Налаштування служб IIS 7.0 або пізнішої версії веб публікації служби в Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2 або Windows Server 2012 резервний кластера

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 970759 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

У цій статті описано настроювання Microsoft Internet інформації служби (IIS) 7.5 або IIS 7.0 в Windows Server 2008 або Windows Server 2008 R2 резервний кластера. Процедури, описані в цій статті, застосовуються лише до веб-публікації номерів. Для отримання інструкцій про те, як настроїти FTP Служба публікації в резервний кластера будь ласка, зверніться до:
974603 Настроювання FTP 7.5 для служб IIS 7.0 у кластері або відновлення після відмови ОС Windows Server 2008

Додаткові відомості

У попередніх версіях інформаційних служб Інтернету Microsoft умови універсальний ресурс монітор компонентів для підтримки високої доступності веб сервер випадків за допомогою Microsoft Clustering інфраструктури. Однак, користувальницький код необхідно повною мірою реалізувати потенціал такого рішення. Крім того, загальні сценарії, які надаються Microsoft не задовольняє потреби клієнтів. Настроювання IIS 7,5 або IIS 7.0 у звичайна середовищі за допомогою Windows Server резервний кластеризації, ви повинні дозволити такий сценарій Висока доступність за допомогою користувацького коду (сценаріїв). Після цього користувачі можуть настроїти параметри для задоволення їхніх потреб. Це дає їм повний контроль над високої доступності інтеграції веб-додатків. Крім того, сценарій інтерфейсів для управління та моніторингу, які були введені в IIS 7,5 і IIS 7.0 надають багатшим середовищі, ніж скрипти, надані раніше.

Примітка. Файли інсталяції служб IIS 7.0 неправильно включати в Clusweb.vbs і Clusftp.vbs сценарію файли, які використовуються в IIS 6.0 для IIS кластер адміністративних завдань. Не використовуйте ці сценарії з IIS 7.0 або пізнішої версії.

корпорація Майкрософт рекомендує адміністратори ретельно оцінити сценарій виконання з мережі навантаження балансування (NLB) як первинний і найкращим методом для поліпшення масштабованість та доступності веб-додатків з кількох серверах під керуванням IIS 7,5 або IIS 7.0, у порівнянні з використанням відмовостійких кластеризації. Однією з переваг NLB є, що всі сервери можуть активно беруть участь в одночасної обробки вхідних запитів HTTP. Ще одна перевага полягає в тому, що в середовищі NLB IIS, це може бути набагато легше підтримувати коченню оновлень і rollbacks ще забезпечує високу доступність веб-додатків. Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання IIS 7,5 або IIS 7.0 в NLB середовищі перегляньте такі веб-сайти корпорації Майкрософт:
http://learn.IIS.net/Page.aspx/213/Network-Load-Balancing
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc770558.aspx
Важливо враховувати, що кластеризація IIS за допомогою кластеризація служб IIS не завжди гарантує високу доступність рішення для веб-додатків. Хоча служб IIS (зокрема WWW послуги) може бути запущений, басейн конкретного застосування хостинг процесу може мати припинено або застосунок може кидати внутрішній сервер HTTP помилки. Кластеризація веб-додатків і моніторингу їх здоров'я за допомогою власний сценарій є правильним і рекомендований спосіб досягнення кластер високої доступності IIS, використанням відмовостійких кластеризації. Нижче наводиться зразок сценарію, який відстежує стан пул застосунків, щоб визначити, якщо вона запускається або не.

