Internet Explorer 9 ve Internet Explorer 8 başlatmak için beklenenden fazla zaman alıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 969938 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Küçük Ölçekli İşletme müşteri, ek sorun giderme ve öğrenme kaynakları bulma Küçük işletmeler için desteksitesini ziyaret edin.
 
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirti

Windows Internet Explorer'ı başlattığınızda, program başlatmak için beklenenden uzun sürüyor dikkat edin.

Bunun nedeni

Yüklü bir Internet Explorer eklentisi zarar görmüş veya yüklü bir eklenti Internet Explorer ile uyumsuz ise bu davranış oluşabilir. Bu davranış, Internet Explorer 9 ve Internet Explorer 8 Internet bölgeleri listesi işleme biçimindeki değişiklikler nedeniyle Internet Explorer 9 ve Internet Explorer 8'de daha görünür olarak olabilir.

Bu davranış da Spybot kullanın ve Spybot Immunize özelliği etkinleştirilmişse oluşabilir.

Çözünürlük

Bu davranışı gidermek için hangi eklentinin neden olan davranış ve sonra devre dışı bırakın veya olabilir eklenti kaldırma belirlemek için eklentileri ile ilgili sorunları giderme. Daha sonra bu eklenti desteği için eklentinin üreticisine başvurun.

Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

Bu resmi kapatBu resmi aç
2683283
Not Davranış çözülene kadar şu anda Spybot yüklü olması ve etkin Immunize özelliği varsa, bu özelliği devre dışı bırakmalısınız. Immunize özelliğini devre dışı bırakma bilmiyorsanız, daha fazla yardım için satıcısına başvurun.

Adım 1: Çalışma Internet Explorer "Eklenti Yok" modunda

Internet Explorer 9 ve Internet Explorer 8 eklentileri, ActiveX denetimleri ve tarayıcı araç çubukları gibi bazı Web siteleri tarafından geliştirilmiş bir tarama deneyimi sağlamak için kullanılır. Bir eklenti bozulursa veya bir eklenti Internet Explorer ile çakışmaya neden olursa bir hata oluşabilir.

Bir eklentinin olu?turdu?u hataya neden olup olmadığını belirlemek için Internet Explorer "Eklenti Yok" modunda çalıştırın.

Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

Adım 2: Eklentileri Yönet aracını kullanın

Her ayrı olarak hangi eklenti hataya neden belirlemek için eklenti devre dışı bırakmak için Internet Explorer 9 ve Internet Explorer 8 için Eklentileri Yönet aracını kullanın.

Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

3. Adım: Reset Internet Explorer 8 ya da Internet Explorer 9 ayarları

Performans sorunu veya bir hata iletisi tarafından yapılandırma ayarlarını neden olup olmadığını belirlemek için Internet Explorer 8'i veya Internet Explorer 9 varsayılan yapılandırmasıyla sıfırlayın. Bu adım aynı zamanda herhangi bir eklenti, eklentiler veya yüklenen araç çubukları devre dışı bırakır. Bu çözümü hızlı olsa da, ileride kullanmak istiyorsanız, bu eklentileri yeniden yüklemenizi da gelir.

Program ayarlarını sıfırlamak isterseniz şu adımları izleyin:

Daha fazla bilgi

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft hiçbir açık veya örtük performansı veya güvenilirliği, bu ürünlerin ilgili garanti vermez.

SORUMLULUĞUN REDDİ

MICROSOFT VE/VEYA ÜRETİCİLER MARKA NO GÖSTERİMLER VEYA UYGUNLUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ VEYA BİLGİLERİN DOĞRULUĞU HAKKINDA GARANTİ BELGELERİ VE İLGİLİ GRAFİKLER BU WEB SİTESİNDE ("MATERYALLER") HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN YAYIMLANAN DE İÇERİYORDU. MALZEMELERİN TEKNİK YANLIŞLIKLAR VEYA YAZIM HATALARI İÇEREBİLİR VE HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEDEN DEĞİŞTİRİLEBİLECEĞİNİ DÜZELTİLEBİLİR.

YASA, MICROSOFT VE/VEYA TEDARİKÇİLERİ TARAFINDAN UYGULANABİLİR İZİN EN BÜYÜK ÖLÇÜDE DISCLAIM VE AYKIRILIK, TATMİN EDİCİ KOŞUL VEYA KALİTE, SATILABİLİRLİK VE MALZEMELER AÇISINDAN, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK EXPRESS, ZIMNİ VEYA YASAL DE DAHİL OLMAK ÜZERE ANCAK SUNUMLARINI, GARANTİ VEYA BAŞLIK OLMAYAN KOŞULLAR SINIRLI OLUP TÜM GÖSTERİMLER, GARANTİLER VE KOŞULLAR DIŞINDA.

Özellikler

Makale numarası: 969938 - Last Review: 28 Haziran 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 7.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise N
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Home Premium N
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Professional N
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Starter N
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Ultimate N
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 9
Anahtar Kelimeler: 
kbrapidpub kbnomt kbmt KB969938 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 969938

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com