Internet Explorer 9 і Internet Explorer 8 зайняти більше часу, ніж очікувалося, щоб почати

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 969938 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Якщо ви є клієнтом малого бізнесу, знайти додаткові усунення несправностей і навчальних ресурсів в регіоні Підтримка для малого бізнесусайт.
 
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Симптом

Під Вільний час запуску Windows Internet Explorer, ви помітите, що програма займає більше часу, ніж очікувалося, щоб почати.

Причина

Це може статися, якщо встановлений Internet Explorer надбудову пошкоджено або якщо до встановлених надбудова несумісна з Internet Explorer. Ця поведінка може бути більш видимими в Internet Explorer 9 і в Internet Explorer 8 з-за змін в тому, як впоратися Internet Explorer 9 і Internet Explorer 8, у списку зони Інтернету.

Ця ситуація також може виникнути, якщо ви використовуєте Spybot, та вивід прищепити Spybot.

Роздільна здатність

Щоб вирішити цю проблему, виправлення неполадок із надбудов визначити, яку надбудову можуть бути причиною поведінки а потім відключити або видалити надбудову. Потім зверніться до виробника надбудови для підтримки для цієї надбудови.

Для цього виконайте такі дії:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка Якщо зараз у вас встановлені Spybot, і у вас Прищепити особливість включений, необхідно вимкнути цю функцію, поки поведінка не буде вирішена. Якщо ви не знаєте, як відключити Прищепити особливість, зверніться до виробника за допомогою.

Крок 1: Запуску Internet Explorer у режимі "Без додаткових компонентів"

Internet Explorer 9 і Internet Explorer 8 надбудови, такі як елементи керування ActiveX та панелі інструментів браузера, використовуються деякими веб-сайтами для забезпечення поліпшити досвід перегляду. Помилка може статися пошкодження надбудову або надбудову конфліктує з Internet Explorer.

Щоб визначити, чи помилка викликана надбудову, запустіть Internet Explorer у режимі "Без додаткових компонентів".

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2708990
Для цього виконайте такі дії:

Крок 2: Використовуйте інструмент "Керування надбудовами"

Вимкнути кожного надбудова окремо, щоб визначити, яку надбудову є причиною помилки за допомогою засобу керування додатковими компонентами Internet Explorer 9 та Internet Explorer 8.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2708990
Для цього виконайте такі дії:

Крок 3: Скидання Internet Explorer 8 або параметрів Internet Explorer 9

Щоб визначити, чи проблему продуктивності або протокол IMAP про помилку викликана параметри конфігурації, скидання Internet Explorer 8 або Internet Explorer 9 відновлення конфігурації за промовчанням. Цей крок також вимкне будь-які надбудови, модулі або панелі інструментів, які інстальовано. Хоча це рішення швидко, це також означає, що слід переінсталювати ці надбудови, якщо ви хочете, щоб скористатися перевагою ними в майбутньому.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2708990
Щоб скинути налаштування програми, виконайте такі дії:

Додаткові відомості

Виробники продуктів, які у цій статті розглядається виробляється компаній, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

MICROSOFT ТА/АБО ЙОГО ПОСТАЧАЛЬНИКИ НЕ РОБЛЯТЬ ЗАЯВ АБО ГАРАНТІЙ ПРО ПРИДАТНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ АБО ТОЧНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО МІСТЯТЬСЯ В ДОКУМЕНТАХ І ПОВ'ЯЗАНИХ З ГРАФІКОЮ ОПУБЛІКОВАНО НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ (ДАЛІ "МАТЕРІАЛИ") ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЦІЛЕЙ. МАТЕРІАЛИ МОЖУТЬ МІСТИТИ ТЕХНІЧНІ НЕТОЧНОСТІ АБО ДРУКАРСЬКІ ПОМИЛКИ І МОЖЕ БУТИ ПЕРЕГЛЯНУТИЙ В БУДЬ-ЯКИЙ Вільний час БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО протокол IMAP.

ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЮ МІРОЮ, ДОЗВОЛЕНОЮ ВІДПОВІДНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, MICROSOFT ТА/АБО ЙОГО ПОСТАЧАЛЬНИКАМ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД І ВИКЛЮЧАЄМО ВСІ ЗАЯВИ, ГАРАНТІЙ І УМОВ, ЧИ ЕКСПРЕС, НЕЯВНИХ АБО ЗАКОННИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ЗАЯВ, ГАРАНТІЇ АБО УМОВИ НАЗВУ, НОМЕРИ ПОРУШЕННЯ, ЗАДОВІЛЬНОМУ СТАНІ АБО ЯКІСТЬ, КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ І ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ, ЩОДО МАТЕРІАЛІВ.

Властивості

Номер статті: 969938 - Востаннє переглянуто: 28 червня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise N
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Home Premium N
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Professional N
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Starter N
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Ultimate N
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 9
Ключові слова: 
kbrapidpub kbnomt kbmt KB969938 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 969938

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com