Windows Vista Service Pack 2 sürüm 3.0 veya sonraki sürümleridir MMC bellek kartı algılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 970695 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Windows Vista Service Pack 2 (SP2), sürüm 3.0 veya sonraki bir sürümü olan çoklu ortam kartı (MMC) bellek kartları tanımıyor.

Daha fazla bilgi

Windows Vista SP2 MMC 1.0 ve 2.0 kartlarını destekler. Windows Vista SP2 sürüm 3.0 veya sonraki bir sürümünü MMC kart desteklemiyor.

Not Bir <a0>MMC</a0> <a1>Sürüm</a1> 3.0 kartı varsa, Windows Vista Service Pack 1 yüklü değilse işe yarayabilir. Bu MMC kartı Windows Vista Service Pack 2 (SP2) çalıştıran bir bilgisayara bağlandığınızda, MMC kart numaralandırılan değil. Bu nedenle, bu çalışmaz. Ayrıca, MMC Aygıt Yöneticisi'nde aygıtın yanında sarı bir ünlem işareti (!) görünür.

Aygıt Yöneticisi'ni açmak için <a0></a0>, Başlat
Bu resmi kapatBu resmi aç
Start button
' ı tıklatın, sonra da <a2>Aramaya Başla</a2> kutusunu Aygıt Yöneticisi ' ni yazın ve sonra Programlar listesinde, Aygıt Yöneticisi ' ni tıklatın.

Kullanmakta olduğunuz MMC kart sürümünü doğrulama hakkında

Sürüm numarasını doğrulamak için MMC kartınızla birlikte gelen belgelere bakın. Belgeleri bu bilgileri içermiyorsa, MMC sürüm numarasını doğrulamak için üreticiye başvurun. MMC kartınızla birlikte gelen belgelere, ilgili kişi bilgileri üreticinin olmalıdır.

Üreticiye başvurma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/gp/vendors

Özellikler

Makale numarası: 970695 - Last Review: 26 Mayıs 2009 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Vista Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbsurveynew kbprb KB970695 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:970695

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com