MS09-062: Popis aktualizace zabezpečení pro Microsoft Visual FoxPro 9.0 Service Pack 2: 13. října 2009

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 971105 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Společnost Microsoft vydala bulletin zabezpečení MS09-062. Chcete-li zobrazit celý obsah bulletinu zabezpečení, navštivte jeden z následujících webů společnosti Microsoft:

Pomoc a podpora pro tuto aktualizaci zabezpečení

Pro domácí uživatele je k dispozici bezplatná podpora na čísle 1-866-PCSAFETY ve Spojených Státech a v Kanadě, nebo se mohou obrátit na místní pobočku společnosti Microsoft. Informace o tom, jak kontaktovat místní pobočku společnosti Microsoft ohledně podpory aktualizace zabezpečení, naleznete na následujícím webu mezinárodní podpory:
http://support.microsoft.com/common/international.aspx?rdpath=4
Severoamerickou Zákazníci mohou také získat okamžitý přístup Neomezená bezplatná e-mailovou podporu nebo podporu neomezený počet jednotlivých konverzace návštěvou na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/oas/default.aspx?&prid=7552
Pro podnikové zákazníky je podpora pro aktualizace zabezpečení k dispozici prostřednictvím standardních kontaktů podpory.

Další informace

Požadavky pro instalaci této aktualizace zabezpečení

Chcete-li nainstalovat tuto aktualizaci zabezpečení, musíte mít Instalační služba Microsoft Windows Installer 3.1 nebo vyšší verze v počítači nainstalována. Chcete-li stáhnout nejnovější verzi Instalační služby systému Windows pro svůj počítač, přejděte na následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=5A58B56F-60B6-4412-95B9-54D056D6F9F4&displaylang=en

Informace o nahrazení aktualizace zabezpečení

Tato aktualizace zabezpečení nahrazuje aktualizace zabezpečení 955370 (bulletin zabezpečení MS08-052). Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
955370MS08-052: Popis aktualizace zabezpečení pro GDI + pro Visual FoxPro 9.0 Service Pack 2: 9. září 2008

Informace o odebrání aktualizace

Po instalaci této aktualizace můžete odinstalovat pomocí položky Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech.

Přepínače příkazového řádku pro tuto aktualizaci

Najít informace o různých přepínačích příkazového řádku, které tato aktualizace podporuje bulletin zabezpečení MS09-062 a na následujícím webu:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa367988(VS.85).aspx
Další informace o Instalační službě systému Windows naleznete na následujícím webu MSDN:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa367449(VS.85).aspx

Známé problémy

Další informace o problémech s instalací této aktualizace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
939043Dochází k obnovení předchozí verze sdíleného souboru při odinstalaci dříve nainstalované aktualizace pro jednu edici či SKU jakékoli verze sady Visual Studio v počítači, ve kterém je nainstalováno více edic či SKU jakékoli verze sady Visual Studio
938244Po odebrání aktualizace produktu.NET Framework 1.0, NET. Framework 1.1, Visual Studio .NET 2002 nebo Visual Studio .NET 2003 se verze souboru vrátí zpět na verzi nainstalovanou poslední aktualizací Service Pack
957599Při pokusu o instalaci aktualizace pro aplikaci Visual FoxPro 8.0 nebo Visual FoxPro 9.0 se zobrazí chybová zpráva: Funkce, kterou chcete použít, se nachází na síťovém prostředku, který není přístupný

INFORMACE O SOUBORECH

Verze této aktualizace zabezpečení pro národní prostředí Angličtina (Spojené státy) má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Gdiplus.dll5.2.6001.223191,748,99226. Listopadu 200820: 24

Vlastnosti

ID článku: 971105 - Poslední aktualizace: 13. října 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual FoxPro 9.0 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter kbfix kbbug kbsecvulnerability kbsecurity kbsecbulletin kbsurveynew KB971105 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:971105

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com