Form tabanlı kimlik doğrulamasını kullanan bir Web uygulaması içeriği düzenleyebilir ya da açmak için 2007 Office uygulamaları kullanamazsınız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 970230 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Form tabanlı kimlik doğrulamasını kullanan bir SharePoint sitesi barındıran bir Web uygulaması oluşturun. 2007 Microsoft Office uygulamaları, açmak veya Web uygulamasında bulunan içeriği düzenlemek için kullanamazsınız.

Uygulama, bir Active Directory Federasyonu Hizmetleri (ADFS) HTTP modülü sınıfı, form tabanlı kimlik doğrulaması sırasında kullanmak üzere yapılandırılırsa, örneğin, tam olarak tüm istemci tümleştirme özellikleri SharePoint'teki kullanamazsınız.

Çözüm

Windows Vista'daki bu sorunu gidermek için <a0></a0>, 01 Temmuz 2009 üzerinde yayımlanmış olan Windows Vista Service Pack 2'yi yükleyin. Ayrıca, 30, 2009 Nisan tarihli 2007 Office sistemi düzeltme paketi uygulayın.

Windows XP'de bu sorunu gidermek için <a0></a0>, 30, 2009 Nisan tarihli 2007 Office sistemi düzeltme paketi uygulayın.Nisan-30 tarihli 2007 Office sistemi düzeltme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
9694132007 Office sistemi düzeltme paketi (Mso.msp) açıklaması: 30 Nisan 2009

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Çözüm

SharePoint Ürünleri ve teknolojileri, form kimlik doğrulaması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb975136.aspx

Özellikler

Makale numarası: 970230 - Last Review: 3 Haziran 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Word 2007
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
  • Microsoft Office SharePoint Designer 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB970230 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:970230

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com