Настроювання високої доступності для служб IIS 7.0 і 7.5 веб-сервери, використовуючи резервний кластеризації, виконайте такі інтерактивні елементи. Кроки 3-7 описані більш докладно нижче.  Зразок сценарію далі в цій статті може використовуватися як приклад для служб IIS 7.0, IIS 7,5 і IIS 8.0.
 1. Встановити веб-сервер роль на всіх вузлах кластера. Деталі відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc771752.aspx
 2. Встановити відмови кластеризації функцію на всіх вузлах кластера і створення кластера. Деталі відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/dd197477.aspx
 3. Настроювання спільної папки, які будуть використовуватися для IIS спільні конфігурація.
 4. Настроювання IIS спільні конфігурація на всіх вузлах кластера.
 5. Настроювання IIS автономних файлів для спільні конфігурація на всіх вузлах кластера.
 6. Настроювання веб-сайту (включаючи пулами застосунків) і вказати розташування її вміст однієї кластера вузла.
 7. Настроювання високої доступності для вашого веб-сайту, створюючи Загальний сценарій в резервний кластеризації.

Настроювання спільної папки, які будуть використовуватися для IIS спільні конфігурація

 1. Створити користувача, які буде отримати доступ до спільного ресурсу, який буде використовуватися для IIS спільні конфігурація.
 2. Створення спільної папки. Цей спільний ресурс буде використовуватися для онлайнове пул носіїв спільних конфігурації служб IIS, що будуть розподілені між IIS на всіх вузлах кластера. Є кілька варіантів:
  • На ізольований сервер, який не є частиною будь-якої відмови кластера створення спільної папки.
  • На інший сервер Windows резервний кластера створити спільний ресурс високої доступності. Деталі відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
   http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc731844.aspx
  • На кластері ж резервний, який пройде високої доступності веб-сайту створити спільний ресурс високої доступності. Деталі відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
   http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc731844.aspx
 3. Встановити дозволи на частки, які ви створили в кроці 2. Дати користувача, створений у кроці 1 повний контроль доступу до спільної папки та Дозволи NTFS.
 4. Підтверджують, що Усі вузли кластерів в змозі перейдіть до спільної папки. Шлях до спільної папки \<fileserver>\<share>.</share> </fileserver>

Настроювання IIS спільні конфігурація на всіх вузлах кластера

Примітка. Існує проблема з IIS спільні конфігурація на Windows 2008 сервер через відсутність прав для застосування хост допоміжні застосунок-служба. Спільні конфігурація працювати ви повинні виконайте такі інтерактивні елементи під Вільний час настроювання IIS спільні конфігурація на Windows 2008 сервер.
 1. Відкрити адміністративних командний рядок.
 2. Запустіть таку команду:
  net stop apphostsvc
 3. Запустіть таку команду:
  SC privs apphostsvc SeChangeNotifyPrivilege, SeTcbPrivilege, SeImpersonatePrivilege
 4. Запустіть таку команду:
  net start apphostsvc
Після виконання цих дій на кожному Windows 2008 сервер в кластері продовжити налаштування IIS спільні конфігурація, як описано в цьому розділі.

