Některé databáze nepravidelně není režimu zpět online převzetí služeb při selhání clusteru dojde v prostředí CCR 2007 Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 971010 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V prostředí Microsoft Exchange Server 2007 clusteru nekonečný replikace (CCR) některých databází nepravidelně není pocházejí zpět online dojde k převzetí služeb při selhání clusteru. Když nastane tento problém je zaznamenána následující událost chyby:

ID události: 455
Kategorie: žádný
Zdroj: ESE
Typ: Chyba
Zpráva: MSExchangeIS (<ID>) <Storage Group>: Při otevírání souboru protokolu <file name of the temp log>.

Příčina

Pokud replayer protokolu, který je spuštěn v cílové instance replikace není úplně zastavena před dokončením kopírování souborů protokolu, mohou nastat následující problémy:
  • Databázový stroj může odstranit dočasný soubor protokolu (Exx.log).
  • Úložiště může být zabráněno právě připojen.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte kumulativní aktualizaci 1 pro Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 2 (SP2).
Další informace o kumulativní aktualizaci 1 pro Exchange 2007 Service Pack 2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
971534Popis kumulativní aktualizace 1 pro Exchange Server 2007 Service Pack 2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 971010 - Poslední aktualizace: 10. října 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbfix kbhotfixrollup kbqfe KB971010 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:971010

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com