Internet Explorer 9 a Internet Explorer 8 trvať dlhšie, než sa očakávalo začať

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 969938 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Ak ste zákazník Small Business, nájsť ďalšie riešenie problémov a vzdelávacích zdrojov na Podpora pre malé podnikystránky.
 
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Symptóm

Pri spustení programu Windows Internet Explorer, zistíte, že program trvá dlhšie, než sa očakávalo na spustenie.

Príčinou

Toto správanie sa môže vyskytnúť, ak je nainštalovaný program Internet Explorer doplnok programu je poškodená alebo ak je nainštalovaný doplnok je nezlučiteľné s Internet Explorer. Toto správanie môže byť viac viditeľné, Internet Explorer 9 a v programe Internet Explorer 8 z dôvodu zmeny v spôsobe, že Internet Explorer 9 a Internet Explorer 8 zvládnuť zozname zóny Internet.

Toto správanie sa môže vyskytnúť aj ak používate Spybot a Spybot Immunize funkcia zapnutá.

Rozlíšenie

Ak chcete odstrániť toto správanie, riešenie doplnkov, ktoré doplnok môže byť spôsobujúcich správanie, a potom vypnúť alebo zistiť odinštalovať doplnok. Potom, získate od výrobcu add-in pre podporu pre tento doplnok.

Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2683283
Poznámka Ak máte v súčasnosti Spybot nainštalovaný a máte Immunize vlastnosť zapnutá, musí vypnúť túto funkciu, kým správanie je vyriešený. Ak neviete, ako vypnúť funkciu Immunize, pre ďalšiu pomoc vám poskytne dodávateľ.

Krok 1: Spustiť Internet Explorer v režime "Žiadne doplnky"

Internet Explorer 9 a Internet Explorer 8 doplnky, ako sú ovládacie prvky ActiveX a prehliadač panely s nástrojmi sa používajú niektorými webovými stránkami, poskytnúť lepšiu používateľskú skúsenosť. Chyba sa môže vyskytnúť, ak doplnok je poškodená, alebo ak pridať v rozpore s Internet Explorer.

Ak chcete zistiť, či chyba je spôsobená doplnok, spustite program Internet Explorer v režime "Žiadne doplnky".

Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:

Krok 2: Použitie nástroja spravovať doplnky

Vypnite každý doplnok oddelene na určenie, ktorý doplnok spôsobuje chýb pomocou nástroja spravovať doplnky v programe Internet Explorer 9 a Internet Explorer 8.

Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:

Krok 3: Reset Internet Explorer 8 alebo Internet Explorer 9 nastavenia

Určiť, či problém výkonu alebo chybové hlásenie, je spôsobená konfigura?né nastavenia, reset Internet Explorer 8 alebo Internet Explorer 9 k východiskovej konfigurácii. Tento krok deaktivuje všetky doplnky, plug-ins alebo panely s nástrojmi, ktoré sú nainštalované. Hoci toto riešenie je rýchly, to tiež znamená, že musíte preinštalovať tieto doplnky Ak chcete použiť ich v budúcnosti.

Ak chcete obnoviť nastavenie programu, postupujte nasledovne:

Ďalšie informácie

Produkty tretích strán, ktorými sa tento článok zaoberá sú vyrobené spoločnosťami, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft neručí v žiadnom prípade za výkon a spoľahlivosť týchto výrobkov.

DISCLAIMER

MICROSOFT ALEBO JEJ DODÁVATELIA NEPOSKYTUJÚ ŽIADNE VYHLÁSENIA ALEBO ZÁRUKY O VHODNOSŤ, SPOĽAHLIVOSŤ ALEBO SPRÁVNOSTI INFORMÁCIÍ OBSIAHNUTÝCH V DOKUMENTOV A SÚVISIACEJ GRAFIKY UVEREJNENÉ NA TEJTO INTERNETOVEJ STRÁNKE („MATERIÁLY ”) NA AKÝKOĽVEK ÚČEL. MATERIÁLY MÔŽU OBSAHOVAŤ TECHNICKÉ NEPRESNOSTI ALEBO TYPOGRAFICKÉ CHYBY A MÔŽU BYŤ REVIDOVANÉ KEDYKOĽVEK BEZ PREDCHÁDZAJÚCEHO UPOZORNENIA.

MAXIMÁLNOM ROZSAHU, AKÝ PRIPÚŠŤA PLATNÉ PRÁVO, SPOLOČNOSŤ MICROSOFT A JEJ DODÁVATELIA ODMIETAJÚ A VYLÚČIŤ VŠETKY VYHLÁSENIA, ZÁRUKY A PODMIENKY, ČI EXPRESS, IMPLIKOVANÉ ALEBO ZÁKONNÉ, VRÁTANE, ALE NIE OBMEDZENÝ ZASTUPITEĽSTVÁ, ZÁRUK ALEBO PODMIENOK HLAVY, BEZ PORUŠENIA, STAV ALEBO KVALITY, OBCHODOVATEĽNOSTI A VHODNOSTI NA KONKRÉTNY ÚČEL, POKIAĽ IDE O MATERIÁLY.

Vlastnosti

ID článku: 969938 - Posledná kontrola: 28. júna 2012 - Revízia: 6.1
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
Kľúčové slová: 
kbrapidpub kbnomt kbmt KB969938 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 969938

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com