На одному з вузлами кластерів експорт спільні конфігурація до спільної папки:
 1. Перейдіть до Адмініструванняа потім натисніть кнопку Інтернет Диспетчер інформаційних служб (Інтернету IIS).
 2. У лівій області клацніть вузол ім'я сервера.
 3. Двічі клацніть на Спільні конфігурація динамічна піктограма.
 4. На спільні конфігурація сторінки натисніть кнопку Експортувати конфігурацію у в інтерактивні елементи область (області праворуч) експортувати конфігураційні файли з локального комп'ютера до іншого розташування.
 5. У в Експортувати конфігурацію діалоговому вікні тип шлях файлу поділитися (\\<fileserver>\<share></share></fileserver>) у в Фізичні шлях Поле.
 6. Натисніть кнопку Підключитися які введіть ім'я користувача та пароль для облікового запису користувача, який має доступ до спільного ресурсу, в якому зберігаються спільні конфігурація а потім клацніть Гаразд. Цей обліковий запис А комп'ютера використовуватиметься для доступу до спільного ресурсу. Ви повинні використовувати обліковий запис А комп'ютера з обмеженою функціональністю служба Active Directory, який не є адміністратором домену.
 7. У в Експортувати конфігурацію діалогове вікно, введіть пароль, що використовуватиметься для захисту ключі шифрування та натисніть кнопку Гаразд.
 8. На в Спільні конфігурація сторінки, щоб виділити на Ввімкнути спільні конфігурація прапорець.
 9. Введіть фізичної шлях, обліковий запис А комп'ютера користувача та пароль, введений раніше і натисніть кнопку Застосувати у в інтерактивні елементи область.
 10. У в Пароль шифрування ключів діалогове вікно, введіть пароль ключа шифрування, що встановлена раніше і натисніть кнопку Гаразд.
 11. У в Спільні конфігурація діалогове вікно, натисніть кнопку Гаразд.
 12. Натисніть кнопку Гаразд.
На кожному з іншими вузлами кластерів використовувати спільні конфігурація, щойно експортований до спільної папки:
 1. Перейдіть до Адмініструванняа потім натисніть кнопку Інтернет Диспетчер інформаційних служб (Інтернету IIS).
 2. Клацніть вузол ім'я сервера.
 3. Двічі клацніть на Спільні конфігурація динамічна піктограма.
 4. На в Спільні конфігурація сторінки, щоб виділити на Ввімкнути спільні конфігурація прапорець.
 5. Тип фізичної шлях файлу (частка\\<fileserver>\<share></share></fileserver>), обліковий запис А комп'ютера користувача та пароль, які ви ввели раніше і натисніть кнопку Застосувати у в інтерактивні елементи область.
 6. У в Пароль шифрування ключів діалогове вікно, введіть пароль ключа шифрування, що встановлена раніше і натисніть кнопку Гаразд.
 7. У в Спільні конфігурація діалогове вікно, натисніть кнопку Гаразд.
 8. Натисніть кнопку Гаразд.
Примітка. Щоб отримати додаткові відомості про те, як настроїти спільні конфігурація в IIS відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://learn.IIS.net/Page.aspx/264/Shared-Configuration

Настроювання IIS автономних файлів для спільні конфігурація на всіх вузлах кластера

На кожен вузол кластера Увімкніть автономні файли:
 1. Встановити досвід роботи за комп'ютером
  1. Перейдіть до Адмініструванняа потім натисніть кнопку Сервер диспетчера.
  2. У лівій області клацніть Особливості.
  3. Натисніть кнопку запит на додавання можливостей у правій області.
  4. Щоб виділити на досвід роботи за комп'ютером прапорець.
  5. Натисніть кнопку Встановити Щоб інсталювати функції робочого стола.
  6. Перезавантажте комп’ютер-зразок.
 2. На панелі керування відкрийте Автономні файли.
 3. Натисніть кнопку увімкнути автономні файли. Не перезавантажуйте комп’ютер-зразок у цей Вільний час.
 4. Переконайтеся, що кеш встановлено лише для читання. Для цього виконайте команду підвищеними cmd вікна:
  REG ADD "HKLM\System\CurrentControlSet\Services\CSC\Parameters" /v ReadOnlyCache /t REG_DWORD /d 1 /f 
  
 5. Перезавантажте комп’ютер-зразок.
 6. Знайдіть файл-сервер з комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші частку, яка містить спільні конфігурація IIS і натисніть кнопку Завжди доступні автономно.
  Примітка що, якщо ви налаштувати спільну бути високо на ж резервний кластера що хостів IIS вузлів, параметр завжди доступні автономно не з'явиться коли клацнути правою кнопкою на частку, якщо ви знаходитесь на вузол кластера хостинг надзвичайно доступні файлового сервера. Вам потрібно буде перемістити застосунок сервера високої доступних файлів на інший вузол.
 7. На панелі керування відкрийте Автономні файли. Натисніть кнопку Відкрити Центр синхронізаціїа потім натисніть кнопку Розклад.
 8. Розклад синхронізації автономних файлів, кожен день, або за вимогою. Можна також настроїти синхронізацію автономних запускати кожні кілька хвилин... Навіть якщо не настроїти планувальник, коли ви щось змінити в файл Applicationhost.config, ця зміна вплине на веб-сервері.
Примітка. Щоб отримати додаткові відомості про настройку автономних файлів для спільні конфігурація в IIS відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://learn.IIS.net/Page.aspx/212/Offline-Files-for-Shared-Configuration

