Bir bozuk bir e-posta adresi veya Outlook 2007'de, Önbelleğe Alınmış Exchange modunu kullanarak bozuk bir e-posta adresi olan alıcılara e-posta iletisi gönderdiğinizde, ek günlük dosyaları Exchange sunucusunda beklenmedik bir şekilde oluşturulur

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 970777 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Outlook 2007'de, Önbelleğe Alınmış Exchange modunu kullanarak bir e-posta iletisi gönderin. Bir veya daha fazla alıcı iletinin bir bozuk bir e-posta adresi veya bir <a0>bozuk bir e-posta</a0> adresi türü varsa, iletinin Giden Kutusu klasöründe saklanır ve ek günlük dosyaları Exchange sunucusunda beklenmedik bir şekilde oluşturulur. Ancak, Exchange sunucusu, bu sorun için bir disk teslim raporu (NDR) oluşturmaz.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, 30 Haziran 2009 tarihli Outlook 2007 düzeltme paketi yükleyin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
970944Outlook 2007 düzeltme paketi (Outlook.msp): 30 Haziran 2009
Not Bu düzeltme paketini bir NDR oluşturmak Exchange server'ı etkinleştirir. Ayrıca, iletinin alıcı e-posta adresleri veya bozuk bir e-posta adresi türleri bozuk e-posta iletisi gönderilmez. Bu düzeltme paketi, aynı zamanda günlük büyüme Exchange sunucusunda engeller. Ancak, bir bu paketi NDR alıcıları ilgili bilgileri içeren kısıtlamasıdır.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 970777 - Last Review: 29 Temmuz 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbqfe kbexpertiseinter KB970777 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:970777

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com