ייתכן ששער ברירת המחדל נקבע להיות 0.0.0.0 במחשב מבוסס Windows Vista או מערכת הפעלה מאוחרת יותר בה פועל שירות Bonjour של Apple

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 970313 - View products that this article applies to.
התמיכה ב-Windows Vista Service Pack 1 (SP1) מסתיימת ב- 12 ביולי, 2011. כדי להמשיך לקבל עדכוני אבטחה עבור Windows, ודא שבמחשב שלך פועלת מערכת ההפעלה Windows Vista עם Service Pack 2 (SP2). לקבלת מידע נוסף, בקר בדף אינטרנט זה של Microsoft: התמיכה מסתיימת עבור חלק מהגירסאות של Windows.
הרחב הכל | כווץ הכל
מקור: התמיכה של Microsoft

RAPID PUBLISHING

מאמרים מסוג RAPID PUBLISHING מספקים מידע ישירות מתוך ארגון התמיכה של MICROSOFT. המידע הכלול במאמר זה נוצר בתגובה לנושאים חדשים או ייחודיים, או שהוא מיועד להוסיף למידע אחר במאגר הידע.


בעת שימוש במחשב בו פועל שירות Bonjour של Apple, ייתכן שנוצר במחשב שלך שער ברירת מחדל של 0.0.0.0.

סיבהבעיה זו מתרחשת מכיוון ש-Bonjour משתמש בלוגיקה להוספת נתיב כדי לציין שער ברירת מחדל של 0.0.0.0 אותו הוא אינו מסיר.כדי לקבל נתיב זה חייבים להתרחש האירועים הבאים במחשב בו פועלת מערכת הפעלה Windows Vista או מתקדמת יותר, ומותקן Bonjour:

 • המחשב אינו מקבל כתובת באמצעות DHCP לפני תחילת שירות Bonjour.

 • במצב זה, שירות Bonjour מוסיף נתיב ברירת מחדל למחשב המציין שכל מארחי האינטרנט במצב "onlink".

 • בעקבות זאת המחשב מסוגל לקבל כתובת באמצעות DHCP. Bonjour אינה מסירה את נתיב ברירת מחדל, וכך נשאר שער ברירת מחדל שגוי המוגדר במחשב. שער זה מפריע להגדרת השער הנכונה באמצעות DHCP ומונע גישה לאינטרנט.

פתרוןכדי שאנו נתקן בעיה זו עבורך, עבור לסעיף "תקנו עבורי". אם אתה מעדיף לתקן בעיה זו בעצמך, עבור לסעיף "אני מעדיף לתקן בעצמי".

תקנו עבוריכדי לתקן בעיה זו באופן אוטומטי, לחץ על הלחצן או על הקישור תקן. אז לחץ על הפעלה בתיבת הדו-שיח הורדת קובץ ופעל בהתאם לשלבים באשף התיקון.


תקן בעיה זו
Microsoft Fix it 50812


הערות
 • ייתכן שאשף זה מוצג באנגלית בלבד. עם זאת, התיקון האוטומטי פועל גם עבור גרסאות של Windows בשפות אחרות.
 • אם אינך נמצא מול המחשב שבו אירעה הבעיה, שמור את הפתרון בכונן הבזק או בתקליטור ולאחר מכן הפעל אותו במחשב שבו אירעה הבעיה.

כעת עבור אל הסעיף "האם הבעיה נפתרה?".אני מעדיף לתקן בעצמי

כדי לפתור את הבעיה, מחק ידנית את הנתיב. לשם כך, בצע את הפעולות הבאות:1. לחץ על לחצן התחל, הקלד cmd בתיבה התחל חיפוש, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על cmd.exe ברשימה תוכניות ולאחר מכן לחץ על הפעל כמנהל.אם אתה מתבקש לספק סיסמת מנהל מערכת או אישור, הקלד את הסיסמה או ספק את האישור.

2. בשורת הפקודה, הקלד את הפקודה הבאה ולאחר מכן הקש על ENTER:route delete 0.0.0.03. סגור את חלון שורת הפקודההערה: הדבר אינו מבטיח ששירות Bonjour לא ייצור בעתיד את הנתיב מחדש, מכיוון שזה תלוי בהתרחשות רצף האירועים המפורט תחת הסעיף 'גורמים לבעיה'. אם זה קורה שוב, בצע את השלבים לעיל להסרת הנתיב.

האם הבעיה נפתרה?

 • בדוק אם הבעיה נפתרה. אם הבעיה נפתרה, סעיף זה הושלם. אם הבעיה לא נפתרה, באפשרותך לפנות לתמיכה.
 • אנו מעריכים את המשוב שלך. כדי לספק משוב או כדי לדווח על בעיות כלשהן בפתרון זה, השאר הערה בבלוג "תקנו עבורי" או שלח לנו דואר אלקטרוני.

מידע נוסףסטטוס:

Microsoft אישרה כי מדובר בבעיה במוצרי Microsoft ששמותיהם מופיעים בסעיף 'חל על'.

כתב ויתור

MICROSOFT ו/או הספקיות שלה אינן מתיימרות או מתחייבות באופן כלשהו בנוגע ליציבות, לאמינות או לדיוק של המידע המוכל במסמכים ובגרפיקה הקשורה המפורסמים באתר אינטרנט זה ("החומרים") למטרה כלשהי. החומרים עשויים לכלול אי-דיוקים טכניים או שגיאות טיפוגרפיות ועשויים לעבור עדכונים בכל עת ללא הודעה.

עד למידה המרבית המותרת על-פי חוק, MICROSOFT ו/או הספקים שלה מוותרים ונמנעים מכל ייצוג, אחריות ותנאים בין אם מפורשים, מרומזים או על-פי חוק, כולל אך לא מוגבל לייצוגים, אחריות או תנאים של כותרת, אי-הפרה, תנאים או איכות נאותים, סחירות והתאמה למטרה מסוימת, בנוגע לחומרים.

הערה זהו מאמר מסוג "פרסום מהיר" שנוצר ישירות מתוך ארגון התמיכה של Microsoft. המידע ניתן כפי שהוא (as-is) כתגובה לבעיות שעלו. בשל הדחיפות בהוצאת החומר, שגיאות טיפוגרפיות עשויות להתגלות בו, והחומר עשוי לעבור תיקון בכל שלב ללא הודעה מראש. לקבלת מידע נוסף, עיין בתנאי השימוש.

מאפיינים

Article ID: 970313 - Last Review: יום שני 27 פברואר 2012 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Service Pack 1
 • Windows Vista Service Pack 2
 • Windows 7 Enterprise
מילות מפתח 
kbrapidpub kbnomt kbmsifixme kbfixme KB970313

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com