Настроювання веб-сайту (включаючи пулами застосунків) і вказати розташування її вміст однієї кластера вузла

Знайти вузол кластера, який відповідає за дублювання диска ресурс кластера, де будуть проживати файли вмісту веб-сайту:
 1. Перейдіть до Адмініструванняа потім натисніть кнопку Резервний кластера менеджер.
 2. Підключитися до кластера. Якщо ви знаходитесь на одному з вузлами кластерів, кластера з'явиться в списку автоматично.
 3. У розділі онлайнове пул носіїв, знайти ресурс диска, на якому будуть проживати вмісту веб-сторінка. Для цього деталізувати онлайнове пул носіїв дерево для ресурсу дублювання диска. Переконайтеся, що онлайнове пул носіїв не використовуються інші Висока доступність програми на кластері. Ви знайдете онлайнове пул носіїв під Доступні для онлайнове пул носіїв.
 4. Примітка кластера вузла, на якому цей ресурс в Інтернеті. Допоможе настроїти служби IIS на цей вузол кластера.
 5. Примітка ім'я ресурсу кластера диска. Ви будете використовувати це для файлів вмісту.
На вузол кластера на який ресурс в Інтернеті настроювання веб-сервера для сценарій виконання спільних диска для вмісту веб-сайту:
 1. Перейдіть до Адмініструванняа потім натисніть кнопку Інтернет Диспетчер інформаційних служб (Інтернету IIS).
 2. У лівій області вікна розгорніть вузол ім'я сервера.
 3. деталізувати Сайтиа потім у розділі Сайти, виберіть сайт, який настроюється.
 4. В області праворуч виберіть Додаткові параметри у розділі Керування веб-сайтом.
 5. Знайдіть на Фізичні шлях властивість під Загальні настройки а потім введіть у місці, де знаходяться файли вмісту веб-сайту. Це розташування ресурс кластера диска, які містяться в пункті 5 попередньої процедури.
 6. Натисніть кнопку Гаразд.

Настроювання високої доступності для вашого веб-сайту, створюючи Загальний сценарій в резервний кластера менеджер

