Aplikace Office 2007 nelze použít k otevření nebo úpravu obsahu webovou aplikaci používající ověřování založené na formulářích

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 970230 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Vytvoření webové aplikace, který je hostitelem webu SharePoint, který používá ověřování na základě formulářů. Aplikace Microsoft Office 2007 nelze použít k otevření nebo úpravu obsahu, který je hostitelem webové aplikace.

Například pokud je aplikace nakonfigurována použití třídy modul Active Directory federace služby (ADFS) HTTP při ověřování pomocí formulářů, nelze plně použít všechny funkce integrace klientů ve službě SharePoint.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém v systému Windows Vista nainstalovat Windows Vista Service Pack 2, které je vydána v červenci 01, 2009. Také platí balíčku oprav hotfix systému Office 2007, které je datem 30. dubna 2009.

Chcete-li vyřešit tento problém v systému Windows XP použít balíčku oprav hotfix systému Office 2007, které je datem 30. dubna 2009.Další informace o balíčku oprav hotfix systému Office 2007, které je datem 30. dubna klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
969413Popis balíčku Office 2007 systému opravy hotfix (Mso.msp): 30. dubna 2009

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Řešení

Další informace o ověřování pomocí formulářů v produktech a technologiích SharePoint naleznete na následujícím webu:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb975136.aspx

Vlastnosti

ID článku: 970230 - Poslední aktualizace: 3. června 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Word 2007
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
  • Microsoft Office SharePoint Designer 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB970230 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:970230

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com