Oprava: the výkon aplikací využívající metodu snížení CreateType přidáte další objekty typu sestavení dynamického modulu v rozhraní.NET Framework 2.0 s aktualizací SP2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 970924 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Vytváření aplikací pomocí rozhraní .NET Framework 2.0 Service Pack 2 (SP2).
  • PoužijeteAssemblyBuildertřídy vSystem.Reflection.Emitobor názvů, chcete-li vytvořit dynamické sestavení modulu.
  • ZavoláteTypeBuilder.CreateTypeMetoda vytvořit typ objektů v modulu a volání některé metody, chcete-li vložit symbol informace typu objektu. Voláte-li napříkladILGenerator.MarkSequencePointMetoda.
v tomto případě se při přidání do modulu, další a další objekty typu výkonu aplikací, spusťteCreateTypeMetoda snižuje.

Příčina

Způsobuje snížení výkonu následující problémy:
  • Symboly dynamická sestavení jsou zapsány častěji, než je nezbytné k datovému proudu.
  • Provádění symboly proudu používá algoritmus O(n^2) zapsat n bajtů symboly.

Řešení

Informace o nahrazení opravy hotfix

KB981574, která obsahuje všechny opravy, které byly dříve obsaženy v KB970924 hotfix byla nahrazena opravu hotfix, která odpovídá KB970924. Používejte KB981574 oprava hotfix řeší problémy popsané v KB970924.Informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
981574Úvodní obrazovka zůstane otevřený delší dobu, než je obvyklé při spuštění aplikace Excel v počítači, který má být nainstalována aktualizace .NET Framework 3.5 SP1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Opravu hotfix odloží symbol spotřeby vTypeBuilder.CreateTypePři dynamickém sestavení nemá okamžité spuštění metodu. Opravy hotfix změníte provádění symboly datový proud pomocí algoritmu O(n) zapsat symboly n bajtů. Tato změna implementace platí pro všechny režimy AssemblyBuilderAccess. Po instalaci opravy hotfix, bude výrazně zvýšit výkon. Nicméně využití paměti také zvýší.

Vlastnosti

ID článku: 970924 - Poslední aktualizace: 4. srpna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbHotfixServer kbexpertiseadvanced kbqfe kbsurveynew kbmt KB970924 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:970924

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com