Для останнього кроку настроювання високої доступності для IIS веб-серверів встановити Загальний сценарій ресурсів, які будуть використані для моніторингу веб-сайту і пул застосунків для веб-сайту:
 1. На кожен вузол кластера скопіюйте скрипт в кінці цієї статті Windows\System32\inetsrv\Clusweb7.vbs.
 2. За промовчанням сценарій відстежує веб-сайт, що називається "веб-сайту за промовчанням" і пул застосунків, що називається "DefaultAppPool". Якщо це не правильний веб-сайт і пул застосунків, змінити змінні імя _ сайта і APP_POOL_NAME . Переконайтеся, що ж веб-сайт і пул застосунків, алфавіту існувати на всіх вузлах кластера. Зверніть увагу, що імена розрізняються.
 3. Перейдіть до Адмініструванняа потім натисніть кнопку Резервний кластера менеджер.
 4. Підключитися до кластера. Якщо ви знаходитесь на одному з вузлами кластерів, кластера з'явиться в списку автоматично.
 5. Клацніть правою кнопкою миші кластера і натисніть кнопку Настройте службу або застосунок. Майстер створює навантаження високої доступності.
 6. Натисніть кнопку Загальний сценарій.
 7. Виберіть файл сценарію за наступний шлях: %systemroot%\System32\Inetsrv\clusweb7.vbs
 8. Встановити ім'я точки доступу клієнта (CAP) ім'я веб-сайту, що клієнти будуть використовувати для підключення до високої доступності веб-сайту. Укажіть статичну IP-адреси використовувати для веб-вузла, ковпачок. Якщо ви використовуєте DHCP, цей параметр не відображатиметься.
 9. На в Виберіть онлайнове пул носіїв крок, виберіть кластера спільний дублювання диска, на якому містяться файли вмісту веб-сайту. онлайнове пул носіїв має бути не використовується застосунком будь-які інші Висока доступність на кластері. Зауважте, що якщо спільної папки, яке використовується для IIS спільні конфігурація розміщення на тому ж кластера, іншому диску ресурсу повинні використовуватися тут.
 10. Після того, як ви підтвердіть параметри, майстер створення Група кластера, ресурси кластера та залежність завдання між ресурси і потім принести онлайн-ресурсів.
Примітка. Розмістити кілька високої доступності веб-сайтів на ж резервний кластера, виконайте ті ж кроки, як зазначено вище. Однак, сценарій виконання різних сценаріїв файлу для кожного веб-сайту і різних звичайна спільного пул носіїв поштових скриньок. Наприклад, у % systemroot%\System32\Inetsrv, сценарій виконання clusweb7.vbs для першого веб-сайту, clweb7-2.vbs для друга, clweb7-3.vbs на третьому і так далі. Кожен файл сценарію відстежує веб-сайт і пул застосунків.

Важливоютакий сценарій для зразка цілях і явно не підтримується корпорацією Майкрософт. сценарій виконання цього скрипта в IIS 7.0, IIS 7,5 або IIS 8.0 звичайної середовищі, на свій власний ризик.
'<begin script sample>


'This script provides high availability for IIS websites
'By default, it monitors the "Default Web Site" and "DefaultAppPool"
'To monitor another web site, change the SITE_NAME below
'To monitor another application pool, change the APP_POOL_NAME below
'More thorough and application-specific health monitoring logic can be added to the script if needed

Option Explicit

DIM SITE_NAME
DIM APP_POOL_NAME
Dim START_WEB_SITE
Dim START_APP_POOL
Dim SITES_SECTION_NAME
Dim APPLICATION_POOLS_SECTION_NAME
Dim CONFIG_APPHOST_ROOT
Dim STOP_WEB_SITE


'Note:
'Replace this with the site and application pool you want to configure high availability for
'Make sure that the same web site and application pool in the script exist on all cluster nodes. Note that the names are case-sensitive.
SITE_NAME = "Default Web Site"
APP_POOL_NAME = "DefaultAppPool"

START_WEB_SITE = 0
START_APP_POOL = 0
STOP_WEB_SITE = 1
SITES_SECTION_NAME = "system.applicationHost/sites"
APPLICATION_POOLS_SECTION_NAME = "system.applicationHost/applicationPools"
CONFIG_APPHOST_ROOT = "MACHINE/WEBROOT/APPHOST"

'Helper script functions


'Find the index of the website on this node
Function FindSiteIndex(collection, siteName)

  Dim i

  FindSiteIndex = -1  

  For i = 0 To (CInt(collection.Count) - 1)
    If collection.Item(i).GetPropertyByName("name").Value = siteName Then
      FindSiteIndex = i
      Exit For
    End If		 
  Next

End Function


'Find the index of the application pool on this node
Function FindAppPoolIndex(collection, appPoolName)

  Dim i

  FindAppPoolIndex = -1  

  For i = 0 To (CInt(collection.Count) - 1)
    If collection.Item(i).GetPropertyByName("name").Value = appPoolName Then
      FindAppPoolIndex = i
      Exit For
    End If		 
  Next

End Function

'Get the state of the website
Function GetWebSiteState(adminManager, siteName)

