Microsoft Dynamics CRM 4. 0'daki bir iş akışı işlemi tarafından oluşturulan e-posta iletilerindeki ek satır beslemeleri beklenmedik bir şekilde oluşturulur

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 971355 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

E-posta iletisi göndermek için bir iş akışı bir adımı eklemek istediğiniz varsayılır. Iş akışı web sayfasında Adım Ekle'yi tıklatın. sonra <a0></a0>, birden çok e-posta iletisinin gövdesinde aşağıdaki satırları ekleyin:
Line1
Line2
Line3
Ancak, iş akışı yayımladığınızda, ek bir satır beslemeleri beklenmedik bir şekilde oluşturulur. Bu nedenle, e-posta gibi görünür:
Line1 

Line2

Line3

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Özellikler

Makale numarası: 971355 - Last Review: 2 Temmuz 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmbsworkflow kbfix kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe KB971355 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:971355

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com