawodności tych produktów.

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

MICROSOFT I/LUB JEGO DOSTAWCÓW MAKE NR OŚWIADCZENIA LUB GWARANCJE DOTYCZĄCE PRZYDATNOŚCI, WIARYGODNOŚCI LUB DOKŁADNOŚCI INFORMACJI ZAWARTYCH W DOKUMENTY I GRAFICZNYCH PUBLIKOWANE NA TEJ STRONIE ("MATERIAŁY") W JAKIMKOLWIEK CELU. MATERIAŁY MOGĄ ZAWIERAĆ NIEŚCISŁOŚCI TECHNICZNE LUB BŁĘDY TYPOGRAFICZNE I MOGĄ ZOSTAĆ ZMIENIONE W DOWOLNYM CZASIE BEZ UPRZEDZENIA.

ABY W MAKSYMALNYM ZAKRESIE DOZWOLONYM PRZEZ PRAWO, MICROSOFT LUB JEJ DOSTAWCÓW ZAPRZECZYĆ I WYKLUCZYĆ OŚWIADCZENIA, GWARANCJE I WARUNKI CZY WYRAŹNYCH, DOMNIEMANYCH ANI USTAWOWYCH, W TYM, ALE NIE OGRANICZONYCH DO REPREZENTACJI, GWARANCJI LUB WARUNKÓW TYTUŁ NIE NARUSZENIA, ZADOWALAJĄCYM STANIE LUB JAKOŚCI, PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU, W STOSUNKU DO MATERIAŁÓW.

Właściwości

Numer ID artykułu: 969938 - Ostatnia weryfikacja: 28 czerwca 2012 - Weryfikacja: 5.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise N
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Home Premium N
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Professional N
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Starter N
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Ultimate N
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 9
Słowa kluczowe: 
kbrapidpub kbnomt kbmt KB969938 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 969938

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com