  Dim sitesSection, sitesSectionCollection, siteSection, index, siteMethods, startMethod, executeMethod
  Set sitesSection = adminManager.GetAdminSection(SITES_SECTION_NAME, CONFIG_APPHOST_ROOT)
  Set sitesSectionCollection = sitesSection.Collection

  index = FindSiteIndex(sitesSectionCollection, siteName)
  If index = -1 Then
    GetWebSiteState = -1
  End If	  

  Set siteSection = sitesSectionCollection(index)

  GetWebSiteState = siteSection.GetPropertyByName("state").Value

End Function

'Get the state of the ApplicationPool
Function GetAppPoolState(adminManager, appPool)

  Dim configSection, index, appPoolState

  set configSection = adminManager.GetAdminSection(APPLICATION_POOLS_SECTION_NAME, CONFIG_APPHOST_ROOT)
  index = FindAppPoolIndex(configSection.Collection, appPool)

  If index = -1 Then
    GetAppPoolState = -1
  End If	  

  GetAppPoolState = configSection.Collection.Item(index).GetPropertyByName("state").Value
End Function


'Start the w3svc service on this node
Function StartW3SVC()

  Dim objWmiProvider
  Dim objService
  Dim strServiceState
  Dim response

  'Check to see if the service is running
  set objWmiProvider = GetObject("winmgmts:/root/cimv2")
  set objService = objWmiProvider.get("win32_service='w3svc'")
  strServiceState = objService.state

  If ucase(strServiceState) = "RUNNING" Then
    StartW3SVC = True
  Else
    'If the service is not running, try to start it
    response = objService.StartService()

    'response = 0 or 10 indicates that the request to start was accepted
    If ( response <> 0 ) and ( response <> 10 ) Then
      StartW3SVC = False
    Else
      StartW3SVC = True
    End If
  End If
  
End Function


'Start the application pool for the website
Function StartAppPool()

  Dim ahwriter, appPoolsSection, appPoolsCollection, index, appPool, appPoolMethods, startMethod, callStartMethod
  Set ahwriter = CreateObject("Microsoft.ApplicationHost.WritableAdminManager")

  Set appPoolsSection = ahwriter.GetAdminSection(APPLICATION_POOLS_SECTION_NAME, CONFIG_APPHOST_ROOT)    
  Set appPoolsCollection = appPoolsSection.Collection

  index = FindAppPoolIndex(appPoolsCollection, APP_POOL_NAME)
  Set appPool = appPoolsCollection.Item(index)
  
  'See if it is already started
  If appPool.GetPropertyByName("state").Value = 1 Then
    StartAppPool = True
    Exit Function
  End If

  'Try To start the application pool
  Set appPoolMethods = appPool.Methods
  Set startMethod = appPoolMethods.Item(START_APP_POOL)
  Set callStartMethod = startMethod.CreateInstance()
  callStartMethod.Execute()
  
  'If started return true, otherwise return false
  If appPool.GetPropertyByName("state").Value = 1 Then
    StartAppPool = True
  Else
    StartAppPool = False
  End If

End Function


'Start the website
Function StartWebSite()

  Dim ahwriter, sitesSection, sitesSectionCollection, siteSection, index, siteMethods, startMethod, executeMethod
  Set ahwriter = CreateObject("Microsoft.ApplicationHost.WritableAdminManager")
  Set sitesSection = ahwriter.GetAdminSection(SITES_SECTION_NAME, CONFIG_APPHOST_ROOT)
  Set sitesSectionCollection = sitesSection.Collection

  index = FindSiteIndex(sitesSectionCollection, SITE_NAME)
  Set siteSection = sitesSectionCollection(index)

  if siteSection.GetPropertyByName("state").Value = 1 Then
    'Site is already started
    StartWebSite = True
    Exit Function
  End If

  'Try to start site
  Set siteMethods = siteSection.Methods
  Set startMethod = siteMethods.Item(START_WEB_SITE)
  Set executeMethod = startMethod.CreateInstance()
  executeMethod.Execute()

  'Check to see if the site started, if not return false
  If siteSection.GetPropertyByName("state").Value = 1 Then
    StartWebSite = True
  Else
    StartWebSite = False
  End If

End Function


'Stop the website
Function StopWebSite()

  Dim ahwriter, sitesSection, sitesSectionCollection, siteSection, index, siteMethods, startMethod, executeMethod, autoStartProperty
  Set ahwriter = CreateObject("Microsoft.ApplicationHost.WritableAdminManager")
  Set sitesSection = ahwriter.GetAdminSection(SITES_SECTION_NAME, CONFIG_APPHOST_ROOT)
  Set sitesSectionCollection = sitesSection.Collection

  index = FindSiteIndex(sitesSectionCollection, SITE_NAME)
  Set siteSection = sitesSectionCollection(index)

  'Stop the site
  Set siteMethods = siteSection.Methods
  Set startMethod = siteMethods.Item(STOP_WEB_SITE)
  Set executeMethod = startMethod.CreateInstance()
  executeMethod.Execute()

End Function'Cluster resource entry points. More details here:
'http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa372846(VS.85).aspx

'Cluster resource Online entry point
'Make sure the website and the application pool are started
Function Online( )

  Dim bOnline
  'Make sure w3svc is started
  bOnline = StartW3SVC()

  If bOnline <> True Then
    Resource.LogInformation "The resource failed to come online because w3svc could not be started."
    Online = False
    Exit Function
  End If


  'Make sure the application pool is started
  bOnline = StartAppPool()
  If bOnline <> True Then
    Resource.LogInformation "The resource failed to come online because the application pool could not be started."
    Online = False
    Exit Function
  End If


  'Make sure the website is started
  bOnline = StartWebSite()
  If bOnline <> True Then
    Resource.LogInformation "The resource failed to come online because the web site could not be started."
    Online = False
    Exit Function
  End If

  Online = true 

End Function

 
'Cluster resource offline entry point
'Stop the website
Function Offline( )

  StopWebSite()
  Offline = true

End Function


'Cluster resource LooksAlive entry point
'Check for the health of the website and the application pool
Function LooksAlive( )

  Dim adminManager, appPoolState, configSection, i, appPoolName, appPool, index

  i = 0
  Set adminManager = CreateObject("Microsoft.ApplicationHost.AdminManager")
  appPoolState = -1

  'Get the state of the website
  if GetWebSiteState(adminManager, SITE_NAME) <> 1 Then
    Resource.LogInformation "The resource failed because the " & SITE_NAME & " web site is not started."
    LooksAlive = false
    Exit Function
  End If


  'Get the state of the Application Pool
   if GetAppPoolState(adminManager, APP_POOL_NAME) <> 1 Then
     Resource.LogInformation "The resource failed because Application Pool " & APP_POOL_NAME & " is not started."
     LooksAlive = false 
	 Exit Function
   end if

   ' Web site and Application Pool state are valid return true
   LooksAlive = true
End Function


'Cluster resource IsAlive entry point
'Do the same health checks as LooksAlive
'If a more thorough than what we do in LooksAlive is required, this should be performed here
Function IsAlive()  

  IsAlive = LooksAlive

End Function


'Cluster resource Open entry point
Function Open()

  Open = true

End Function


'Cluster resource Close entry point
Function Close()

  Close = true

End Function


'Cluster resource Terminate entry point
Function Terminate()

  Terminate = true

End Function
'<end script sample>

Властивості

Номер статті: 970759 - Востаннє переглянуто: 18 березня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Internet Information Services 8.0
 • Microsoft Internet Information Services 7.5
 • Microsoft Internet Information Services 7.0
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Standard
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 Service Pack 2
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise
Ключові слова: 
kbclustering kbhowto kbsurveynew kbmt KB970759 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 970759

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com